Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 241 of 903 FirstFirst ... 141 191 231 239 240 241 242 243 251 291 341 741 ... LastLast
Results 4,801 to 4,820 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #4801 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by SepticEye View Post
    Tu ai dat verdict consolei dupa un joc al carui singur scop e un mic segment al audientei, copiii. E o scula marketing. La fel cum ps1 a avut Crash bandicoot, ps2 jack & daxter etc. Daca te-ai asteptat sa fii dat pe spate de un joc cu 3 butoane si un stick, atunci poate asteptarile sunt mult peste ce poate oferi momentan ps4. Dar esti salvat, poti opta Xbox. Da, ai uitat cum Microsoft au vrut sa va fure cu politica lor DRM, always on, si jumatate din baza lor de gameri au migrat spre ps4, dar tu esti dispus sa compromiti. Fanboy much?
    Am dat verdict sau am spus parerile mele fata de varianta Demo a consolei? Inseamna ca tu nici macar nu ai citit ce am scris eu. Uite, ca sa nu te mai chinui:

    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Impresiile mele vizavi de consola sunt extrem de limitate. Am vazut varianta Demo si nimic mai mult. Am vazut cum lucreaza Playstation Eye si am jucat Knack
    Mai clar de atat nu stiu ce poti sa vrei. Si ce legatura are cu Xbox-ul nu inteleg. Am comparat controller-ul, again, dupa 40 de minute. Nu am zis ca e consola in niciun fel, mi-am expus parerile. Dar deh, durere mare. Il inteleg acum si pe Mo la fazele astea.

  2. #4802 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Nu am zis ca e consola in niciun fel
    Cred ca la acest lucru se referea, asta mi-a ramas si mie in minte si m-a pus pe ganduri
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Pentru inceput, consola mi se pare mare. Mai mare decat PS3 Fat, nici nu stiu cum o sa imi incapa langa TV, poate daca renunt la vreo consola. In rest, e urata ca si in poze.
    Mi s-a parut foarte inceata consola. Dupa ce am iesit din joc, am avut parte de loading, precum la PS3. Cand am intrat in el, din nou, loading destul de mare. Si mi se pare ciudat avand in vedere ca e vorba de Knack, care e probabil cel mai bine optimizat joc de PS4. Si mai e si varianta Demo, deci macar asta sa impresioneze, insa nimic.

  3. #4803 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Faptul ca mi s-a parut ca are aceasi viteza cu PS3? Dupa ce l-a tot laudat toata lumea ca are interfata mai rapida decat PS3, si ca intri in jocuri mai repede, tot am avut de asteptat destul. Uita-te la video.

    Nu am inteles ce nu e clar.

  4. #4804 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Hai recunoaste ca esti fanboy xbox, ca sa se linisteasca SepticEye

    Otopic: ai apucat sa testezi si partea online ? Cum se misca prin store ?

  5. #4805 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Calmează-te, eu ti-am spus ce cred ca l-a deranjat. Pana acum doar doua persoane au testat consola, tu si el, tu spui ceva, el altceva. Eu ascult toate părerile si voi trage o concluzie anul viitor. De aceea nu m-am grăbit cu achiziţionarea

  6. #4806 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mie imi spui sa ma calmez?

  7. #4807 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    tudyniuz, si pe mine m-a mirat cand ai spus ca e consola inceata. Eu am intrat pe facetime cu frati-miu (care e in Canada) si din ce am vazut la el totul era instant in meniu. Au fost vreo 2 momente cand nu a incarcat store-ul, dar ii dadea back si intra din nou (il incarca rapid) si in store mergea uns (nu ca PS3 care abia se taraie). In plus, intra in jocuri (ghosts si bf4) destul de repede, insa nu pot sa compar cu ce ai postat tu pentru ca nu am cronometrat exact.

  8. #4808 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu te cred, eu insa am spus clar ce am testat eu: varianta de showroom a consolei, iar jocul tot in faza de Demo. Eu asta am vazut si testat, asta am spus si aici.

    O sa vad vineri cum mi se misca consola full.

  9. #4809 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ai spus mai devreme ca nu ai catalogat consola in niciun fel. Ti-am dat quote...Ai spus ca se misca prea lent, ca e mai mare decat prima versiune de ps3 si ca este urata...Deci pana la urmă ai dat un verdict, iar acest verdict l-a suparat pe Septic, pt. ca el a testat la rândul lui consola si are alta parere. Nu înţeleg de ce va aprindeţi? Eu te stiu perfecţionist din ce am urmarit pe acest forum, greu te satisface un produs. Am observat cum critici filmele bune, produsele Apple, de fapt iOS7, Samsung, LG s.a.m.d. Ti-am ascultat părerea, acum lasa si pe altii să-şi expună punctul de vedere. Daca a încălcat regulamentul stii ce ai de facut, desi nu cred ca ar trebui penalizat.

    ON Un amic din Italia mi-a spus ieri seara ca a vazut consola intr-un magazin Mediaworld, cica e cat un ps3 slim...Stiu ca mai avem un user plecat prin Italia, Cristy daca nu ma înşel, asteptam si de la tine o recenzie mica

  10. #4810 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    PlayStation 4 launch entertainment apps revealed – PlayStation.Blog.Europe

    Ce sunt nelamurit de ce baga netflix in europa daca nu se poate accesa?

  11. #4811 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai ma Dant3, ca s-o lamurim: Eu nu m-am aprins in niciun fel, doar ca nu inteleg de ce se simt unii atat de atacati vizavi de parerea mea. Am zis ca e urata, dar am zis-o de multe ori pana acum, mi s-a parut mare in stand-ul in care statea si am spus ca sunt mirat de viteza cu care a deschis un Demo. O mai repet inca o data: Am testat varianta de showroom si un joc in varianta Demo.

    Nu e un verdict. Si video-ului i-am spus Hands-On, adica prima impresie. E o diferenta intre prima impresie si verdictul personal pe care o sa i-l dau eu consolei. Verdict pe care nu o sa il pot da decat dupa mult timp petrecut folosind-o in varianta full.

    Suntem in off-topic de mult, si nimanui nu ii place cand se sterg posturi, asa ca mai bine ne oprim. Fiecare cu parerile lui si gata.

  12. #4812 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Inuhanyou View Post
    PlayStation 4 launch entertainment apps revealed – PlayStation.Blog.Europe
    Ce sunt nelamurit de ce baga netflix in europa daca nu se poate accesa?
    Se poate accesa:
    Netflix (Denmark, Finland, Ireland, Netherlands, Norway, Sweden, UK)

  13. #4813 SP
    Junior Member Razvanss's Avatar
    Consolă din USA vad că are altfel de power cable,merge sa îl bag pe cel de la ps3?Şi în caz de mă hotaresc sa o cumpăr pe ce ţară sa fac contul?

  14. #4814 SP
    Member valentin2007's Avatar
    1. Da
    2. Uk sau USA

  15. #4815 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Ce a vazut tudyniuz era o consola cu meniu demo,deci nu este la fel de rapid ca unul retail...

  16. #4816 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Sony requiring password changes after PSN 'irregular activity' -- PlayStation Universe

    Many PlayStation Network users in the US today may have to reset their account password.

    As posted in the official PlayStation community forum, Sony has reacted to "irregular activity" with some users' accounts. MercuryV of PlayStation Moderation and Support said, "If you are getting an error that your PSN account password is incorrect, you may need to reset it. We routinely monitor for irregular activity, and if such activity is detected, we may sometimes reset passwords of affected SEN accounts to protect consumers and their account information."

    According to VG247, a similar requirement took place in EU, and "only a small number of users" experienced any sort of affect from the irregular activity.
    Eu am fost nevoit sa o schimb aseara,deci verificati-va conturile.

  17. #4817 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Și eu. Luni

  18. #4818 SP
    Member cipvas's Avatar
    Sony Officially Releases The PlayStation App In Europe

    Merge si pe Android si pe IOS.
    Si culmea...merge cu contul de Romania !!!

  19. #4819 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Reportage vidéo - On a rencontré les papas de la PlayStation 4 à Tokyo sur PlayStation 4 : Jeuxvideo.com

    Report - We met the fathers of the PlayStation 4 in Tokyo

    We visited the premises of Sony to learn more about the hardware and visual design of the PlayStation 4. Mark Cerny -designer of the PS4 architecture and developer of Knack- and Tetsu Sumii, responsible for the visual design of the console, answered our questions.

    Andrew House, CEO of Sony group also agreed to give us his vision of the console and enlighten us on the strategy of Japanese manufacturer for this 4th PlayStation. David Cage, founder and developer Quantic Dream, also gave his opinion on the machine, and talked about the technical demo Dark Sorcerer, you can find here on the site.

  20. #4820 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by cipvas View Post
    Sony Officially Releases The PlayStation App In Europe

    Merge si pe Android si pe IOS.
    Si culmea...merge cu contul de Romania !!!
    O lista cu tel. compatibile? Mie nu imi merge pe bătrânul Galaxy S

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts