Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 353 of 903 FirstFirst ... 253 303 343 351 352 353 354 355 363 403 453 853 ... LastLast
Results 7,041 to 7,060 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #7041 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nici eu nu o am si mi-e ciuda pe aia care o detin, but still...

  2. #7042 SP
    Member legokid220's Avatar
    vezi ca esti prost si tragi concluzia inainte. am consola din ianuarie.. si la fel ca fiecare am descoperit problemem care le are..
    altfel ce cautam eu aici ? veneam ca eagle-eye sa ma bag in seama aiurea?
    spun asta din propria experienta... nu sunt genu sa ma bag in seama daca nu stiu despre ce e vorba.
    Consola ok, este ceea ce trebuia sa fie... dar la probleme care le are stit cu totii este foarte subiectiva... nu stiu daca ai urmarit ce se intampla dar in mare parte toti avem probleme cu ea. de la controller pana la consola in sine.
    In alta ordine de idei ... este praf.
    AM DREPTUL LA OPINIE. ESTE PRAF CA SI CUM A FOST PROIECTATA CU PICIOARELE IN ULTIMELE LUNI INAINTE DE LANSARE.
    o sa vina cu a 2-a varianta de consola ca sony sa-si spele pacatele ca si in trecuta cu ceva gen SLIM.
    ALTCEVA?

  3. #7043 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Nu o sa rezisti prea mult pe forum cu atitudinea asta.

  4. #7044 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Opreste-te băiete, cum m-am băgat aiurea? Am intrebat doar de ce spui asta, tocmai ca sa-ti aud opinia pentru ca urmeaza s-o cumpăr luna viitoare. Calmează-ti bulanele.

  5. #7045 SP
    Member legokid220's Avatar
    poti s-o cumperi linistit ...dar nu de la SH . si daca o iei de la SH asigura-te ca ai garantie la ea.
    oricum ce este acum pe piata din noul lot de la sony se pare ca nu au asa mari probleme cum a fost primele ps4 de la lansare.

  6. #7046 SP
    Banned fann's Avatar
    de unde ti-o cumperi luna viitoare? ca in romania prin iunie iulie o sa ajunga dupa spusele unui user.
    @monky: niste poze cu ds4 urile tale sa le vedem si noi cum au ajuns?

  7. #7047 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai eu auzisem ca acum in aprilie-mai o sa refaca stocul :-s

  8. #7048 SP
    Banned fann's Avatar
    exact asa stiam si eu adica au spus chiar retailerii ca la inceputul lui aprilie o sa aibe stoc, si sa facut aproape jumatea lui aprilie si nimic, un user acum cateva zile cica a vorbit cu niste retaileri si i-au spus ca prin iunie spre iulie o sa aduca, niste nesimtiti acesti retaileri ne tin cu vorba

  9. #7049 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Data trecuta cand am trecut prin Targoviste mai erau 3-4 console pe rafturi. Puteti incerca acolo.

  10. #7050 SP
    Member ovydik's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    Quote Originally Posted by legokid220 View Post
    vezi ca esti prost si tragi concluzia inainte. am consola din ianuarie.. si la fel ca fiecare am descoperit problemem care le are..
    altfel ce cautam eu aici ? veneam ca eagle-eye sa ma bag in seama aiurea?
    spun asta din propria experienta... nu sunt genu sa ma bag in seama daca nu stiu despre ce e vorba.
    Consola ok, este ceea ce trebuia sa fie... dar la probleme care le are stit cu totii este foarte subiectiva... nu stiu daca ai urmarit ce se intampla dar in mare parte toti avem probleme cu ea. de la controller pana la consola in sine.
    In alta ordine de idei ... este praf.
    AM DREPTUL LA OPINIE. ESTE PRAF CA SI CUM A FOST PROIECTATA CU PICIOARELE IN ULTIMELE LUNI INAINTE DE LANSARE.
    o sa vina cu a 2-a varianta de consola ca sony sa-si spele pacatele ca si in trecuta cu ceva gen SLIM.
    ALTCEVA?
    Nu am avut nicio problema cu consola,absolut nici macar o eroare de psn.singurul lucru care l-am patit a fost cu ds4 din cutie la care s-a cojit prima "pielita" de pe stickul din dreapta dar nu s-a mai agravat.deci eu pot spune cu mana pe inima ca sunt foarte multumit de consola.

  11. #7051 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Cam 5 ore si la mine. Puteau sa-l faca putin mai gros sa aiba loc pentru o baterie mai mare. In ritmul actual de incarcara-descarcare cred intr-un an ca ma va tine bateria maxim 2-3 ore.
    Stau la vreo 2,5m de consola, nu stiam ca trebuie sa o pun langa mine, pe canapea.
    Cunosc ciupercute dar nu ma incanta sa le repar prostia celor de la Sony. Preferam sa fie alegerea mea daca imi pun sau nu acele ciupercute, nu o necesitate.
    Si eu, la fel ca Monky, sper ca pe viitor sa primim o revizie imbunatatita.


    Pe consola n-am ura, desi prima a venit busita. E adevarat, fata de generatia trecuta plasticul folosit e mai subtire, dar nu ma deranjeaza.

    PS: Monky, sa scrii te rog aici ce ai rezolvat cu garantia in cazul controller-ului cu probleme.

  12. #7052 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Si eu o tin la 2,5 m de mine, am 2 controllere, unul venit cu consola si unul luat separat. Initial ma tinea bateria 4-5 ore, acum ma tine 8 ore fara probleme. La ambele controlere.

  13. #7053 SP
    Member Snake's Avatar
    Tu probabil ai niste baterii minune. La toate bateriile scade capacitatea in timp doar la ale tale a crescut. Si nu asa oricum - ci dublu! Ne impartasesti si noua secretul?

  14. #7054 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sunt putin exagerate valorile de mai sus, insa dupa primele 3-4 incarcari am ajuns si eu de la 4 ore la vreo 6. De atunci insa a ramas cam la fel autonomia, dar as zice ca e necesara o incarcare de fiecare data inainte de a folosi consola. Sau cel putin la usage-ul meu.

  15. #7055 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by legokid220 View Post
    vezi ca esti prost si tragi concluzia inainte. am consola din ianuarie.. si la fel ca fiecare am descoperit problemem care le are..
    altfel ce cautam eu aici ? veneam ca eagle-eye sa ma bag in seama aiurea?
    spun asta din propria experienta... nu sunt genu sa ma bag in seama daca nu stiu despre ce e vorba.
    Consola ok, este ceea ce trebuia sa fie... dar la probleme care le are stit cu totii este foarte subiectiva... nu stiu daca ai urmarit ce se intampla dar in mare parte toti avem probleme cu ea. de la controller pana la consola in sine.
    In alta ordine de idei ... este praf.
    AM DREPTUL LA OPINIE. ESTE PRAF CA SI CUM A FOST PROIECTATA CU PICIOARELE IN ULTIMELE LUNI INAINTE DE LANSARE.
    o sa vina cu a 2-a varianta de consola ca sony sa-si spele pacatele ca si in trecuta cu ceva gen SLIM.
    ALTCEVA?
    Mda...atitudine golaneasca aiurea...Daca nu esti multumit de consola vinde-o...Aici discutam in mod civilizat, eu unul sunt foarte multumit de consola mea si de ceea ce imi ofera.Ca nu sunt multe jocuri asta stim, ca are soft la care mai au de lucrat stim, dar per total experienta oferita de cutiuta noastra este una satisfacatoare.

  16. #7056 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Eu n-am avut nici cea mai mica problema cu ea. Si am luat-o la lansare... Functioneaza perfect, nu e zgomotoasa, nu tu probleme cu HDMI-ul, nu tu probleme cu Blu-Ray-ul. Despre controller: am un prieten care mi-a aratat cum i s-a dus cauciucul de pe stick-urile de pe controller, i l-am aratat pe al meu si a exclamat "wow, al tau arata ca nou" si ma joc mai mult ca el. Bateria intr-adevar am observat ca tine mai putin decat cea de la contrller-ul de PS3, insa nu e o problema pentru mine pentru ca am doua...si cat unul se incarca, cu celalalt ma joc. Acum nah...ori am eu grija mai mare de lucrurile mele...ori am fost norocos si am primit ceva bun Dar cert e ca unii sunt critici numai de dragul de a fi. Si se exprima urat... pacat.

  17. #7057 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Sunt putin exagerate valorile de mai sus, insa dupa primele 3-4 incarcari am ajuns si eu de la 4 ore la vreo 6. De atunci insa a ramas cam la fel autonomia, dar as zice ca e necesara o incarcare de fiecare data inainte de a folosi consola. Sau cel putin la usage-ul meu.
    Nu sunt deloc exagerate valorile. Lumea a zis pe acest thread ca bateria tine si 12 ore. Chiar tu ai zis ca tine 8 ore.

  18. #7058 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Depinzand de usage poti ajunge la 8 ore, insa dupa cateva luni media mea e de vreo 6 ore. Mi se pare exagerat cand ai spus ca ai ajuns de la 4 la 8 ore, mi se pare putin probabil, dar ma rog, tie poate ti s-a ars beculetul din controller.

  19. #7059 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Eu am observat ca tine in jur de 5-6 ore in joc.

  20. #7060 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Probabil depinde si de joc

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts