Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 342 of 903 FirstFirst ... 242 292 332 340 341 342 343 344 352 392 442 842 ... LastLast
Results 6,821 to 6,840 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #6821 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  2. #6822 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nice


  3. #6823 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    http://www.vg247.com/2014/03/06/kill...er-sony-gaffe/
    Killzone: Shadow Fall was available for just 85p on the PlayStation Store last night in a DLC blunder by Sony.

  4. #6824 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    s-a postat pe threadul oficial

  5. #6825 SP
    Junior Member albastru's Avatar
    Din lipsa de timp si de interes n-am mai intrat aici de pe vremea lu' Burebista,dar in ultimele 2 saptamani a reaparut dorinta de a cumpara consola. Tare ciudate schimbari de stare le-am avut:inainte de iarna eram hotarat si nerabdator sa cumpar consola iar odata cu venirea iernii nu mai eram preocupat mai deloc de consola ci doar de examene si prietena.

    Fiindca acum nu am rabdare sa citesc zeci de pagini cu privire la ps4,as vrea sa aflu direct de la voi,posesorii de consola ps4,daca merita in acest moment achizitionarea acesteia.Stiu ca exista unele probleme,mai ales la DS4 ,dar presupun ca ele pot fi prevenite prin diverse masuri de precautie.

    Asadar ce ma sfatuiti,sa cumpar acum ps4 sau sa mai astept pana la urmatoarea varianta a PS4-lui?

  6. #6826 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu zic sa mai aştepţi câteva luni, in acest fel vezi si ce jocuri anunţă oamenii la E3

  7. #6827 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Pt mine a meritat să-l iau acum, pt ca joc mult Battlefield 4 și e o diferență uriașă fata de varianta de PS3. FIFA e și el mai bun. Mai e puțin pana la Infamous Second Son și Watch Dogs. Dacă te interesează titlurile astea, merita să-l iei acum.

    Nu știu cum de au avut alții probleme cu DS4 după o zi-doua, probabil a fost de vina primul batch din noiembrie. Eu am luat consola când a apărut la noi, iar controller-ul este OK, după 100+ ore în BF4 + alte câteva zeci de ore de AC4 și FIFA. Tind sa cred ca în cele 2-3 luni au schimbat ceva la stick-urile alea.

  8. #6828 SP
    Banned asperas's Avatar
    Nu merita inca, asa ca mai poti astepta!

  9. #6829 SP
    Junior Member albastru's Avatar
    @Dante
    Pana cand vor aparea anunturile la E3 ,dupa cum merg lucrurile azi poate economia mondiala va "dudui" mai tare ca niciodata .
    Nu prea ma intereseaza jocurile prea mult,mai ales cele care ar urma sa fie anuntate. Din lipsa de timp ,pana la sfarsitul verii intentionez sa joc doar Fifa ,poate si un shooter.

    @Andyz
    Mersi mult de asemenea pentru raspunsul tau. Poti sa-mi scrii te rog de la ce magazin ai luat?Am observat ca unele magazine precum Domo si Altex nu mai in stoc consola.Din ce vad numai Emag pare sa aiba.

    @Asperas
    Maine voi lua decizia finala .Felicitari pentru avatarul ales.

  10. #6830 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by albastru View Post
    Din lipsa de timp si de interes n-am mai intrat aici de pe vremea lu' Burebista,dar in ultimele 2 saptamani a reaparut dorinta de a cumpara consola. Tare ciudate schimbari de stare le-am avut:inainte de iarna eram hotarat si nerabdator sa cumpar consola iar odata cu venirea iernii nu mai eram preocupat mai deloc de consola ci doar de examene si prietena.

    Fiindca acum nu am rabdare sa citesc zeci de pagini cu privire la ps4,as vrea sa aflu direct de la voi,posesorii de consola ps4,daca merita in acest moment achizitionarea acesteia.Stiu ca exista unele probleme,mai ales la DS4 ,dar presupun ca ele pot fi prevenite prin diverse masuri de precautie.

    Asadar ce ma sfatuiti,sa cumpar acum ps4 sau sa mai astept pana la urmatoarea varianta a PS4-lui?
    poti sa o cumperi linistit eu o am din decembrie si am forjato la greu ,nu am avut nici o problema iar la ds4 mi s-au tocit putin analoagele ,insesizabil as putea spune .Iar in privinta jocurilor pot spune ca e diferenta ,eu unu nu m-am mai jucat cu asa chef de cand am primit prima data ps1 si ma jucam pe terminator
    Singura problema ar fi durata de viata mai mica la ds4(cca 7h) dar daca iti cumperi inca 1 nu se mai simte ,chiar ti-as recomanda

  11. #6831 SP
    Member Buyk's Avatar
    Inchide ochii si gandestete bine, ceea ce simti tu in momentul respectiv legat de consola, daca tu simti ca ti-o doresti foarte mult si esti entuziasmat sa ai ultima tehnologie pe birou, sa te bucuri consola inca de la inceputul aparitiei ei, parerea mea este sa nu mai stai pe ganduri, te duci o cumperi direct si te bucuri la maxim pentru ca tot ceea ce faci este pentru tine si pentru starea ta de spirit, sunt micile fericiri ale vietii care isi au rostul doar intr-o anumita perioada a vietii asa ca profita la maxim, titluri pentru noua consola vor aparea deci nu iti pot face probleme pe tema asta, este o investitie pe termen lung.
    Eu spun ca se merita sa il cumperi acum, iti cumperi BF4 sau KZ sau ambele si ai ce juca atat campanie cat si multiplayer, te mai lupti pentru un trofeu sau un challenge este fun, intre timp mai primesti si un joc gratuit pe PS+, peste o luna mai apare un joc AAA si tot asa. Succes

  12. #6832 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by albastru View Post
    @Andyz
    Mersi mult de asemenea pentru raspunsul tau. Poti sa-mi scrii te rog de la ce magazin ai luat?Am observat ca unele magazine precum Domo si Altex nu mai in stoc consola.Din ce vad numai Emag pare sa aiba.
    Am avut precomanda la PC Garage. Acum nu au pe stoc. La eMag vad ca e "la comanda".
    Poti sa incerci si la Carrefour.

  13. #6833 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by albastru View Post
    @Andyz
    Mersi mult de asemenea pentru raspunsul tau. Poti sa-mi scrii te rog de la ce magazin ai luat?Am observat ca unele magazine precum Domo si Altex nu mai in stoc consola.Din ce vad numai Emag pare sa aiba.
    Ar fi bine sa suni totusi la Domo, m-au sunat de 2 ori pentru aceeasi precomanda. Ultima data m-au sunat acum 1 saptamana si le-am zis ca am luat deja consola din alta parte. E posibil sa aiba in magazine si sa nu apara pe site.

  14. #6834 SP
    Junior Member Razvanss's Avatar
    Salut,am si eu o problema....incepand de ieri consola a inceput sa faca un zgomot ciudat ca si cum ar citi un dvd dar eu jocurile le am digital,se aude odata cam la 10-15 secunde si dureaza 3 secunde,nu am miscat-o de saptamani intregi sau sa umblu la ea,a inceput asa pur si simplu,a mai patit careva?

  15. #6835 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    si esti sigur ca nu ai bagat (tu sau altcineva) un dvd cu muzica/filme in ea ?!

  16. #6836 SP
    Junior Member drakdivin's Avatar
    As avea o intrebare pentru voi si nu stiu sigur daca postez unde trebuie ...
    Vreau sa imi schimb contul de PlayStation ... sa incep pe altul cu un alt nickname .

    Vreau sa incep pe cateva jocuri de pe PS3 ( vreau sa reiau seria Uncharted si inFAMOUS ) si sa continui cu acel cont pe PS4 cam de luna viitoare imi va lua ceva timp sa termin acele serii ..

    Intrebarea este urmatoarea .. Pe ce tara sa imi fac cont ? ( Vreau sa folosesc contul doar pentru DLC-uri si addon`uri la jocuri ) ( NU MA INTERESEAZA SA CUMPAR JOCURI IN FORMAT DIGITAL sau sa DOWNLOADEZ DEMO .. LE AM PE TOATE CUMPARATE ORIGINALE )

    Pe PS3 stiu ca nu trebuie sa platesti sa joci Multiplayer ... nu am mai jucat pana acum . Doar campanii single-player . As vrea sa incerc .. deci pe ce tara .. puteti va rog sa imi explicati pas cu pas . Mii de scuze daca postez unde nu trebuie

    Si as vrea sa va mai intreb gasesc o lista pe internet sau un site unde sa pot verifica ce jocuri au functia de multiplayer si care nu ? Sa imi continui colectia de jocuri

    Stima si Respect !

  17. #6837 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Daca te concentrezi pe retail si te intereseaza dlc-uri mergi pe UK.

  18. #6838 SP
    Junior Member Razvanss's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    si esti sigur ca nu ai bagat (tu sau altcineva) un dvd cu muzica/filme in ea ?!
    Foarte sigur,nimeni nu a mai patit?

  19. #6839 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by drakdivin View Post
    LE AM PE TOATE CUMPARATE ORIGINALE
    Daca jocurile tale sunt zona 2, UK

  20. #6840 SP
    Member ovydik's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvanss View Post
    Foarte sigur,nimeni nu a mai patit?
    Sfatul meu este sa-i dai un restore to factory defaults din meniul Initialization,vezi daca mai face.Daca da,du-o la garantie!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts