Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 351 of 903 FirstFirst ... 251 301 341 349 350 351 352 353 361 401 451 851 ... LastLast
Results 7,001 to 7,020 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #7001 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Evident sau pt unii mai putin,eu ca si deobicei am glumit si in privinta schimbului.

    P.S. Am 2-a PS3 PHAT,unu dintre ele e vechi de circa 7 ani, merge brici, nici vorba de supraincalziri, nu urla ventilatoru in el. Ce-i ala YLOD? Masina mai fiabila si robusta ca astea nu am vazut.

  2. #7002 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Au sarit unii ca leii dupa prada ...

  3. #7003 SP
    Junior Member bogdan1101's Avatar
    Am doua conturi. Cum fac sa vad in cel de al 2-lea cont lista de prieteni din primul? Multumesc!

  4. #7004 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Hmmm...cam scump pt un bundle
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1396969212701.jpg

  5. #7005 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by bogdan1101 View Post
    Am doua conturi. Cum fac sa vad in cel de al 2-lea cont lista de prieteni din primul? Multumesc!
    Nu poti, trebuie sa ii adaugi si pe celalalt cont.

  6. #7006 SP
    Banned fann's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Evident sau pt unii mai putin,eu ca si deobicei am glumit si in privinta schimbului.

    P.S. Am 2-a PS3 PHAT,unu dintre ele e vechi de circa 7 ani, merge brici, nici vorba de supraincalziri, nu urla ventilatoru in el. Ce-i ala YLOD? Masina mai fiabila si robusta ca astea nu am vazut.
    evident ti-ai dat seama ca i got the ideea, dar se pare ca pentru unii ar fi fost o pacaleala buna de 1 aprilie dar ai cam intarziat cu o saptamana

    ---------- Post added 08-04-2014 at 19:34 ----------

    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Hmmm...cam scump pt un bundle
    este speculatie, inca nu are o data de lansare si probabil nu va avea timp de vreo 4 ,5 ani

  7. #7007 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by fann View Post
    este speculatie, inca nu are o data de lansare si probabil nu va avea timp de vreo 4 ,5 ani
    Un bundle PS4-Vita in 4-5 ani? Într-un an cel mult apare sigur, eu cred ca spre sfârşitul anului o sa fie disponibil. Parca vad că-l anunţă la E3

  8. #7008 SP
    Admin MonkY's Avatar
    In 4-5 ani nici nu cred ca va mai exista Vita

  9. #7009 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    In caz ca nu ar aparea telefoane capabile sa duca jocuri AAA si sa tina si bateria mult timp , nu vad de ce nu ar exista Vita sau urmatoarea generatie portabila a celor de la sony



    Sony London’s Unannounced PS4 Game to Use Unreal Engine, Will Have High-Quality 3D Environments | DualShockers

    Sony London Studio is currently working on an unannounced PS4 game, and while the title is shrouded in mystery and details are being kept closely under wraps, career opportunity ads published by Sony Computer Entertainment Europe are adding pieces to the puzzle little by little.
    Today the publisher posted another ad seeking a temp Environment Art Contractor, giving another hint on how the environments will look.
    Here’s an excerpt from the ad:
    ________________
    Based in the heart of the creative area of Soho, London, we are part of Sony Computer Entertainment’s worldwide development studios. We are currently looking for an experienced and highly motivated Contract Environment Artist to join a small, dynamic game development team working on an exciting next generation PS4 title.
    This is a great opportunity for you to join our team of experienced artists and work with us to deliver our next-generation environments.
    The Environment Art Contractor role involves:
    - Creating high-quality 3D environment assets, texturing and lighting to schedule times.
    - Modelling, shading, texturing in Maya.
    - High-detail sculpting in ZBrush and the baking-down to in-game process.
    - Experience of middleware solutions such as Unreal Engine would be extremely advantageous.
    ________________
    We already knew that the game will involve Vehicles and “next-generation” lighting, and now we hear about the environments, and we can definitely expect good things considering that Maya and ZBrush are between the most advanced tools to create high quality 3D props and backdrops for levels.
    Even more interesting is the explicit mention of Unreal Engine. Looks like Sony’s first party studios are starting to make large use of Epic’s middleware, as even Sony Bend is apparently using it for its next title.
    While we don’t know what sort of title Sony London is working on yet, we’re getting closer to be able to see a clearer picture. We can only hope to hear something about it at E3.

  10. #7010 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pune un HDD de 7200 RPM sau un SSHD (sau daca-ti permiti chiar un SSD), si vei vedea ca nu exista acel "stutter".
    Se pare ca cineva a incercat si asta pentru problema cu Infamous, dar tot are acel stutter.

    "Installed new hybrid SSD and the problem still exists. For the record, my stock drive was a samsung. At this point I'm really pissed at sucker punch for ignoring us."

    http://www.ign.com/boards/threads/st...3871817/page-4

  11. #7011 SP
    Banned fann's Avatar
    am vazut un articol care arata cum ps4 consuma mult mai mult curent decat x1 atunci cand este folosit , asa este? de asemenea jocurile sunt o mare problema deoarece nu mai exista zona 1, zona 2 ci sunt pe regiuni uk, eu , us, etc si sunt probleme atunci cand am cumpara un joc din romania sa ne trezim ca nu merge sa luam eventuale dlc-uri pentru ca jocul ne mai fiind pe zone ci regiuni uk, eu, etc sa trebuiasca sa facem conturi suplimentare de pe care sa luam dlcu-rile respective, stiu ca cel putin la killzone SF este aceasta problema

  12. #7012 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    ...
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1397060848132.jpg

  13. #7013 SP
    Admin MonkY's Avatar
    fann: diferenta de consum intre cele doua console e infima. Cred ca daca ai bani de o consola next-gen si jocuri, nu te uiti daca mai consumi 20-30W in plus sau in minus. La naiba, vezi placile video de PC care consuma lejer dublu decat toata consola...

    Cat despre regiuni... iti ia 5 minute sa-ti faci cont pe alta tara. Dar chiar si asa, daca-ti iei jocurile din acelasi loc, nu ai treaba cu diverse conturi.

    Daca e prea complicat, stick to PC... Drivere, patch-uri, fix-uri, virusi, crash-uri, etc...

  14. #7014 SP
    Banned fann's Avatar
    daca este doar 20w diferenta mai mare la ps4 nu este problema, cu jocurile ar cam fi, pe ps3 nu a fost problema aceasta erau clar zona 1, zona 2 si nu exista problema la cumpararea dlc la un joc luat din romania care avea clar zona 2 si mergea luat de pe cont de uk. acum trebuie sa fac cine stie cate conturi si sa incarc cu bani acele conturi ca sa iau dlc sa pot juca pe contul principal ca si pana acum? inseamna ca este inca o problema de pus pe lista sony ps4. nu puteau sa lase zonele cu merau pana acum? era asa de greu?

  15. #7015 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Salut

    Exista vreo metoda prin care sa pot conecta PS4-ul la boxele mele cu tehnologie bluetooth fara implicarea vreunui fir?

    ....nici nu ma gandeam cand am cumparat anul trecut boxele si aveam in plan achizitionarea lui PS4 ca cei de la Sony vor fi atat de imbecili incat sa nu creeze si capabilitatea de conectare a boxelor prin bluetooth.... As fi pus un smiley care nu-si nimereste palmele cand aplauda...

  16. #7016 SP
    Junior Member Andreyp95's Avatar
    Buna ziua.Am o nelamurire.Cauciucul de pe DS4 s-a deteriorat si as vrea sa cumpar niste grip-uri.Am gasit unele dar scrie ca sunt pt xbox.O sa va atasez pozele si va rog sa imi spune-ti daca sunt compatibile cu DS4.
    Attached Images Attached Images grip-1.jpg grip-2.jpg

  17. #7017 SP
    Senior Member Trefla's Avatar

  18. #7018 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Andreyp95: iti recomand sa cauti totusi de DS4... chiar daca se vor potrivi cat de cat, nu vor fi suficient de fixe.

    rhadoo69: oamenii care folosesc boxe (nu casti) pe bluetooth, cred ca sunt undeva sub 0.5%... irelevant pentru "imbecilii" de la Sony. Poti probabil sa cumperi ceva de genul acesta si sa transmiti din Optic in Bluetooth: TosBlue X - Telme2. In opinia mea, Bluetooth-ul nu are nici cea mai mica legatura cu sunetul de calitate.

    Trefla: in principiu nebunii din lumea asta vor face sex in fata oricarui device care are o camera video, deci iti dai seama ca PS4 nu poate fi o exceptie.

  19. #7019 SP
    Member luciteck's Avatar
    @Trefla: Attention whores.

  20. #7020 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    In 4-5 ani nici nu cred ca va mai exista Vita
    Nu mai exista de mult Vita aia!O ia incet dupa PSP GO go go du-te..

    ps:cumparam ne(s)xt gene ca sa ne jucam tot pe actualele gene..bravos

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts