Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Recomandare Telefon Android.

  1. #1 SP
    One Man Army Cristy's Avatar

    Recomandare Telefon Android.

    As vrea sa aleg din urmatoarele telefoane.:
    Samsung Galaxy Mini
    Samsung Galaxy Fit
    Samsung Galaxy Next Turbo
    Samsung Galaxy Gio

    Un telefon bun. Il vreau pentru viata de zi cu zi... browsing , muzica , poze etc.. (si poate si cateva jocuri )
    Bugetul va fi in jur de 150 de Euro.
    Imi puteti recomanda si alte telefoane insa prefer marca samsung.
    Nu am mai avut un smartphone insa parintii mei au un galaxy s2 respectiv galaxy s3. si desigur ca le-am butonat, si stiu cate ceva despre ele...
    Banii vreau sa ii strang eu si de aceea nu imi permit o suma mai mare de 150 de Euro, ar lua o vesnicie sa strang mai mult de atata.

    Pareri/Opinii/Recomandari?

  2. #2 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Parintii tai au S2 si S3 iar bugetul tau e de 150 euro ? Sorry to say that, but your parents hate you.

  3. #3 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Stiu
    Ei spun , la ce iti trebuie tie telefon dinasta, nu ai telefon? [un jaf de nokia]
    Dar ma rog , tata a primit prima oara s2-ul la servici si i l-a dat mamei si tata a primit mai de curand s3... (adica ei nu au platit pentru telefoane)
    Mama a spus ca ma va sustine cu stransul banilor insa tata nici nu vrea sa auda.

    Oricum, revenim on-topic?

  4. #4 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Am umblat umpic pe un Samsung Galaxy Gio, și e cam slăbuț, nici măcar multi-touch nu are. Ți-aș recomanda un Sony Xperia U, e mult mai bun �n toate privințele. Cum vrei să �ți iei telefonul, prin abonament sau la liber?

  5. #5 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    la liber.

    L.E.: ar fii ok un samsung galaxy ace chiar daca dau cu 50 euro mai mult? merita?

  6. #6 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    la liber.

    L.E.: ar fii ok un samsung galaxy ace chiar daca dau cu 50 euro mai mult? merita?
    Merita, are un prieten si l-am butonat, ce-i drept e ca are un fel de lag in meniu dar in rest e foarte ok, procesor de 800MHz, ecran mare si luminos, etc.

  7. #7 SP
    Member SkyBorg's Avatar
    Un prieten a avut( pentru ca l-a schimbat relativ rapid) Samsung Galaxy Ace si a spus ca este destul de multumit. Insa cand a plecat intr-o tara straina destul de departe de noi unde nu te descurci asa usor evident ca a avut nevoie de GPS care nu l-a ajutat deloc. S-a enervat si si-a luat direct din acea tara un S3. Eu l-am butonat putin si pot sa zic ca este destul de ok pentru niste jocuri si browsing. Fiind constient ca multi de aici nu sufera aceasta marca, eu iti recomand un telefon care il detin si eu si in ciuda marcii este extraordinar!

    https://www.vodafone.ro/shop/telefoa...ei-ascend-g300
    Pret: 189, 00 € pret fara abonament

    Din cate stiu, telefonul vine cu android 4.0( eu l-am luat cand inca nu era lansat android 4 pentru el), si sincer iti zic ca am jucat aproapte TOATE jocurile noi pentru android acestea ruland foarte bine.

  8. #8 SP
    Junior Member xbox 360's Avatar
    Galaxy S Plus.. e beton

  9. #9 SP
    Member swenkyk9's Avatar
    Eu iti recomand,daca prinzi desigur,ca nu prea il gasesti in stoc,la orange,Acer Cloudmobile S500,e la vreo 200 euro la liber.Specificatii mult peste telefoanele mentionate de tine,ecran de 4.3 IPS,Dual-Core de 1.5Ghz,camera de 8MP,filmeaza Full HD,8Gb Memorie+32GB prin card,Aandroid 4.0,GPU Adreno 225.Bate un S2 si la pret si la peformanta.Tine cont ca asta este strict parerea si recomandarea mea.

  10. #10 SP
    Junior Member afganistanu's Avatar
    Si eu recomand Acer Cloudmobile s500 .. are un pret accesibil si specificatile sunt bune.

  11. #11 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Are un prieten un S Plus și e foarte ok... dacă nu te deranjează lipsa update-ului la 4.0. �nsă Acer Cloudmobile și Huawei Ascend sunt chiar faine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Recomandare telefon By Dant3 in forum GSM
    Replies: 114 Last Post: 13-12-2014, 16:07
  2. Telefon Android B72M By szabi90 in forum GSM
    Replies: 6 Last Post: 23-02-2013, 00:35
  3. Recomandare telefon By dragos_mihaiy in forum Android
    Replies: 8 Last Post: 26-12-2012, 22:32
  4. Recomandare telefon Android By Madk91 in forum Android
    Replies: 12 Last Post: 07-12-2012, 18:10
  5. Sfat telefon android By thegreath223 in forum Android
    Replies: 3 Last Post: 08-11-2012, 16:32

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts