Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Iti vei cumpara PS4 Pro?

Voters
377. You may not vote on this poll
  • Da, voi cumpara cu siguranta!

    140 37.14%
  • Nu, sigur nu voi cumpara!

    111 29.44%
  • Probabil voi cumpara anul viitor

    56 14.85%
  • Nu stiu inca

    70 18.57%
Page 27 of 155 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 37 77 127 ... LastLast
Results 521 to 540 of 3086

Thread: PS4 Pro

  1. #521 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Mi-a starnit interesul, dar pana nu vad la treaba NEO..
    Cum spuneam mai sus, sper sa pot rula 60FPS @ 1080p si sanatate!

    PS: mi se pare doar mie amuzant, cum acest domn Richard, isi tot misca mainile in timp ce vorbeste?

  2. #522 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    probabil e un fel de tic al sau

  3. #523 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Un clip similar de la ei peste care am dat și eu acuma. De ce ar face 2 cipuri așa similare?



    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  4. #524 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Cu o optimizare decenta ~4k nu ar fi imposibil.

  5. #525 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Poate la jocuri mici... indie-uri, sa fie posibil 4K. Altfel, titlurile mari (gen The Witcher 3), e aproape imposibil, cu toata optimizarea lor. Sunt aproape sigur ca vor proceda asa cum au scris si in documentatia interna... adica vor face upscale intern la 4K. Ceea ce, sa-mi fie cu iertare, dar e bull****!

  6. #526 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Eu știu un joc destul de mare și triple AAA care va primi patch pentru 4k. Titlu first party.
    Acum, cum ajung la rezoluția aia nu știu, dar se poate ca MonkY să aibă dreptate.

  7. #527 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mda, abia astept Knack in 4K

  8. #528 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Radem, glumim, dar e trist. Sunt 3 ani de cand aceasta generatie a fost lansata si degetele de la maini sunt prea multe pentru a numara jocurile bune ...

  9. #529 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Astea sunt exagerari.

  10. #530 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu cred, eu nu am ajuns la 10. Dacă nu își propun 1080p la 60fps cu detalii ultra mai bine lipsă. De-abia aștept analizele experților.

  11. #531 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Radem, glumim, dar e trist. Sunt 3 ani de cand aceasta generatie a fost lansata si degetele de la maini sunt prea multe pentru a numara jocurile bune ...
    Nu asa a fost si la PS3? Jocurile bune au început sa apara dupa vreo 3 ani, si daca ai urmărit E3 o sa vezi ca si pentru PS4 viitorul nu lasa de dorit.

  12. #532 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar

  13. #533 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    se pare ca mai mult conteaza puterea CPU fata de teraflop, teraflopul nu e chiar piatra de temelie..




    ---------- Post added 02-08-2016 at 10:30 ----------

    plus un articol cu teraflopsi mai multi ...

    Massive PS4 Neo Leak: GPU 2X Powerful With High Clock Speed, 5.5TF, Price $499, Dev Kits Already Out

    ---------- Post added 02-08-2016 at 10:34 ----------

    The first PlayStation 4 Neo variant offers a 4.2TF performance and has a Jaguar CPU and internally carries a price tag of $399.

    The second variant of PlayStation 4 Neo offers a 5.5TF GPU and comes with a brand new CPU and carries a price tag of $499.

  14. #534 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Deci sunt 2 PS Neo, unu cu acelasi CPU ca PS4 si mai multi TF si altu' cu 5 TF si procesor nou ))

    Oh god

  15. #535 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    De fapt o sa fie 3
    PS4 Slim
    PS NEO cu mai putini teraflopi
    PS NEO cu mai multi teraflopi

  16. #536 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Neah, o sa fie un singur Neo, ala care se apropie de Scorpio.

  17. #537 SP
    Member Imperatore's Avatar
    Eu as fi cel mai fericit cu 1080@60fps

  18. #538 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    E unul singur, nu e vorba de doua modele care se vor vinde pe piata, ci de 2 modele din care Sony sa decida ce aduce pe piata. Si va fi, asa cum zice si Dante, ala mai puternic.

  19. #539 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Nu asa a fost si la PS3? Jocurile bune au început sa apara dupa vreo 3 ani, si daca ai urmărit E3 o sa vezi ca si pentru PS4 viitorul nu lasa de dorit.
    Pai da, dar PS3-ul a ramas acelasi 7-8 ani. Nu ca acum, unde dupa 3 ani gata, vor sa ne bage pe gat altceva ...

  20. #540 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Pai da, dar PS3-ul a ramas acelasi 7-8 ani. Nu ca acum, unde dupa 3 ani gata, vor sa ne bage pe gat altceva ...
    Dude, nu scoate nimeni PS4 de pe piata. Toate jocurile vor rula pe ambele console. Nu va mai tot stresati degeaba, ca la fel vor rula jocurile de acum pe PS4: 30FPS la aproape FHD, iar cine vrea mai mult poate trece mai departe. Nu inteleg cum poate fi cineva nemultumit ca are prea multe optiuni din care sa aleaga.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 155 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 37 77 127 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts