Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Iti vei cumpara PS4 Pro?

Voters
377. You may not vote on this poll
  • Da, voi cumpara cu siguranta!

    140 37.14%
  • Nu, sigur nu voi cumpara!

    111 29.44%
  • Probabil voi cumpara anul viitor

    56 14.85%
  • Nu stiu inca

    70 18.57%
Page 53 of 155 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 153 ... LastLast
Results 1,041 to 1,060 of 3086

Thread: PS4 Pro

  1. #1041 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    omul a vrut sa va descreteasca fruntile bre, ce sunteti asa incruntati , mai bine bagati niste sarcasm nu va mai umpleti de venin .. omul atata poate , ce daca suntem "saraci" ?!

  2. #1042 SP
    Member Hansel31's Avatar
    de saraci ce suntem , nu intelege ca uni pe langa ps4 ala au un tv care costa cat 2 unitati de pc ale lui, si sincer eu cred ca mai multi bani se investesc in jocuri pe consola decat pe PC. totusi pentru pc exista filelist sper ca se da de inteles. motiv pentru care jocurile pe pc sunt mult mai ieftine fata de console este ca sa ii incurajeze sa nu mai ia jocuri piratate

  3. #1043 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    daca tot era asa bogat nu isi vindea ps4 - lua un pc de 2000-3000 de euro si isi lua si Pro ul si un TV 4K OLED
    dar oamenii care isi permit asta nu stau sa faca gesturi de genul

    el tocmai ne povestea ca nu e bogat si ca a trebuit sa isi vanda ps4 ca sa isi ia o amarata de placa de 300-500 de euro dupa care ne facea saraci pe toti
    e amuzanta ipocrizia lui maxima .

    dar revenind la PRO - any news ? any leaks ? ca suntem multi care am pus ca nu stim daca merita luat sau nu si suntem nerabdatori sa vedem diferente ceva Ps4 vs Ps4 pro pe full hd 1080 in genere si ps4 vs Ps4 pro pe 4k ca sa stim ce si cum sa actionam

  4. #1044 SP
    Member Hansel31's Avatar
    pot sa zic ca am vazut azi uncharted 4 upscaled pe un tv 4k prin xbox one s si arata incredibil! deja ma gandesc ce poate ps4 pro

  5. #1045 SP
    Member vallio's Avatar
    Uncharted 4 pe Xbox?

  6. #1046 SP
    Member Hansel31's Avatar
    upscaled prin xbox one s

  7. #1047 SP
    Member vallio's Avatar
    Nu stiu cum iti poti da seama de calitatea video-ului decat daca ai un monitor 4k.

  8. #1048 SP
    Member eastbason's Avatar
    Bun! Deci a facut cineva precomanda la ps4 pro sau sunt singurul? Ca sa nu ne mai certam ce poate sa faca si ce nu...il incercam si gata. Daca nu face ceea ce promite...macar imi face un update la colectia de console!

  9. #1049 SP
    Member VictusG's Avatar
    Daca punea Ps4 direct nu e tot Upscaled,intreb si eu ca nu stiu

  10. #1050 SP
    Member vallio's Avatar
    Ti-au dat alta data de livrare ? Ca pe site apare 31.12.2016.

  11. #1051 SP
    Member Hansel31's Avatar
    eu am facut precomanda, din ce am citit update-ul asta la ps4 pro pare a fi un MUST! da @sdykid daca punea direct ps4 pe tv nu ii facea upscale era in 1080p

  12. #1052 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by Hansel31 View Post
    pot sa zic ca am vazut azi uncharted 4 upscaled pe un tv 4k prin xbox one s si arata incredibil! deja ma gandesc ce poate ps4 pro
    Dpdv al culorilor, al rezolutiei cu siguranta nu

  13. #1053 SP
    Member eastbason's Avatar
    Momentan nu...astept sa vad ce se intampla.

  14. #1054 SP
    Member Hansel31's Avatar
    Quote Originally Posted by vallio View Post
    Ti-au dat alta data de livrare ? Ca pe site apare 31.12.2016.
    cam asta zice media galaxy
    Pompiliu (Media Galaxy) acum o zi
    Salut! Noi vom face toate demersurile necesare astfel incat sa ajunga pe data de 10 noiembrie.

  15. #1055 SP
    Member eastbason's Avatar
    Inseamna ca asta o sa se intample. Idee e ca data care apare acum pe site este ceva orientativ..

  16. #1056 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Ce data orientativa? Pe Altex si MG apare disponibil din 10.11.2016 la Pro

  17. #1057 SP
    Member eastbason's Avatar
    In momentul in care am plasat eu precomanda era data de 31.12.2016...la fel cum era si la PS VR.

  18. #1058 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by eastbason View Post
    Bun! Deci a facut cineva precomanda la ps4 pro sau sunt singurul? Ca sa nu ne mai certam ce poate sa faca si ce nu...il incercam si gata. Daca nu face ceea ce promite...macar imi face un update la colectia de console!
    Dacă nu ești mulțumit ai dreptul la retur, 31 de zile

  19. #1059 SP
    Member vallio's Avatar
    Asta e doar la comenzi online sau se aplica si produse cumparate direct din magazin?

  20. #1060 SP
    Member eastbason's Avatar
    In mod sigur nu ii dau retur. O sa ajunga pe raft...frumos in cutie

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 155 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 153 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts