Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 311 of 903 FirstFirst ... 211 261 301 309 310 311 312 313 321 361 411 811 ... LastLast
Results 6,201 to 6,220 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #6201 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu stiu ca sunt useri care au reuşit cu un card de RO. Parca trebuie sa ai ceva bani pe el, fac astia de la Sony o retragere de proba. Apoi dupa activarea codului sa nu uiti sa stergi datele cardului!

  2. #6202 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    @JeNei, pe UK merge sigur cu card de Romania.
    @thedeadman14, daca nu ai card, nu poti decat sa iti cumperi din Altex sau MediaGalaxy sau ce alte magazine mai livreaza redeem card-uri cu bani pt PSN sau redeem pt PS+.

  3. #6203 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Din pacate absolut nimic.

  4. #6204 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Eu stiu ca sunt useri care au reuşit cu un card de RO. Parca trebuie sa ai ceva bani pe el, fac astia de la Sony o retragere de proba. Apoi dupa activarea codului sa nu uiti sa stergi datele cardului!
    Eu sunt unul din cei care au activat cele 14 zile trial pe UK cu card de ING. Trebuie doar sa pui o adresa de UK, la billing address.
    Pe US am incercat, dar nu a recunoscut cardul.

  5. #6205 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Gasisem ceva redeem code aici pe forum si am patit la fel. Dupa ce l-am scris, am dat confirm si mi-a cerut datele de pe card.

  6. #6206 SP
    Ω Pira's Avatar
    Si mie mi-a mers cu un card de Transilvania, fara sa stiu ca nu e ok, bine ca mi-a zis Dante

  7. #6207 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Un pic cam stupid sa iti ceara CARD pentru un TRIAL, chiar daca iti trag sau nu bani de pe el. Poate ma intereseaza sa vad ce pot face cu PSN+ dar nu aleg sa imi iau, de ce sa aiba datele cardului meu?

  8. #6208 SP
    Junior Member bogoland's Avatar
    Eu is foarte curios cand si daca vor scoate PS Store Romania pentru ca la ora actuala nu avem si intarzierea asta cu data de 29.01.2014 parca era in scopul asta

  9. #6209 SP
    Junior Member Mallex84's Avatar
    Pe site-ul Playstation Romania scrie asa,citez : "PlayStation®4 nu restricționează numărul de utilizatori pentru jocurile publicate pe disc, astfel că puteți oferi jocul unui prieten pentru cât timp doriți, fără alte complicații."
    Eu am NFS Rivals si daca nu introduc dvd-ul nu pot sa joc,pana la urma cum sta treaba sunt jocuri care se pot juca fara dvd si jocuri care nu se pot juca fara dvd?

  10. #6210 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Cum adică să-l joci fără disc? Hai mai oameni buni ce naiba?
    Normal că trebuie să ai discul în consolă. E un minim de bun simț.

  11. #6211 SP
    Junior Member Mallex84's Avatar
    Nu am mai avut consola pana acum si ma gandeam ca instalezi jocul pe hardul consolei si poti sa joci linistit fara disc.

  12. #6212 SP
    Junior Member Ghassan's Avatar
    daca ii asa poti sa-ti inchiriezi jocuri le instalezi si le dai inapoi

  13. #6213 SP
    Junior Member Soulcalibur's Avatar
    Cum fac si eu rost de useri din ro sa pot juca cu ei online???

  14. #6214 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by Soulcalibur View Post
    Cum fac si eu rost de useri din ro sa pot juca cu ei online???
    http://www.consolegames.ro/forum/f11...78660-psn-ids/

  15. #6215 SP
    Junior Member Soulcalibur's Avatar
    Idul meu este RaveNSergiu, deocamdata am AC4BF si astept sa imi vina The Crew si abea astept sa-l joc online.

    ---------- Post added 31-01-2014 at 19:02 ----------

    Ms Graft

  16. #6216 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by Soulcalibur View Post
    astept sa imi vina The Crew si abea astept sa-l joc online
    Stii ca se lanseaza toamna,nu???

  17. #6217 SP
    Member Melo's Avatar
    Daca vrea cineva sa joace NBA 2k14, sa ma adauge. Si de saptamana viitoare o sa am si FIFA.

  18. #6218 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    PS4 to Xbox One U.K. sales ratio is 1.5:1 -- PlayStation Universe

    The head of Sony Computer Entertainment U.K. has said that the PlayStation 4 is beating Xbox One sales in the country by a ratio of 1.5:1.

    This is in strike contrast to Sony and Microsoft’s previous-generation consoles, which is the complete reverse: 1.5:1, in favour of Xbox 360.

    PS4 has already sold 4.2 million units worldwide since its launch on November 15. The console’s success has cemented it as the fastest-selling games machine U.K. history.

    By comparison, Xbox One has shipped 3.9 million units globally -- that’s shipped, not sold.

  19. #6219 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Si voi primiti notificarea ca "sony entertainment network is currently in maintenance"?

  20. #6220 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Works for me

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts