Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 348 of 903 FirstFirst ... 248 298 338 346 347 348 349 350 358 398 448 848 ... LastLast
Results 6,941 to 6,960 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #6941 SP
    Member Buyk's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Guys, luna viitoare (sau iunie cel tarziu) vreau sa achizitionez si eu in sfarsit un PS4. Vreo sugestie de unde sa-l iau? Ca la noi e umflat pretul... voi de unde l-ati luat?
    Eu l-am luat de la Carrefour era o promotie, iti recomand Emag are dreptul la retur pana la 30 zile no matter what. Iar cu privire la Altex am adresat niste intrebari pe la ei si mi-au spus ca fac stocurile din Aprilie ...acum cine stie asa mi-au spus ca aduc si thumbstickuri in doua saptamani si este a treia ...

  2. #6942 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Cei de la Altex mi-au spus intr-un mail ca thumbstick-urile o sa le aiba in jurul datei de 5 aprilie.

  3. #6943 SP
    Banned fann's Avatar
    ai cumparat cumva si nu era ps4? pentru ca vad ca are optiunea de verificare produs deci este sansa sa nu fie scam, daca nu e scam va rog sa nu cumparati pana nu apuc sa iau eu cateva bucati dupa acceea puteti si voi sa luati daca mai ramane vreo bucata

  4. #6944 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Dacă îți iei de acolo, să nu alegi PES 14 din lista aceea de jocuri. O să ai o surpriză, nu există pentru next gen. E un semn de întrebare, de ce l-au pus acolo...

  5. #6945 SP
    Member MrGad3tGuy's Avatar
    Quote Originally Posted by fann View Post
    ai cumparat cumva si nu era ps4? pentru ca vad ca are optiunea de verificare produs deci este sansa sa nu fie scam, daca nu e scam va rog sa nu cumparati pana nu apuc sa iau eu cateva bucati dupa acceea puteti si voi sa luati daca mai ramane vreo bucata
    Eu sunt reticent,intrucat cere banii in avans. Nu inteleg de ce le-ar vinde in Ro cand ar putea la fel de bine sa le vand in UK la pretul acesta.Cu siguranta nu ar intampina probleme in gasirea cumparatorilor

  6. #6946 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Au revenit in stoc pe Amazon
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1396256832512.jpg

  7. #6947 SP
    Member Buyk's Avatar
    Dupa parerea mea eu zic sa nu va inghesuiti la treburi deastea la magazine unknown sau anunturi dubioase, mai bine mai asteptati o luna caci in aprilie este sansa sa se refaca stocurile pe la Altex, Emag etc ... la urma urmei sunt niste bani aruncati si ar fi bine sa aveti pretentii si la garantie.

  8. #6948 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Daca Amazon e magazin unknown...

  9. #6949 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Cred ca postul lui Buyk viza comentariul lui Fann.

  10. #6950 SP
    Member Buyk's Avatar
    Nu ma refeream nici gand la Amazon de acolo cumpar si eu fara probleme, am postat si eu si Dant3 in acelasi timp,insa eu ma refeream la userul @ fann cu vanzatorul ala de pe mercador...

  11. #6951 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    TROLL !


  12. #6952 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    PS4 sales hit 7 million, inFAMOUS: Second Son sells one million -- report -- PlayStation Universe

    According to insiderp.com, worldwide sales of PlayStation 4 have surpassed the seven million mark following a substantial shipment in the past fortnight.

    In addition, the site reports that inFAMOUS: Second Son, the PS4-exclusive open world title from Sucker Punch Studios, has moved one million units since its release on March 21.

    Furthermore, for the week ended March 28, PS4 is reported to have outsold its leading rival, the Xbox One, by a ratio of 7:1 in the U.K.

    Sony announced earlier this month that PS4 had sold over six million units globally since its launch in November 2013.

  13. #6953 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Consolele PS4 din anuntul ala sunt din SUA (difera cutia consolei)...

    Legat de vanzariile consolei...eu preconizez ca vor sparge vanzariile pana sfarsit de an cu 15 milioane de unitati vanduti.Eu sunt foarte multumit ca am luat consola la "lansare" (lansare SUA).Si pana acum eram multumit de ea,dar cand am pus mana pe Infamous SS...parca m-am lipit de consola.Este un joc cu adevarat next-gen (nu ca KZSF nu ar fi),dar Infamous are ceva aparte care m-a atras.

    Cei care nu au inca consola, va recomand sa o luati.Chiar daca inca nu sunt jocuri care va intereseze,e super cand apare un joc ca Infamous si consola e pregatita pentru jucat

  14. #6954 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Intr-adevar Infamous e un joc bestial, dar totodata e si primul joc de PS4 la care vad putin stutter. Daca cei de la SP implementeaza optiunea de a bloca jocul la 30fps (au spus ca lucreaza la asta) ar fi mult mai fluid. Probabil sunt cei care nu observa drop-urile astea de framerate dar pentru mine e destul de deranjant.

  15. #6955 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Ai dreptate Cata,eu am observat doar la superputerea care o primesti pentru karma/combo.Insa nu este deranjant (cel putin pentru mine).

  16. #6956 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Eu observ si cand fug sau fac dash. Daca de exemplu fugi pe o strada si te uiti pe margini la cladiri o sa observi ca imaginea nu e fluida ci e mai "choppy" Oricum jocul, cand vine vorba de grafica, e super tare.

  17. #6957 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mentenanţă
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1396270493659.jpg

  18. #6958 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Nu trebuia sa isi revina deja..?

  19. #6959 SP
    Banned fann's Avatar
    parca pes 14 este si pt ps4 este cross gen. in legatura cu userul ce spunea de garantie pai sunt destui useri de pe forum care au `` luat din sua`` ps4 si nu au dat de probleme, am dat pentru o bucata ( am vrut sa iau mai multe dar a spus ca nu ma poate ajuta cu comanda ce vroiam eu) acum vineri astept sa vina curierul cu coletul.daca e in regula totul o sa gasesc eu o solutie sa mai iau cateva, nu avea optiunea de verificare daca era scam ca pierde si el/ea cu transportul prin curier de la mercador

  20. #6960 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    PES 14 Nu au scos pe Next Gen, e dubios că vrea bani în avans.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts