Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 301 of 903 FirstFirst ... 201 251 291 299 300 301 302 303 311 351 401 801 ... LastLast
Results 6,001 to 6,020 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #6001 SP
    Member Mazzaxx's Avatar
    Cine livreaza instant?

  2. #6002 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    ti-am raspuns tot in post-ul ala, l-am editat ulterior
    LE: s-ar putea ca cdkeys.com, amazon si electronicfirst sa-ti verifice cardul si sa dureze cateva zeci de minute / ore pana sa primesti codurile daca e prima ta comanda la ei, daca ai noroc poti primi insa si din prima. PCgamesupply mi-a livrat instant.

  3. #6003 SP
    Member Mazzaxx's Avatar
    Ok, mersi, nu am observat

  4. #6004 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    http://www.eurogamer.net/articles/20...pts-save-files
    PS4 owners who experience the mysteriousCE-34878-0 error have reported finding their saves corrupted for some of the platform's biggest games.
    "We are aware of the cases and we appreciate your patience while we investigate," a Sony spokesperson told us.

  5. #6005 SP
    Junior Member madtomcat's Avatar
    oameni buni tocmai mi am instalat ps4 totul e EXCELENT.

  6. #6006 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Cand joc Fifa, imaginea imi merge in frame-uri cateodata. Asa merge la toti? se intampla si cand joc online si cand joc in kick-off.

  7. #6007 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Cand joc Fifa, imaginea imi merge in frame-uri cateodata. Asa merge la toti? se intampla si cand joc online si cand joc in kick-off.

    nu e normal ,mie imi merge fara probleme

  8. #6008 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Poate e de la cd, jocurile luate de pe store imi merg bine.....sper sa fie de la cd. O sa il sterg maine si o sa il instalez iar.

  9. #6009 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Am primit consola cea de-a doua consola, care momentan functionează. Am o mica intrebare: cum găsesti demos pe ps store, ca nu mai găsesc nimic. Le-au scos ?

  10. #6010 SP
    Junior Member alphacristi's Avatar
    este cineva care a cumparat consola de la altex, si-a facut cont pe us si poate sa folosesca alea 14 zile trial de ps+?

  11. #6011 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Quote Originally Posted by the_fool2k View Post
    Am primit consola cea de-a doua consola, care momentan functionează. Am o mica intrebare: cum găsesti demos pe ps store, ca nu mai găsesc nimic. Le-au scos ?
    Sunt. Uite aici: https://store.sonyentertainmentnetwo...7Cprice~0-0%7C

    Quote Originally Posted by alphacristi View Post
    este cineva care a cumparat consola de la altex, si-a facut cont pe us si poate sa folosesca alea 14 zile trial de ps+?
    Ai nevoie de card pentru trial. Si daca ti-l bagi pe cont de us, ai sanse sa-ti baneze contul si sa nu faci nimic. Deci eu zic sa renunti la ideea de trial si sa-ti cumperi pe o luna daca vrei sa vezi cum e. Sau chiar pe un an ( merita ).

  12. #6012 SP
    Junior Member pinguu's Avatar
    Imi puteti spune si mie cat costa FIFA 14 in store ( UK ) ? Maine soseste consola si vreau sa stiu daca e mai avantajos pe hard sau blue ray ( ca viteza de procesare ) si daca pot folosi tryal ps+ pe UK .

  13. #6013 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  14. #6014 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    se mai stie ceva de compatibilitatea DS4>windows. au anuntat baietii de la Sony drivere, versiune speciala a controlerului, ceva?

  15. #6015 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    ..eu nu am mai vazut nimic nicaieri
    macar daca il faceau 100% compatibil cu PS3..

  16. #6016 SP
    Member Ramon's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    se mai stie ceva de compatibilitatea DS4>windows. au anuntat baietii de la Sony drivere, versiune speciala a controlerului, ceva?
    Eu am reusit sa-l fac sa mearga cu niste drivere neoficiale. Dar il vede drept controller de Xbox 360. Confirm ca am terminat Limbo pe PC cu Dualshock 4.

  17. #6017 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Merge bine mersi cu DS4Tool DS4 To XInput Wrapper , intradevar emuleaza controller-ul de 360 dar mai bine ca nu stiu cati developeri s-ar apuca sa aduca suport pentru DS4 in toate jocurile...

  18. #6018 SP
    Member rascalov's Avatar
    Pe PS4 este nevoie de PS Plus pt. a juca online multiplayer sau e gratis ca la PS3?

  19. #6019 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Ai nevoie de ps+.

  20. #6020 SP
    Member rascalov's Avatar
    Merci de stire, cu toate ca e foarte nasol.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts