Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 280 of 903 FirstFirst ... 180 230 270 278 279 280 281 282 290 330 380 780 ... LastLast
Results 5,581 to 5,600 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #5581 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Orizontal. Intake-urile pentru aer sunt pe partile laterale. Daca o pui vertical acoperi practic una, deci orizontal ai airflow-ul mai bun.

  2. #5582 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Nu am stat să caut, scuze dacă s-a mai pus întrebarea: sunt compatibile căștile acestea cu PS4? Da, am văzut că la specificații este trecut doar PS3, dar poate a apucat cineva să testeze și îmi poate răspunde.

    Also, cum e recomandat să fie poziționată consola în timpul funcționării, vertical sau orizontal? Voi cum o țineți?

    Neaparat s-o tii pe orizontala. Eu am tinut-o ridicata pe verticala in primele zile si mi se incalzea foarte tare, ca un calorifer incins. Asta pana m-au atentionat prietenii mei spritarii intr-o seara ca procedez gresit.

  3. #5583 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    cica e nasol sa o ti pe verticala daca nu ai suport


  4. #5584 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Exista vreo diferenta de rulare la un joc pe care il descarc de pe PS Store sau varianta cu CD? Ar fi mai mult zgomot facut pentru ca terbuie sa citeasca de pe CD? Sau citeste tot timpul cand ma joc?

    Intreb pentru ca vreau sa-mi iau Killzone (pentru inceput ) si nu stiu daca sa folosesc varianta de carduri valorice si sa-l descarc de pe Store sau sa iau din magazin varianta CD desi as iesi cu vreo 20 de lei mai scump. Desi cu varianta de CD as testa si functionalitatea asta la PS-ul meu.

  5. #5585 SP
    Member cipvas's Avatar
    Si eu preferam varianta pe disc in ideea ca economisesc spatiu pe HDD. Dar cand am vazut ca jocurile de pe disc se instaleaza in totalitate pe HDD, m-am lasat...In plus, daca ai bagat discul in consola face mult mai mult zgomot.

  6. #5586 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Se instaleaza in totalitate, dar tot trebuie sa bagi CD-ul ca sa joci, nu?

  7. #5587 SP
    Member cipvas's Avatar
    Da.

    ---------- Post added 18-12-2013 at 13:51 ----------

    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Neaparat s-o tii pe orizontala. Eu am tinut-o ridicata pe verticala in primele zile si mi se incalzea foarte tare, ca un calorifer incins. Asta pana m-au atentionat prietenii mei spritarii intr-o seara ca procedez gresit.
    Pai ai tinut-o pe verticala fara suportul ala? Pai pe exact partea aia mi se pare mie ca trage cel mai mult aer. Cu greu am gasit si eu un suport original. Abia pe la revelion daca o sa-l primesc. Neaparat trebuie sa o tin pe verticala, caci altfel imi strica zenul din sufragerie.
    Tine cineva consola vertical cu suport? Poate ne poate spune daca se mai incalzeste.

  8. #5588 SP
    Junior Member YOUR-mind's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla View Post
    Lafel si la mine...chiar daca consola nu a fost atinsa deloc de cand am cumparato este plina de zgarieturi fine.
    Se zgaraie exact in momentul cand o stergi, pentru ca particulele de praf deja asezate se comporta ca niste granule abrazive...suflati si voi inainte, si apoi stergi cu atentie cu o carpa moala si f fina. Sau ca sa nu mai risti nimic, nu mai stergi deloc.
    Problema e cunoscuta si la masinile auto, daca stergi caroseria cu carpa o faci praf, o matuiesti.

  9. #5589 SP
    Member tomaobiwan's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Nu am stat să caut, scuze dacă s-a mai pus întrebarea: sunt compatibile căștile acestea cu PS4? Da, am văzut că la specificații este trecut doar PS3, dar poate a apucat cineva să testeze și îmi poate răspunde.

    Also, cum e recomandat să fie poziționată consola în timpul funcționării, vertical sau orizontal? Voi cum o țineți?
    Eu am modelul respectiv de casti si deocamdata nu poti face nimic cu ele la ps4 sa speram ca pe viitor se va rezolva.

  10. #5590 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Can PS4 keep this up? | Games industry news | MCV
    There’s a lot of promising new IP next year, such as Watch Dogs and Destiny. But right now it’s the same old faces. Does that do a disservice to PS4 do you think?
    That’s a fair comment. In terms of sheer breadth and depth, we are in a better shape in terms of third party support for this console launch than certainly any I’ve ever launched. And I do think that the early consumer is going to buy in if they sense that there is a roadmap of great content that is going to come down the pipe, and you have cited some of those games that have been announced, which are also brand new IP, which I think is critically important.

    We are more committed to new IP establishment and delivery than most other platform holders out there. The other thing as well is that to talk about the launch line-up is one thing, but you also have to balance that with what the experience is going to be from system-level features. The most encouraging sign that I have seen from the US launch is not just around the numbers, it’s the fact that a large amount of people are actively engaged with almost every single feature that has been available from day one. I think that is where some of this excitement is coming from. It’s what you can do around those games, as much as the gameplay experiences themselves.

  11. #5591 SP
    Junior Member Biscuite's Avatar
    Am o intrebare, eu maine imi voi cumopara PS4 ( Sper ca ajung sa pun mana pe una dintre ele ), eu locuiesc in Germania si as vrea sa stiu pe ce tara e mai recomandat sa imi fac cont-u de psn, UK sau DE?, care sunt diferentele intre regiuni la cont? daca mi-as face contu pe UK si cumpar jocuri din magazin din germania pot cumpara content si ps+, pentru joc depe store-u din UK? jocurile se vor atasa de cont? sau nu are legatura cu contu respectiv? si sa pot da reedem cu card din germania pe cont UK?

    PS4 e prima mea consola, si nu prea stiu cum merge treaba cu serviciile si regiunile lor, d-aceea intreb, voi achizitiona Battlefield 4 si NFS The Rivals poate ne vedem online seriile si in weekend

    A, forgot something, si daca imi fac contu pe UK sau DE, cand ma joc online, dau de playeri worldwide sau reginal, Europa, US, Asia?

  12. #5592 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    E pe store killzone OPEN wekeend free ptr cei cu ps+

  13. #5593 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Biscuite, daca stii germana si nu ai probleme cu limba (ca doar locuiesti acolo), si in plus daca iti mai si cumperi jocuri retail din Germania, atunci iti recomand sa faci contul de PS+ pe Germania. Nu te opreste nimeni sa faci si un cont pe UK si unul pe US (dar nu neaparat cu PS+). Da, pe online de obicei e regional, dar sunt si titluri unde poti alege sau sunt servere worldwide.

  14. #5594 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Nu stiu cum e situatia in ziua de azi, dar acum aprox1 an situatia era putin diferita. De obicei cei din UK au mai multe oferte si reduceri pt jocuri decat restul. La fel cu anumite lansari. Prima data apar pe PSN UK apoi pe restul.
    Eu am cont si pe PSN UK si PSN spania.

  15. #5595 SP
    Junior Member Biscuite's Avatar
    Inteles, problema e ca detest limba asta, si orice servicii nemtesti si in limba nemteasca (un bun exemplu windows store in germania).. si mai ales sa joc online regional, problema cea mai mare a amea, e, restrictia pe regiuni, store in germana, servicii doar locale, ahh

  16. #5596 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Pai nu esti restrictionat deloc. Nu or sa-ti urle in casca numai nemti . Sungura diferenta ar fi legat de continutul PSN-ulul

  17. #5597 SP
    Junior Member popcorn43's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    E pe store killzone OPEN wekeend free ptr cei cu ps+
    il astept sa downloadze!!!

  18. #5598 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Din cate vad e valabil numai intre 28 Decembrie si 1 ianuarie.

  19. #5599 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by CataPuscas View Post
    Din cate vad e valabil numai intre 28 Decembrie si 1 ianuarie.
    da asa e si cred ca numai in mod mp
    ps :mai e pinball si table free

  20. #5600 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    nu are cum sa fie KZ gratis in mod SP ca il termini in vreo 8h ala
    pinball-ul (fara DLC-uri) e gratis 4ever

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts