Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 116 of 903 FirstFirst ... 16 66 106 114 115 116 117 118 126 166 216 616 ... LastLast
Results 2,301 to 2,320 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #2301 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Foarte pertinente opiniile celor invitati la GAME SCOOP. Si au punctat tot ce merita punctat. In plus mi-a placut ce au spus si despre fanboys... deja intre Xbox One si PS4 nu mai e vorba de a fi fanboy Sony sau Microsoft... it's all about the games! Vrei neaparat sa joci jocul x, exclusiv pe consola y? You buy that! Nu te face automat fanboy... ci un gamer serios, care stii ce vrei.

    Sunt de acord si cu ideea ca intr-adevar, Sony are ceva avantaje. PSN+ mai bine gandit, faptul ca n-au lalait-o cu DRM & stuff... hardware mai bun (cel putin pe hartie), pret ceva mai mic... Pe partea de jocuri insa, nici-una din console nu mai are un avantaj. Daca vrei neaparat sa joci Ryse: Son of Rome (de exp.) nu mai conteaza nici hardware-ul, nici daca ai PSN+ sau Live, nici daca mama consolei se numeste Sony sau Microsoft. You just buy Xbox One! La fel daca vrei Killzone (era sa dau exemplu inFamous, dar tocmai ce-am aflat si eu ca nu va fi launch title), iei un PS4! Si gata!

    Deci in final... nu va mai ganditi la ce hardware are fiecare, cine este in spatele consolei and so on... Just look at the games you want! Si daca va permiteti, go for both! And a Wii U next to them

  2. #2302 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    A inceput pre-orderul si la Altex. Pretul este cu 100 RON mai mic decat la Emag. Au bagat si accesorii si jocuri (care pleaca de la 260RON).

    Console - Playstation 4 - Gaming | ALTEX

  3. #2303 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Deci jocurile cu 20RON mai mult decat in prezent?
    Not bad.
    Dualshock 4 la doar 200.
    Nice .

  4. #2304 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Eu am bagat o comanda. Pretul e foarte bun. Din ce am aflat, neoficial, vor incerca ei sa faca bundles, insa nu o luati ca pe o confirmare. Asta inseamna insa ca probabil nu vor fi day one bundles (oficiale) si la noi.

  5. #2305 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    Eu am bagat o comanda. Pretul e foarte bun. Din ce am aflat, neoficial, vor incerca ei sa faca bundles, insa nu o luati ca pe o confirmare. Asta inseamna insa ca probabil nu vor fi day one bundles (oficiale) si la noi.
    Am facut si eu comanda, desi nu prea am incredere in Altex. Am una si la EMAG, sa vedem cine se tine de cuvant.

  6. #2306 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Ce pot sa va confirm este ca Altex are in acest moment o relatie mai buna cu Sony (comparativ cu Emag). Daca Altex va avea probleme, vor avea toti (si eu tot 2 precomenzi am, just in case).

  7. #2307 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    A inceput pre-orderul si la Altex. Pretul este cu 100 RON mai mic decat la Emag. Au bagat si accesorii si jocuri (care pleaca de la 260RON).

    Console - Playstation 4 - Gaming | ALTEX
    Cine are neamuri la altex sigur isi poate asigura o consola PS4 ba chiar cu 2-3 saptamani inainte de lansare

  8. #2308 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Precomanda eMag - checked.
    Precomanda Altex - checked.

  9. #2309 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Mi-ar placea sa se tina de cuvant si diferenta de un milion sa o bag intr-un joc

    Buna ziua,

    Produsului precomandat de dvs Consola PlayStation 4 i s-a decalat data de lansare pana la 15.11.2013.

    In cazul altor modificari, va vom tine la curent.

  10. #2310 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by MSlv View Post
    nu mai tin minte daca a fost postat, dar avem aici ps4 imaginat in diverse culori
    Tot timpul mi-au placut versiunile albe, nici asta nu face exceptie, pe alb parca nu mai arata asa urat fierul ala de calcat.

  11. #2311 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Avem si banner la Altex (pe forum home, in partea de jos). Momentan n-a produs nimic, dar poate daca dati click pe el si faceti comanda la PS4... cine stie? Thx in advance!

  12. #2312 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Jocuri - Playstation 4 - Gaming | ALTEX
    Destul de scumpe jocurile la Altex. La alti vanzatori, cum ar fi WebPredator, ar putea sa fie cum sunt cele noi-aparute de pe 360 si PS3? Adica 200-215 lei ?
    Un joc in US este 60$, adica 200lei, pe cand pretul la Altex este de 260 lei.

  13. #2313 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    sau daca am facut deja comanda si nu am folosit bannerul, nu ne impiedica nimeni sa donam, nu? sau macar sa mai luam un cont premium pentru inca un an. just sayin...

    ontopic - pretul actual al jocurilor de PS3 este de 60EUR/40GBP. daca se pastreaza si pentru PS4, atunci pretul de 260 este chiar mai mic decat 60x4.55=273 pentru ca Altex se raporteaza la pretul oficial in EUR.

  14. #2314 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by j0hnnyReaper View Post
    Jocuri - Playstation 4 - Gaming | ALTEX
    Destul de scumpe jocurile la Altex. La alti vanzatori, cum ar fi WebPredator, ar putea sa fie cum sunt cele noi-aparute de pe 360 si PS3? Adica 200-215 lei ?
    Un joc in US este 60$, adica 200lei, pe cand pretul la Altex este de 260 lei.
    Din cate stiu Webpredator vinde numai jocuri pentru Zona 1.

    Atat a costat la lansare si FIFA 13 PS3, XBOX360.

  15. #2315 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    Din cate stiu Webpredator vinde numai jocuri pentru Zona 1.

    Atat a costat la lansare si FIFA 13 PS3, XBOX360.
    Pai, de exemplu, un joc nou aparut este The Last of Us. Webpredator il are cu 210lei. Nu ar trebui sa fie la fel si cu cele care apar pe noile console?

  16. #2316 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Probabil ca da, dar numai daca vrei jocuri de zona 1 (SUA).

  17. #2317 SP
    Junior Member spooky1's Avatar
    eu in principiu zic ca o sa mi'l cumpar

  18. #2318 SP
    Mtb
    Junior Member Mtb's Avatar

  19. #2319 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    faceti si voi comenzi prin banner-ul Altex de pe forum..e clar ca acum grosul comenziilor va fi prin ei

    RE: am pus eu link-ul....dati click aici

  20. #2320 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Media Galaxy e acelasi cu Altex.

    Vezi ca nu e bun link-ul de la domo.

    Console Sony PlayStation 4 | Domo

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts