Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 48 of 48

Thread: Samsung prezinta noul Galaxy S6 si Galaxy S6 Edge

  1. #41 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Diferenta dintre cele doua ecrane curbate este ca unul e la televizor celalalt la telefon unul este portabil celalalt ramane in living in fine nu are sens, ne lovim de bariere in comunicare. Cand m-am uitat la clipuri si filmari pe G Flex chiar mi s-a parut ca se vad mai bine pe ecranul curbat al telefonului, poate la televizor nu aduce nimic in plus dar din experienta mea cu telefonul mi s-a parut ceva bun ecranul curbat, ok tie ti se pare ca nu este ceva inovator, dar pana la urma au venit cu ceva nou fata de restul. Ca inovatie as vrea sa vad o baterie care daca nu are autonomie macar se incarca intr-un timp foarte scurt pana la 70-80% (5-15 minute), o protectie la ecran in asa maniera incat sa nu se mai sparga cand cade de la nivelul buzunarului, in rest la design nu prea ma intereseaza.

  2. #42 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Conform manualului de utilizare http://downloadcenter.samsung.com/co...1.0_150302.pdf bateria poate fi scoasa (pag. 138). Daca o scoateti voi, probabil se pierde garantia. Prin urmare, merge schimbata bateria la service (in perioada de garantie). Partea buna cu bateriile integrate ar fi ca este posibil ca garantia de 2 ani sa acopere si bateria, deoarece pentru cele care nu sunt integrate se da doar 6 luni garantie.

  3. #43 SP
    Admin MonkY's Avatar
    tezuka_2014: pai doh, bateria poate fi scoasa din orice device... la fel e si la iPhone, nexus & co. Problema este ca nu-i interschimbabila... nu o poti schimba tu singur. Ori asta era un atu la Samsung pe flagship-uri, mai ales ca se gaseau foarte multe baterii after-market (de capacitate mai mare). La fel, aveai avantajul ca puteai sa schimbi back cover-ul (in special daca-l zgariai)... eu de exp. am fost super happy ca am gasit back cover din piele pentru Note 3. Acum... nu mai poti face asta. Toti se plang cu buna stiinta... daca vroiau un iPhone isi luau iPhone.

  4. #44 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Pentru toata lumea care zice ca au copiat Apple, aceste este Samsung Ativ S cu Windows aparut in anul 2012.....Cu ce vi se pare ca seamana??
    Attached Images Attached Images samsung-ativ-s-new1.jpg

  5. #45 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cu iPhone 6

  6. #46 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mai sa fie: Samsung receives record pre-orders for S6, Edge. 20 de milioane preorder...
    Samsung received some 20 million pre-orders for the S6 and S6 Edge _ 15 million of S6 and five million of the S6 Edge from mobile carriers, worldwide. This is the record
    Attached Images Attached Images cant_read.jpg

  7. #47 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Ar trebui pusi sa dovedeasca. Telefoanele Samsung au mari probleme cu bateriile, se descarca foarte repede, dupa care trebuie sa dai factory reset ca sa mearga bine o perioada dupa care tot asa.

  8. #48 SP
    Member Hansel31's Avatar
    comfirm ce zice tezuka !

    ps . urmeaza samsung galaxy gear edition! made of gold ofc

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 04-09-2014, 08:53
  2. Replies: 20 Last Post: 19-08-2014, 23:08
  3. Replies: 90 Last Post: 07-07-2013, 15:04
  4. Replies: 23 Last Post: 18-04-2013, 11:03
  5. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts