Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 312 of 903 FirstFirst ... 212 262 302 310 311 312 313 314 322 362 412 812 ... LastLast
Results 6,221 to 6,240 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #6221 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Atunci... wtf?

    LE: Acum merge. well.... that was unexpected

  2. #6222 SP
    Junior Member vladulike's Avatar
    In legatura cu cardurile de ro pt ps plus trial.Un prieten si a activat ps plus trial cu cardul de salariat BT fara nici o problemă si ieri fain frumos si a cumparat ps plus de pe ps store uk pentru 1 luna si nu a avut nici un fel de problemă. A primit mail de la sony cu confirmare plata parca (nu mai stiu exact) dar sigur, ca totul a fost ok ca la o tranzactie normala

  3. #6223 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Si eu aveam vaga impresie ca merge si cumparat, atata timp cat ti-au acceptat cardul la trial si apoi au si blocat 55 de bani de pe el.
    In schimb, pe US nu mi-a mers direct pe PSN cardul.

  4. #6224 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Este contraindicat să folosiți direct cardul de credit pentru că hackeri.

    Cardurile valorice sunt cea mai bună soluție pentru cumpărăturile din PS Store.

  5. #6225 SP
    Member CataPuscas's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    Am tot vazut ca AlexEzio89 a facut share de video-uri la tomb raider si cand intru sa vad video-ul nu se incarca nimic. La fel se intampla si la voi? Le-a sters cumva?

    In alta ordine de idei... conexiunea imi e prin router si cablu lan la PS4. In network setting ce sa pun la DNS? Voi ati ales manual sau automatic?

  6. #6226 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Eu din cate stiu, daca cumperi cu card de Ro de pe store UK vei lua ban. Dar acum sincer, ati auzit de vreun caz in care s-a luat ban pentru asa ceva?

  7. #6227 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Ok, in legatura cu vide-urile share-uite... trebuie ca AlexEzio89 sa isi seteze ca si public vide-urile in setarile de facebook pe consola. Sau sa fim prieteni si pe facebook. Atunci o sa le putem vedea.

  8. #6228 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    pomana(din pacate eu il am,varianta digitala 55lire )
    assassin creed 4 ps4 - Okazii (143556239)

    ---------- Post added 01-02-2014 at 13:06 ----------

    am cumparat si eu killzone cu 160 probabil nu scade mai mult asa curand ,acum astept oferta si pentru tomb raider

  9. #6229 SP
    Junior Member alphacristi's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    pomana(din pacate eu il am,varianta digitala 55lire )
    assassin creed 4 ps4 - Okazii (143556239)

    ---------- Post added 01-02-2014 at 13:06 ----------

    am cumparat si eu killzone cu 160 probabil nu scade mai mult asa curand ,acum astept oferta si pentru tomb raider
    --> Amazon.com: Killzone: Shadow Fall (PlayStation 4): Video Games

    ( acum 3 zile era 40 $ - tot in acest topic gasesti postul : http://www.consolegames.ro/forum/f11...ml#post1085920 )

  10. #6230 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    pomana(din pacate eu il am,varianta digitala 55lire )
    assassin creed 4 ps4 - Okazii (143556239)

    ---------- Post added 01-02-2014 at 13:06 ----------

    am cumparat si eu killzone cu 160 probabil nu scade mai mult asa curand ,acum astept oferta si pentru tomb raider
    Cu 150 am luat si eu AC4 de pe mercador. Dupa poza din link, pare a fi aceeasi persoana, deci nu cred ca mai e valabil

  11. #6231 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    la xbox one sau la ps4 se zicea ca nu-i posibil sa vezi cat loc mai ai pe hdd ?!
    caci e clar ca la ps4 se poate :



    si inca o chestie , daca nu se pune bifa din power management ca joystick-ul sa ti se incarce in standby mode , well, nu se incarca..ma tot miram de ce nu am baterie desi il puneam la incarcat peste noapte(nu-mi place sa joc cu firu-nfipt)

  12. #6232 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    ( acum 3 zile era 40 $ - tot in acest topic gasesti postul : http://www.consolegames.ro/forum/f11...ml#post1085920 )[/QUOTE]

    e varianta digitala ,m-am gandit mai bine si parca e mai convenabil pe disc

    ---------- Post added 01-02-2014 at 13:56 ----------

    eu am 2 ds4 ,ieri m-am jucat de la 14 si pana la 22 abia s-a descarcat 1 ( cel mai bine e sa aveti cel putin 2,parca era 250 tot pe okazii,daca mai gasiti ceva interesant si ieftin sa anuntati,acum astept oferte la bf4 sau tomb raider si cum scade la 150-160 le si cumpar )

  13. #6233 SP
    Junior Member popcorn43's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Cu 150 am luat si eu AC4 de pe mercador. Dupa poza din link, pare a fi aceeasi persoana, deci nu cred ca mai e valabil
    am luat si eu ieri de pe mercador, pare a fi aceiasi poza, user Cosmin oare ? (link:Assassin Creed Black Flag PS4 Bucuresti • Mercador.ro) trebuie sa imi ajunga luni

  14. #6234 SP
    Member colossus's Avatar
    Azi am incercat si eu Playstation4 la Altex AURORA Buzau...am ramas fara cuvinte;Pentru cei care nu l-au incercat inca ,trebuie neaparat s-o faca.
    Inainte am judecat PS4-ul doar cum l-am vazut pe net insa nu.....e diferenta de la cer la pamant,si asta ma face ca de acum in colo sa nu mai comentez aiurea bazandu-ma pe niste poze/informatii pareri....
    -Controller-ul mi-era frica sa nu-l scap ,la cat de bine arata si ce comod si soft era.Iar gripul este aderent atat cat iti trebuie (nici prea nici foarte).Zonele lucioase de langa butoane nu raman amprente vizibile,deci e ok
    -Consola e cat PS3 Slim-ul meu.
    Cred ca am stat mai mult de 2 ore la magazin jucandu-ma fifa 14 si Warframe ca numai astea le avea ,asa ca le-am descarcat bateria baietilor
    -Meniul foarte usor de "manevrat'' iar timpul de loading (OMG)
    Multi spun ca nu prea merita sa-ti iei ps4 acum ,insa cred ca m-as juca intr-una chiar si pe putinele jocuri ce au aparut.

  15. #6235 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Eu nu pot sa zic ca sunt impresionat desi il am de 2 zile ieri l-am instalat si am jucat un pic de KZ, Warframe, Blacklight Retribution care mi se pare un gunoi care nu merita incercat, Don't Starve Console edition care e chiar FUN desi nu ma asteptam, Resogun bunicel but i've seen better si DC Universe Online care imi place insa nu m-am obisnuit inca cu ideea de MMO pe Consola

  16. #6236 SP
    Member colossus's Avatar
    Esti un norocos ca-l ai. Killzone n-am incercat deoarece nu-l desfacusera din pack,aveau doar demo-uri downloadate ,dar la Warframe m-a impresionat controlul si shooting-ul chiar daca la prima vedere nu uimeste prin grafica.Diferenta este enorma la FIFA 14 (eu am fifa 14 pe ps3 ),si culmea PS4-ul il aveau cuplat la un LED TV diag 80cm si fullhd. (eu am tot de 80 cm dar LCD) si se vedea super ,asta ma face sa nu-mi cumpar alt televizor (ca ma gandeam ca daca imi iau ps4 imi trebuie si un TV mai mare ,insa nu, e bun si asta ce il am )

  17. #6237 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    pai si ce te opreste sa-ti cumperi PS4? Go for it! in cazul incare esti sigur ca ai jucat tot ce te interesa pe PS3

  18. #6238 SP
    Junior Member Mallex84's Avatar
    Un site de unde pot cumpara Skylanders SWAP Force Starter Pack PS4? In afara de altex si media galaxy care nu le mai au pe stoc.

  19. #6239 SP
    Junior Member remakE's Avatar
    Outlast free pe PSN+ incepand cu 4 februarie !

  20. #6240 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Quote Originally Posted by remakE View Post
    Outlast free pe PSN+ incepand cu 4 februarie !
    Unde ai gasit informatia? Chiar cautam sa vad cand il baga pe PSN+

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts