Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 250 of 903 FirstFirst ... 150 200 240 248 249 250 251 252 260 300 350 750 ... LastLast
Results 4,981 to 5,000 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #4981 SP
    Member temugin's Avatar

    Post

    Se poate, dar nu recomand - sursa aici, sper ca am voie sa pun link din alt forum, la urma urmei este subiect cu priza la utilizatori


    Dualshock 4: LED's effect on battery life test - NeoGAF


    Momentan singura solutie ''safe'' pare sa fie utilizarea Ds4 alaturi de cablu usb conectat la consola..., in loc sa tina 50 - 60 h acumulatorii fata de DS3, ne-au pocnit cu 6h si lumina multa, meah. Poate intr-un viitor update vor face optionala aceasta functie. Comparatiile la jocurile multiplatforma nu au relevanta la console, asteptati Uncharted sau Infamous si veti fi multumiti. La urma urmei doar un gpu decent costa cat Ps4, so lets chill. Per total sunt multumit de Ps4, pretul este decent, probleme nedorite cu acel Bsod, insa la Xone curg una dupa alta, os bazat pe ws 8 (veteranii stiu bine diferenta intre Linux si Ws), nu citeste discurile, nu se poate reinstala OS, nu se poate upgrada hdd, etc, si ''colac peste pupaza'' dai cu cel putin 500 ron mai mult, cand vor scoate Kinect din pachet o sa-mi amintesc de ei.

  2. #4982 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Cei care aveti consola deja: aveti si Vita, cum e remote play-ul?

  3. #4983 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Quote Originally Posted by Inuhanyou View Post
    ati luat de pe amazon 1 year subscription la 30 dolari US?
    Am luat eu de pe Amazon. Super ok pretul. Pentru prima data pe Ps+. Downloadez acum Dragon's Dogma.

  4. #4984 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Quote Originally Posted by dinamovistu View Post
    Am luat eu de pe Amazon. Super ok pretul. Pentru prima data pe Ps+. Downloadez acum Dragon's Dogma.
    esti norocos a cazut psn-ul si nu se poate face redeem.

  5. #4985 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Rectific ce am zis de AC4, arata mai bine decat medium pe PC.

    E ABSOLUT SUPERB.

    haha !

    arata superb si pe 360 , ma panicasem putin cand ai zis ca arata ca pe un pc mediu cand ruleaza pe ps4

    ---------- Post added 29-11-2013 at 23:46 ----------

    on :

    REDEEM VOUCHER FEATURE SUSPENDED IN EUROPE | PS4 Fans



  6. #4986 SP
    Member dtancu's Avatar
    Frate, lasa AC4....uite cum arata Killzone. La fel ca Ryse pe XB1, Killzone iti pune un ranjet pe fata cand incepe.

  7. #4987 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by Inuhanyou View Post
    ati luat de pe amazon 1 year subscription la 30 dolari US?
    EU $29.99 fara taxe,setat adresa pe un hotel din Ohio

  8. #4988 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    NO COMMENT


  9. #4989 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Vaga013 - Twitch

    Am ceva pahare la bord asa ca scuzati miscarile

  10. #4990 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    @tekken foarte faina harta cu darapanturi, cum ti se pare grafica? jaw dropping? Nu prea imi dau seama mare lucru de pe twitch.

  11. #4991 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Grafica e dementiala si se misca foarte fluent, in streaming nu cred ca se vede asta.

  12. #4992 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    NO COMMENT
    Impresionant !

    as fi renuntat din clipa in care observam "lantul" de oameni...
    mi se pare fantastic !
    cum naibi sa stai noaptea la minus grade ,la o asa coada, joia , pt o consola ?!

    cred ca insasi MS a ramas "socat" bravo Sony !

    ---------- Post added 30-11-2013 at 02:20 ----------

    Quote Originally Posted by Tekken View Post
    Vaga013 - Twitch

    Am ceva pahare la bord asa ca scuzati miscarile
    se misca ca naiba , nu prea poti viziona ce se petrece acolo, ai netul lent ?!

    l.e. vad ca ai schimbat KZ pe warframe parca merge mai bine acum

  13. #4993 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    No Comment part 2


    PS la noi probabil niciodata ^

  14. #4994 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Dupa vreo 8 ore s-a descarcat controller-ul. Merge incarcat si dintr-o baterie portabila

  15. #4995 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    No Comment part 2

    PS la noi probabil niciodata ^
    super !

    speranta moare ultima daca o sa se tot cumpere din UK , DE..pt Romania, normal ca nu o sa avem asa ceva aici

  16. #4996 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Vedem pe 29 ianuarie 2014, poate pe Casa Poporului o proiectie cu numaratoare inversa. Sa fim serioşi acum, la noi am vazut ce inseamna o lansare in lumea gamingului, "aruncarea cu blu reiu" si "prinde tricou' daca poti".

  17. #4997 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Dant3: sa stii ca atunci cand am ajutat la lansarea PS3, noi ne-am dat tot interesul. Eu am "invatat" tot ce era de stiut despre PS3, l-am testat 2 zile inainte de lansare pentru a nu ma trezi cu intrebari la care sa nu am raspuns... Din pacate, la noi presa a fost mai mult interesata de cei de la echipa Steaua decat de noi care incercam sa prezentam avantajele noii console. Iar bugetul (alocat de computergames pe vremea aceea) a fost zero. Cu ce draci sa faci jocuri de lumini cand in afara de noi maniacii nimeni nu indraznea sa cumpere (extrem de scumpe toate jocurile si consola pe vremea aceea)?

    Dar, speranta moare ultima. Poate totusi va investi mai mult Sony de data aceasta in eveniment. Personal nu-mi doresc atat de mult o lansare cu lumini si lasere cat imi doresc o mediatizare serioasa si o dezbatere intre oficiali (Sony, Microsoft, Nintendo, lanturi de magazine, etc...).

  18. #4998 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    No Comment part 2


    PS la noi probabil niciodata ^
    Fantasmagoric.Se vede ca s-au investit timp si bani.

  19. #4999 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Personal nu-mi doresc atat de mult o lansare cu lumini si lasere cat imi doresc o mediatizare serioasa si o dezbatere intre oficiali (Sony, Microsoft, Nintendo, lanturi de magazine, etc...).
    MonkY, era o zicala, "Vrabia Mihai Viteazu'" sau "malai viseaza", cum vrei tu. Eu nu cred ca vor exista lansari de acest gen in Romania, poate si din alte cauze, nu vreau sa mai dezvolt, iar sunt acuzat mai tarziu de offtopic. Tu ai văzut cati oameni asteptau la rand lansarea in Germania? La noi o sa vezi asa doar cand se modeaza next-genu' .

    ---------- Post added 30-11-2013 at 02:52 ----------

    Perfect partners

  20. #5000 SP
    Senior Member iPaul's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts