Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 552 of 903 FirstFirst ... 52 452 502 542 550 551 552 553 554 562 602 652 ... LastLast
Results 11,021 to 11,040 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #11021 SP
    Member dan1703's Avatar
    Daca eu am primary contu de uk si o pun pe asta de pe us nu merge?

  2. #11022 SP
    Member nire's Avatar
    Din cate vad este oferta la Shadow of Mordor 135 lei jocul + 68 lei season pass pe ps store ro. A jucat cineva si DLC-urile de la shadow of mordor ?

  3. #11023 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Ce oameni , astia de la Sony. Cand downloadez un joc , nu sar de 1 - 2 mb pe secunda . Dar cand e vorba de update-uri , in 50 de secunde am downloadat 200+ mb.

  4. #11024 SP
    Banned Templier's Avatar
    How much is the 00001 unit from Sony's limited 20th anniversary PS4 run worth? Brace yourself: £85,000.
    Sony sold off the console at a charity auction last weekend, and since the mysterious winning bidder who drove the price up to £85K failed to actually stump up the cash, Sony itself paid the fee which went to Save The Children Japan. Big money, well spent.

  5. #11025 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Na!
    In January, Sony auctioned off a 20th anniversary Playstation 4 console with the serial number '#00001' on it. The bidding went far higher than anyone expected, reaching an amount of $127,000. Sony has revealed that the bidder has failed to deliver the lofty amount of cash, and this has caused a massive delay in the unit's sale.

  6. #11026 SP
    Junior Member Noxro's Avatar
    salut,
    Doar ce am achizitionat o consola ps4 si incerc sa imi cumpar infamous de pe ps store....numai ca nu imi accepta cardul de credit niciunul din cele 2 pe care le-am incercat
    Aveti idei pareri sugetii va rog?

  7. #11027 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Eu am încercat cu un card de credit Master de la Alpha Bank, introdu datele aşa cum sunt trecute pe card şi verifică la bancă dacă sunt restrictionate la plăti online.

    ---------- Post added 20-02-2015 at 08:49 ----------

    Am întâlnit şi eu o situaţie cam bizară, am doi colegii de muncă, unul are PS3 unul PS4, cel cu PS4 deşi îl are de un an de zile nu a jucat online deloc, după el cică nu prea are timp şi că se plictiseşte repede, am încercat să îi explic că este o altă experienţă pe modul online care te ţine în priză iar celălat cu PS3 nu cumpără discuri sh pt. că sunt contrafăcute, cea ce eu nu am auzit aşa să existe, bineînteles că în mintea lor sunt prost rău , mulţi sunt încuiaţi rău oricât ai încerca să le explici.

  8. #11028 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Din 2012 de când am PS3 nu cred că am jucat mai mult de 10 ore online (majoritatea în AC3). Același lucru probabil se va întâmpla și când îmi voi lua PS4. Postura relaxată pe care mi-o oferă consola și pe care noi, posesorii de console, o iubim atât de mult (întins comod pe canapea la ~3m de un TV de 102 cm și cu sunet doar prin boxe 5.1) nu prea se pretează la jocul online d.p.m.d.v. Pe PC în schimb joc 90% numai online în condițiile în care nu sunt fan MOBA și MMO (bun, nu încadrez The Crew la MMO). Deci câți oameni atâtea preferințe. :-))

  9. #11029 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Sunt deacord când joci doar pt. story mode, dar omul este fan FIFA care d.p.m.d.v. este un joc foarte plictisitor când joci contra a.i. faţă de modul online.

  10. #11030 SP
    Member dan1703's Avatar
    Eu am luat consola 80% pentru a juca cu prietenii...urasc pc-u...iubesc sa stau intins pe canapea la 3m de un tv de 140cm

  11. #11031 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Sunt deacord când joci doar pt. story mode, dar omul este fan FIFA care d.p.m.d.v. este un joc foarte plictisitor când joci contra a.i. faţă de modul online.
    Hahaha! Am vrut să punctez și un lucru legat de asta, dar am zis să nu mă întind prea mult la offtopic. Eu joc FIFA 14 pe PS3 și FIFA 15 pe PC. Nu am fost atras nici măcar o dată să intru în multiplayer sau F U T. Prefer să iau o echipă din liga a 4a englezească și să încerc să o duc cât mai sus.
    Pe de altă parte, multipalyerul "local" in FIFA îmi aduce cele mai multe satisfacții pentru această categorie de joc. Nu pot să îți reproduc cât mișto și câte înjurături au urmat după această fază între mine și un prieten care a venit în vizită:


    Poate ceva similar gândește și colegul tău.

  12. #11032 SP
    Banned Templier's Avatar
    nerecomandat cardiacilor

  13. #11033 SP
    Junior Member darkshines's Avatar
    Bai baieti am si eu o problema, ca nu creez un topic nou o voi pune aici.
    N-am mai aprins consola de o luna , dar nu merge sa ma loghez pe PSN. PS+ a expirat, dar nu merge in orice fel si chip am incercat cu tot cu NAT DMZ, Rebuild database, restart router, MTU to 1473 pana la creat cont nou si conexiune prin ethernet si nu wireless.... NU MERGE DELOC! Imi da mereu 31194-8 eroarea connection terminated.

    Cei de la PS support nu mi-au raspuns de 3 zile, am si tot dat up. Nimic.... aveti careva ce pot sa fac?

  14. #11034 SP
    Member dan1703's Avatar
    Update la firmware ai dat?

  15. #11035 SP
    Junior Member darkshines's Avatar
    totul este updatat... pe site merge sa ma loghez, nici macar nu pot juca extra mission la AC4 ca nu pot intra pe PSN

  16. #11036 SP
    Member dan1703's Avatar
    Probabil netul...

  17. #11037 SP
    Junior Member darkshines's Avatar
    Ce sa fie de la net... am gigabit, iau un bluray de 40 GB in maxim 10 minute. Nu cred ca are ce sa fie... dar poate incerc la un prieten diseara

  18. #11038 SP
    Senior Member Zero's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    Stie cineva ce reprezinta aceasta eroare ?Am cautat pe forumurile playstation insa nu am gasit nimic concret. E de la consola sau de la joc ?
    Attached Images Attached Images imageuploadedbytapatalk1424516724.653884.jpg

  19. #11039 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    e de la joc , chiar si BF4 mai crash-eaza asa.

    la urma urmei , SDul este o portare pe PS4.

  20. #11040 SP
    Member dan1703's Avatar
    Am si eu o intrebare...as vrea sa fac gameshare cu un prieten(sa-mi dea el jocurile)...am vazut pe youtube un filmulet si acolo trevuie sa schimbi conturile si sa le setezi primary invers(el pe al tau si tu pe al lui...). Intrebarea mea e dupa ce downloadez jocul si schimb conturile si il setez pe al meu primary pe ps4 meu voi avea acel lacat pe joc sau ma lasa sa ma joc? Ca am auzit totusi ca nu mai e ca la ps3...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts