Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 310 of 903 FirstFirst ... 210 260 300 308 309 310 311 312 320 360 410 810 ... LastLast
Results 6,181 to 6,200 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #6181 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Pt. cei care vor PS Plus gratis, Sony organizeaza un mini concurs pt. coduri de 3 luni: https://psplus.software.eu.playstation.com/en_GB

  2. #6182 SP
    Junior Member Ghassan's Avatar
    ce pui la country ? uk ? nici nu m-am uitat numa am comentat . depinde pe ce account ai

  3. #6183 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by HollowMan View Post
    Salut,

    Am intrat si eu in clubul PS4 desi nu am vrut sa o achizitionez acum, insa long story short in modul acesta l-am ajutat pe cel mai bun prieten cu 100 euro deoarece are niste probleme in familie. Imi cer scuze insa nu am rabdare sa citesc 300+ pagini, asa ca daca au mai fost puse intrebarile atunci sa imi fie cu iertare: Ce PSN sa imi cumpar UK sau US? Cum sta treaba cu ping pe serverele US (posesor rds gigabit)? Cum sta treaba cu viteza de download ethernet pe serverele US, dar UK?

    PS: Consola achizitionata de la PCGarage varianta cu KZ Shadowfall. Nu, inca nu am scos-o din cutie si nici nu am desigilat-o

    Multam in avans.
    Din cate am testat, multiplayerul merge perfect si pe US, dar se downloadeaza jocurile mai greu. Eu spun ca merita US, dat fiind faptul ca sunt toate mult mai ieftine decat pe UK.
    Daca faci pe US, poti alege o adresa din Alaska, pt ca nu au taxe pe Online.

  4. #6184 SP
    Member Buyk's Avatar
    Si eu iti recomand US , un exemplu simplu " Killzone Shadow Fall " varianta digitala 42$ - 140 ron , deci trage tu concluziile ! Have fun

  5. #6185 SP
    Banned asperas's Avatar
    Am luat pana la urma standard + Killzone SF..nu (mai)aveau in (Orhideea MG) nici bundle si nici Fifa pe stoc..asta e sunt multumit si asa!Multumesc mult pt sfaturi si o seara buna tuturor..

  6. #6186 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Cred ca merge, ca si pe cel de US mergeau cele de pe UK. Am facut si eu un cont de US pt a putea baga season pass-ul de la AC4 si am decis sa il pastrez pe asta. Sunt toate jocurile mai ieftine, iar ps+ costa doar 165 ron pe an. Am folosit redeem coduri luate de pe amazon.com direct cu cardul. Plus de asta au si oferte bune. Am luat, spre exemplu, Injustice cu doar 35$, 115 ron.
    imi fac si eu inca un cont pentru us (pacat ca am ps+ pe uk) ,pe mine ma costat 55 lire injustice

    Dar sa zicem cumpar killzone varianta digitala dupa amazon apoi bag codu dupa contu de us ,mai imi cumpar un psn us cu 10-15 $ ptr dlc ,apoi merge sa cumpar dlc dp contul de us daca am ps+ pe uk?

  7. #6187 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    PlayStation Has News That "Gamers Will Be Excited About" At GDC 2014 - iGame Responsibly

    GDC 2014 is fast approaching. From March 17-21st, the Moscone Center will play host to thousands of industry professionals, aspiring developers, and press alike. It’s one of the largest gaming-related gatherings in the United States. I had a chance to ask PlayStation developer relations manager, Brian Silva what himself and Adam Boyes’ team had in store for the conference. Silva explained,

    ''GDC is the busiest week of the year for our Developer Relations group. I can’t say much, but we’ve all been hard at work with some great stuff that developers and gamers will be excited about.''

  8. #6188 SP
    Ω Pira's Avatar
    Nici un semn inca de un "nou" Kratos, fratilor?

  9. #6189 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    ^^^ Sony Santa Monica lucreaza la The Order 1886...

  10. #6190 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Quote Originally Posted by Pira View Post
    Nici un semn inca de un "nou" Kratos, fratilor?
    Chiar mai vrei un nou "Kratos"??!!

  11. #6191 SP
    Junior Member kone22's Avatar
    Salut all,

    Tocmai ce am dat si eu join comunitatii PS4 de cateva zile, insa am o mica dilema legata de drive-ul consolei. Din ce am observat cand instalez un joc (ACBF in cazul de fata) drive-ul blu ray scoate un zgomot destul de deranjant. Am impresia ca isi ia zborul.

    A mai observat careva treaba asta?

    Posibil sa revina la normal dupa instalare, nu am mai avut timp sa verific.

    Noroc!

  12. #6192 SP
    Junior Member Soulcalibur's Avatar

    The crew

    Care are jocul da The Crew ca as vrea sa joc si eu cu careva din Romania sa ne dam add.

    ---------- Post added 31-01-2014 at 11:00 ----------

    de unde pot cumpara si eu un card playstation plus de uk pe un an de zile??

  13. #6193 SP
    Junior Member kone22's Avatar
    Quote Originally Posted by Soulcalibur View Post
    Care are jocul da The Crew ca as vrea sa joc si eu cu careva din Romania sa ne dam add.

    ---------- Post added 31-01-2014 at 11:00 ----------

    de unde pot cumpara si eu un card playstation plus de uk pe un an de zile??
    Get UK PlayStation Plus 1 Year Subscription - Instant Email Delivery

  14. #6194 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Quote Originally Posted by Soulcalibur View Post
    Care are jocul da The Crew ca as vrea sa joc si eu cu careva din Romania sa ne dam add.

    ---------- Post added 31-01-2014 at 11:00 ----------

    de unde pot cumpara si eu un card playstation plus de uk pe un an de zile??
    Cum adica cine are jocul The Crew? Nici nu s-a lansat!

    Pentru carduri de PSN+ UK vorbeste cu userul: nemmo ( View Profile: nemmo - Console Games )

  15. #6195 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Attached Images Attached Images microsoft.jpg sony.jpg

  16. #6196 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Haha, manipularea asta ...

  17. #6197 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Haha, manipularea asta ...
    Nu este vorba de manipulare aici! Anuntul lui Microsoft este real, iar celalalt, albastru, este raspunsul fanilor Play Station!

  18. #6198 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Nu am card. E vreo sansa sa imi activez plus-ul? Cand dau pe subscriptia 14 days free imi cere datele de la card.

  19. #6199 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by thedeadman14 View Post
    Nu am card. E vreo sansa sa imi activez plus-ul? Cand dau pe subscriptia 14 days free imi cere datele de la card.
    Chiar daca ai avea nu ai putea activa cardul.Trebuie card de UK respectiv de US.

  20. #6200 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Si nu e nimic de facut?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts