Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 81 to 91 of 91

Thread: Samsung lanseaza noul smartphone Galaxy S 4

  1. #81 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Ca sa nu creada lumea ca sunt rautacios
    Azi m-am jucat la un magazin pe el, destul de interesant, dar imi ajunge 4s-ul mie
    Attached Images Attached Images y0ujc.png

  2. #82 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Oopps. Gorilla Glass 3 my


  3. #83 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Ayyyy , cum scartaie plasticul la impact

  4. #84 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well, si S3-ul era din plastic, si totusi rezista mult mai bine la impact. Insa nah, margini mici (si prost gandite), fara spatiu (sau macar un "bumper" intre ecran si rama)... si degeaba e Gorilla Glass 3 cu 50% mai rezistenta decat 2. Pacat... incepe prost "saga" S4. Oricum, la cum ii stiu pe cei de la Samsung, in maxim o luna-doua vor scoate o alta versiune (ca tot iese Snapdragon 800).

  5. #85 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    O versiune noua ma indoiesc. Va iesi Note 3 si cam atat pana la anul. Anywayz, am butonat si eu telefonul putin si mi s-a parut inferior la cam orice capitol lui HTC One. Sta mai bine ca S3 in mana, e drept.

  6. #86 SP
    Admin MonkY's Avatar
    O modalitate interesanta de a primi un Galaxy S4 free. Can you handle it?


  7. #87 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Hai ca sunt mortali. La reclame se pricep. Marketing-ul lor e foarte bun. Si reclamele in care fac misto de iPhone imi plac desi am iPhone. La capitolul asta cel putin, sunt mai buni.

  8. #88 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cei de la Gizmodo au reusit sa puna mana atat pe HTC One cat si pe S4 Google Edition (versiunile care vin cu Stock Android, fara Sense sau TouchWiz). Enjoy: http://gizmodo.com/galaxy-s4-and-htc...best-586723181

  9. #89 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cei de la Samsung au anuntat ca au vandut peste 20 de milioane de Galaxy S4... aproape tinand pasul cu iPhone 5. Not bad, not bad at all!

    Samsung ships 20 million Galaxy S4s since launch, almost keeps pace with iPhone | The Verge

  10. #90 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Problema Samsung e totusi ca acum au devenit intr-adevar idioti. Pe langa faptul ca poti alege din start intre 2 "configuratii", Exynos Octa sau Snapdragon S600, mai vin si mai aduc pe piata la doar cateva luni de la lansare, acelasi telefon, dar cu noul Snapdragon, S800.

    Asta mi se pare o magarie uriasa. Daca pana acum mi se parea ca e dreptul lor sa scoata 50 modele pe an, aceasta ultima miscare mi se pare chiar lipsita de bun simt.

  11. #91 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu uita ca intre timp au scos si acelasi S4 dar in varianta "Google Edition"... plus un S4 care e waterproof. Cred ca pana la sfarsitul anului vom avea cel putin 10 S4-uri

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Samsung lanseaza Galaxy S5! By tudyniuz in forum Tech News
    Replies: 42 Last Post: 23-05-2014, 14:06
  3. Replies: 13 Last Post: 09-09-2013, 07:22
  4. Samsung lanseaza Galaxy S4 Mini By MonkY in forum Tech News
    Replies: 24 Last Post: 01-06-2013, 01:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts