Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Iti vei cumpara PS4 Pro?

Voters
377. You may not vote on this poll
  • Da, voi cumpara cu siguranta!

    140 37.14%
  • Nu, sigur nu voi cumpara!

    111 29.44%
  • Probabil voi cumpara anul viitor

    56 14.85%
  • Nu stiu inca

    70 18.57%
Page 143 of 155 FirstFirst ... 43 93 133 141 142 143 144 145 153 ... LastLast
Results 2,841 to 2,860 of 3086

Thread: PS4 Pro

  1. #2841 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    PS5 sigur apare in 2-3 ani, dar daca n-ai avut PS pana acum, ai ce te juca cativa ani.

  2. #2842 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    mai bine iti iei platinum, sunt dedicate ps4 si au in plus pt unele jocuri si 3D audio, celelalte au doar VSS.

    https://mediagalaxy.ro/casti-gaming-...on-4-platinum/

    sau gold daca vrei mai ieftine, insa astea nu au 3D audio.

    https://mediagalaxy.ro/casti-gaming-...egru-albastru/
    Cat tine bateria in castile astea? E mare diferenta intre gold si platinum legat de calitatea audio?

  3. #2843 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Cele gold nu au bass deloc plus ca risti sa rupi plasticele daca tragi prea tare de ele cand le pui sau scoti de pe cap.
    Eu recomand pe cele Platinum, daca tot vreti sa luati casti de la PS. Beneficiezi de confortul celor gold, dar ai sunet mult mai bun (adica si sunete joase), plus risc mult mai mic de rupere, avand in vedere banda metalica.

    Daca te orientezi catre Platinum, te sfatuiesc sa astepti o reducere. Sigur le gasesti in jur de 500 in urmatoarea perioada prin magazinele de la noi, avand in vedere ca pe amazon uk sunt 99 lire.

  4. #2844 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Daca vreti sa dati bani pe ceva foarte bun, cautati sony pulse (probabil doar sh se mai gasesc pe la noi). Nu cred ca or sa mai existe casti produse de ei asa bune.

    Superbe din toate punctele de vedere, ale mele au aproape 2 ani si sunt ca noi. Sound-ul....damn ❤️
    img_0465.jpg


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #2845 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    PS5 sigur apare in 2-3 ani, dar daca n-ai avut PS pana acum, ai ce te juca cativa ani.
    am si PS2 si PS3, si mai nou PS4 PRO....dar sper ca PS5 sa apara cat mai tarziu sa ma bucur macar 3-4 ani de PS4...
    apropo, ce zvonuri se aud legat de o posibila aparitie a PS5?

  6. #2846 SP
    Member cipvas's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Daca vreti sa dati bani pe ceva foarte bun, cautati sony pulse (probabil doar sh se mai gasesc pe la noi). Nu cred ca or sa mai existe casti produse de ei asa bune.

    Superbe din toate punctele de vedere, ale mele au aproape 2 ani si sunt ca noi. Sound-ul....damn ❤️
    Attachment 280611




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Astea le am și eu. In afara de putina scorojeala la bureții aia care vin peste urechi, n-o problem. Ma gândeam dacă Platinum sunt peste ele ca audiție și autonomie baterie.

  7. #2847 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    am si PS2 si PS3, si mai nou PS4 PRO....dar sper ca PS5 sa apara cat mai tarziu sa ma bucur macar 3-4 ani de PS4...
    apropo, ce zvonuri se aud legat de o posibila aparitie a PS5?
    Unii analisti spun sfarsitul lui 2019, iar altii spun 2020. Ramane de vazut.

  8. #2848 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by player_mike90 View Post
    castile astea sant bune ptr ps4 pro cand joc online ?https://mediagalaxy.ro/casti-on-ear-...canceling-bej/
    NU le cumpara, sunt cu defect de fabricatie, uita-te pe Amazon, Reddit etc. la review-uri si poze cum se rupe bratul langa cupe chiar si dupa zile de folosinta. De ce crezi ca sunt la reducere peste tot? Au aparut modelul mai nou 1000XM2B care "cica" nu mai are acest defect.

  9. #2849 SP
    Member paulone's Avatar
    stie cineva unde gasesc un adaptor pt.micro usb sa pot incarca controllerul de PS4? am incarcator de priza original de la Sony insa controlerul de PS4 vad ca are mufa usb mai mica decat la PS3....

  10. #2850 SP
    Member Alex_P's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    stie cineva unde gasesc un adaptor pt.micro usb sa pot incarca controllerul de PS4? am incarcator de priza original de la Sony insa controlerul de PS4 vad ca are mufa usb mai mica decat la PS3....
    Pai inseamna ca ai mini usb la ala, si nu micro. Nu stiu daca se mai gasesc sincer, nu se mai foloseste mini usb de ceva timp. Eu nu stiu cum e incarcatorul caci nu am avut ps3, e cu totul, nu se poate schimba doar cablul? Sau nu ai un incarcator cu micro usb de la vreun telefon?

  11. #2851 SP
    Member musat's Avatar
    Foloseste orice incarcator pentru telefon, tableta, etc. Sau foloseste cablul care a venit in cutie (daca ai cumparat consola noua). Sau gasesti in orice supermagazin (cora, auchan, etc) un incarcator cu mufa de care iti trebuie (nu trebuie sa fie foarte scump). Cat dai pe un adaptor mai bine cumperi un incarcator nou sau doar un cablu pe care il legi la consola.

  12. #2852 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Eu le incarc la incarcator de S5

  13. #2853 SP
    Member Hider141's Avatar
    Da. Poate fi incarcat cu orice incarcator de telefon, tableta, camera foto/video, direct de la consola, de la PC, etc.
    Eu il incarc de obicei tot cu un incarcator Samsung, fiindca mi-e mai comod si poate se incarca putin mai repede (scoate pana la 2000 mAh la 5V, in timp ce porturile USB normale scot cam 500 mAh).

  14. #2854 SP
    Member paulone's Avatar
    Da, vad ca merge cu incarcatorul de priza de la Samsung S5....dar nu se strica nimic in timp?
    Si cum iti dai seama ca s-a incarcat? Se aprinde lumina de pe controller?

  15. #2855 SP
    Member Alex_P's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    Da, vad ca merge cu incarcatorul de priza de la Samsung S5....dar nu se strica nimic in timp?
    Nu se strica, stai linistit. Eu le incarc cu ce apuc, desi am si dual charging station sony.

  16. #2856 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Cand sunt incarcate complet, nu mai palpaie intermitent lumina de la controller, ci se inchide. Asta se aploca daca nu folosesti controllerul in timp ce il incarci.
    Daca te joci in timp ce il incarci, iti arata consola cata baterie ai si iti dai seama cand e incarcat.

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

  17. #2857 SP
    Member paulone's Avatar
    consola are momente(rare) cand coolerul se tureaza ca o masina de formula 1....oare de ce? ca am auzit la mai multi posesori de PS4...

  18. #2858 SP
    Member Alex_P's Avatar
    Pe scurt, "se tureaza" ca sa se raceasca si e perfect normal. Nu ai de ce sa iti faci griji.

  19. #2859 SP
    495
    Member 495's Avatar
    pentru ca... se incalzeste? preferati o consola fara zgomote dar care sa se arda ceva pe acolo?

  20. #2860 SP
    Junior Member dirig.alexandru's Avatar
    Salut,

    Vreau sa inlocuiesc HDD-ul din PS4 Pro cu SSHD-ul asta: https://m.emag.ro/sshd-laptop-seagat.../pd/DC2RQ2BBM/

    Din ce am citit pe net ar fi cel mai bun. Voi aveti alte recomandari, in afara de SSD-uri?

    Pentru cine a schimbat deja HDD-ul actual, aveti idee cum se comporta intr-un rack extern pe un port usb 3.0? Vreau sa-l conectez la un router Asus AC87U pentru a-l folosi ca spatiu de stocare in retea, dar am vazut pe net ca HDD-ul este destul de slab si are cache-ul de doar 8mb. Nu stiu cum s-ar comporta legat la router.

    Multumesc,
    Alex


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 143 of 155 FirstFirst ... 43 93 133 141 142 143 144 145 153 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts