Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Iti vei cumpara PS4 Pro?

Voters
377. You may not vote on this poll
  • Da, voi cumpara cu siguranta!

    140 37.14%
  • Nu, sigur nu voi cumpara!

    111 29.44%
  • Probabil voi cumpara anul viitor

    56 14.85%
  • Nu stiu inca

    70 18.57%
Page 123 of 155 FirstFirst ... 23 73 113 121 122 123 124 125 133 ... LastLast
Results 2,441 to 2,460 of 3086

Thread: PS4 Pro

  1. #2441 SP
    Member Giogio's Avatar
    Păi exact același model îl am și eu . Cuh-7016B... sunt eu paranoic cu sunetul?? Fiind prima consolă după mult timp, am jucat seriile uncharted 1,2,3 unde sunetul ventilatoarelor nu mă deranja . Odată cu uncharted 4 a început nebunia...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #2442 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Vezi ca nu te uiți bine, codul nu e lângă alimentare, e in partea dreapta. Eu am 6D și degeaba, tot face zgomot. Bine, poate tu ești mai sensibil sau face mai rău.

    PS: Asa face in toate jocurile care au Patch sau suportă rezoluția 4K.
    img_20170304_123011.jpg

  3. #2443 SP
    Member Giogio's Avatar
    Nu e vb că sunt sensibil, chiar acum pe zi o aud decent , noaptea când este liniște normal că îmi atrage atenția mai tare, mai ales pentru că joc uneori la căști și când întrerup mi se pare că aud mai tare.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    ---------- Post added 03-03-2017 at 23:28 ----------

    Este 6d trecut, înseamnă că n-are rost să bat drumul...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #2444 SP
    Junior Member crotzo's Avatar
    Salutare, fiind la capitolul loudness al ps4 pro, cine a jucat modern warfare remastered imi poate spune daca se tureaza ventilatorul in lobby-ul din multiplayer ? In joc e dead silent doar in lobby creste viteza de 2-3 ori, multumesc.

  5. #2445 SP
    Member Giogio's Avatar
    Pentru că noaptea mă joc la căști pentru a nu deranja și a putea să aud cât mai bine, folosesc jack-ul de la controller. Am totuși o pereche mai performantă de căști bluetooth și tv-ul nu are această funcție. Prin consolă se pot conecta căștile? La devices n-am văzut decât DualShock, nu îmi găsește căștile. A încercat careva?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #2446 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Se joaca cineva pe Pro, pe Oledul B6 de la LG? Daca da, poate spune niste impresii legate de input lag etc?

  7. #2447 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Da eu am LG B6. Eu zic sa nu iti faci griji in aceasta privinta, in game mode este insesizabil si in niciun caz nu va afecta experienta pe jocurile multiplayer. In cazul in care joci un joc singleplayer este bine de stiut ca B6 inca nu are patch pentru HDR Game Mode, asa ca vei juca in HDR mode simplu unde vei avea ceva input lag mai mare dar trebuie sa fii foarte atent ca sa il poti simti.

    Ce iti recomand eu este sa numai stai pe ganduri si sa il cumperi, am schimbat 4 TVuri in ultimul an si am vazut cam tot ce se poate, nimic nu se compara cu OLEDul celor de la LG, pur si simplu calitatea imaginii este peste orice poti cumpara acum.

  8. #2448 SP
    Member Dell 17's Avatar
    Și eu îl am, nici pentru mine nu e sesizabil input lag în jocuri cu hdr activat. Din ce am citit, va apărea un patch luna asta care îl va reduce sub cel al Samsung ks. Despre imagine, nu cred ca mai e ceva de adăugat.

    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

  9. #2449 SP
    Member ro_explorer's Avatar
    Quote Originally Posted by Giogio View Post
    Prin consolă se pot conecta căștile?
    Nu poți conecta casti standard bt la PS4. Trebuie sa îți cumperi ceva wireless dedicat.


    -= Sent from a parallel universe through a wormhole =-

  10. #2450 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Quote Originally Posted by Giogio View Post
    Pentru că noaptea mă joc la căști pentru a nu deranja și a putea să aud cât mai bine, folosesc jack-ul de la controller. Am totuși o pereche mai performantă de căști bluetooth și tv-ul nu are această funcție. Prin consolă se pot conecta căștile? La devices n-am văzut decât DualShock, nu îmi găsește căștile. A încercat careva?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nu poti conecta la PS4 casti prin bluetooth.

  11. #2451 SP
    Member Clau23's Avatar
    Salut. Am si eu un Ps 4 PRo si e luat de la cineva de pe olx.(a fost cumparat sigilat /adus din italia parca) Si observ ca cablul de alimentare nu intra cat ar fi normal sau nu sta fixat bine inauntru. Las si eu 2 poze sa imi spuneti daca asa arata si la voi cablul si mufa si daca la voi sta fixat bine.
    Attached Images Attached Images 17175869_704541853040621_1591356883_o.jpg 17198578_704541846373955_1421038966_n.jpg

  12. #2452 SP
    Member toto's Avatar
    Cred ca e o problema generala,sunt la al doilea ps4 si am observat la ambele ca parca nu stau chiar fixe in slot,asa cum stateau la ps3.Posibil ca asa sunt concepute !

  13. #2453 SP
    Banned asperas's Avatar
    Desi am spatiu liber peste 50 gb pe hdd nu imi poate instala un joculet din asta de aprox 2 gb si o da in diverse cu delete and shhhit!

  14. #2454 SP
    Member Clau23's Avatar
    La mine daca o misc jos sus de cateva ori fara sa trag in timp ce e conectata, IESE... Poate sa mai confirme cineva asta? Sau am eu un cablu care nu este cel cu care ar trb sa vina consola

  15. #2455 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    La mine intra normal, nu cum era la PS3.

  16. #2456 SP
    Member Giogio's Avatar
    Nu-s fixe deloc. Oricum sunt toate de același tip. Portul nu se pupă cum trebuie cu mufa


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #2457 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  18. #2458 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Oameni buni, asta este un topic despre consola PS4 Pro, nu despre televizoare. Aveti topic separat unde puteti discuta orice detalii legate de televizoare. Posturile de aici au fost mutate acolo.

    http://www.consolegames.ro/forum/f32...ht=consola+mea

  19. #2459 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    https://blog.eu.playstation.com/2017...eo-on-ps4-pro/
    Starting tomorrow, the Media Player app is getting an update to support 4K video playback on PS4 Pro. Following this update, 4K videos in mp4 format saved on a USB stick or home server can be played on the Media Player app (remember, you’ll also need a 4K compatible TV to watch the videos in 4K).

    Your home server will appear as a media option in the Player automatically so finding your media is simple and quick. Just a reminder, USB storage that’s already been formatted as extended storage for your PS4 can only be used to save games and apps – it can’t be used to save and play the videos.

    For those of you that own a PlayStation VR system in addition to PS4 Pro, Media Player will also update to support playback of 4K VR video content. PS VR’s display resolution is 1920 x RGB x 1080, therefore 4K VR videos will be displayed in a higher image quality compared to HD VR videos. Capture stunning 360 degree 4K footage, and then immerse yourself in that footage in VR at home – just as if you’re right back in the scene you shot.

    And while on the topic of 4K, many of you have already been enjoying 4K streaming on PS4 Pro, but in case you weren’t aware, streaming video apps including Netflix and YouTube have 4K content available, so make sure to check them out.

  20. #2460 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    4k Blurays Sony FFS!!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 123 of 155 FirstFirst ... 23 73 113 121 122 123 124 125 133 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts