Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 305 of 903 FirstFirst ... 205 255 295 303 304 305 306 307 315 355 405 805 ... LastLast
Results 6,081 to 6,100 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #6081 SP
    Banned gicazizu's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Deci, ala a intrat intr-un magazin si a luat 2 jocuri pentru PS4, a iesit din magazin si si-a dat seama ca un joc era de PS3. Inainte sa iasa din magazin n-a desfacut jocurile sa verifice discurile. Povestea e cusuta cu ata alba, pentru prostit lumea. Numai un orb nu putea sa observe carcasa de PS3 in loc de cea de PS4. Cred ca ala e un sarlatan care a vrut sa mai ia un Killzone Shadow Fall pe de-a moka, probabil pentru un tovaras de-al lui.

  2. #6082 SP
    Junior Member alphacristi's Avatar
    salut, am o intrebare...daca am cont pe UK si am luat perioada aceea de 14 zile trial pt PS+ si imi mai fac un cont pe US, pot beneficia de ps+ si pe us ? adica pot sa iau jocurile pt ps+ ?

  3. #6083 SP
    Junior Member iulian1511's Avatar
    Am fost în seara asta pe la Media Galaxy Orhideea, unde mâine se va lansa PS4. Cică mâine la lansare vor fi doar 10 bundle-uri cu Killzone și 120 de console normale. Nu știau nici ei cum va fi evenimentul de mâine .

  4. #6084 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Cine are AC4: Black Flag? Merita luat sau mertia mai mult killzone?

  5. #6085 SP
    Junior Member Andreyp95's Avatar
    Pana la urma cei care au cumparat de la Altex au trial ps+ de 14 zile?

  6. #6086 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Caca maca...PSN maintenance pana la 5 dimineata.. Nici n-am apucat sa-l butonez, asta seara e pe post de bibelou......

    ---

    Hmm..PS3-ul face Sign In normal, PS4 nu... pana la urma cat de extins e maintenance-ul asta? Puteti sa-mi spuneti daca si la voi e la fel?

  7. #6087 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by Andreyp95 View Post
    Pana la urma cei care au cumparat de la Altex au trial ps+ de 14 zile?
    Da. Trebuie sa iti bagi datele de pe card, la care adaugi o adresa din tara unde ai facut userul. Eu am pe UK si am pus adresa unui hotel din Londra. Si mai este conditia sa ai cativa bani pe card, ca ei iti trag 55 de bani, sa verifice cardul, apoi ti-i restituie.

  8. #6088 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Si ti-a ecceptat cardul de RO pe adresa de UK? Interesant, eu nu am reusit acum 2 luni.

  9. #6089 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Da. Mai este un thred pe tema asta. Nu am incercat inca sa cumpar ceva direct din PSN, dar pentru trial de 14 zile a mers.

  10. #6090 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    http://www.worldsfactory.net/2014/01...iew-its-coming

    Executive Producer Sang Youn Lee explained the reasons to move Kingdom Under Fire II from PS3 to PS4, praising Sony’s new system and online policy while adding that Xbox One is not entirely off the table yet.
    The official reason for developing on PS4 is that PS4 has the best hardware system in console history and SONY’s marketing policy about online game has many thing fit with our service policy. Also, we thought the machine is well made when we saw PS4 development kits. I like the development environment which is similar to PC and feel that SONY showed lots of careful consideration to developers. About Xbox ONE, we are still considering the chance as well.

    He also explained the current control system for PS4, which uses the DualShock 4 touchpad:

    In order to make the Hero’s action and troop strategies work effectively, players should use all buttons of DualShock 4. We are under development, at the moment players can control Hero and troops easily with touchpad of DualShock 4.

  11. #6091 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Cine are AC4: Black Flag? Merita luat sau mertia mai mult killzone?
    eu il am si a meritat +dlc

    ---------- Post added 28-01-2014 at 03:41 ----------

    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Da. Mai este un thred pe tema asta. Nu am incercat inca sa cumpar ceva direct din PSN, dar pentru trial de 14 zile a mers.
    nici sa nu incercati ca puteti lua ban, cumparati-va psn credit card online (eu am luat de la cdkeys inclusiv ps+)

  12. #6092 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Salut! Maine il cumpar si eu si am cateva intrebari:
    Are rost sa imi fac cont pe Romania? Primesc cateva zile de PS+ gratuit? De unde imi pot cumpara subscriptie pe un an?
    Multumesc anticipat!

  13. #6093 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Ps+ pe România nu cred ca o sa aibă jocuri prea curând... Poți să-ți faci contul principal pe România și sa ții cont cu ps+ pe UK.. Joci pe cel de RO pt trofee. Sa ma corecteze cineva dacă vorbesc prostii, n-am făcut jonglerii d-astea pe PS pana acum.

    PS+ poți să-ți iei de pe cdkeys.com

  14. #6094 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Am cont pe Romania de la PS3, cred ca o sa continui cu ala... Am si pe UK doar ca trebuie sa imi amintesc parolele.

  15. #6095 SP
    Junior Member alphacristi's Avatar
    cei care aveti cont pe US si jocuri de pe US Playstation Store, folositi serverele din europa ? adica in jocuri o sa ma trezesc cu ping de 1000 ms sau merge ok ?

  16. #6096 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    @cristi Merge super.Contul/regiunea jocului nu sunt server locked.

  17. #6097 SP
    Junior Member Anton Claudiu's Avatar
    Nu sunt, dar in anumite cazuri se prefera regiunea serverului dupa regiunea userului. Eu tot pe US am si alimentez contul cu carti prepaid. Nici o problema, iar jocurile costa 60$ ..pe UK sunt sigur ca e mai scump.

  18. #6098 SP
    Junior Member alphacristi's Avatar
    aha, merci
    si tu de unde iti iei carduri prepaid, stii ceva mai convenabil ?

  19. #6099 SP
    Junior Member Mallex84's Avatar
    Este adevarat ca Watch Dogs pentru PS4 a fost amanat pentru primavara acestui an?

  20. #6100 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Da, pt. toate platformele nu doar pt. PS4.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts