Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 400 of 903 FirstFirst ... 300 350 390 398 399 400 401 402 410 450 500 900 ... LastLast
Results 7,981 to 8,000 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #7981 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Sunt mega reduceri pe PSN US la jocurile cu super eroi. Injustice costa 8,4 $, in caz ca este cineva interesat. Se pare ca reducerea de 70% se aplica doar celor care au PS+, cum probabil majoritatea de aici are.

  2. #7982 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sh*t, eu am plus pe UK

  3. #7983 SP
    Member MrGad3tGuy's Avatar
    Pachet PlayStation 4 + The Last of Us Remastered - 1,849 lei Consola PlayStation 4

  4. #7984 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Sh*t, eu am plus pe UK
    Si asta e raspunsul pentru chesterb.Sunt sales pe US care merita toti banii!!!

  5. #7985 SP
    Member flaviusdani's Avatar
    Mulțumesc pt răspunsuri. De folos ghidul

  6. #7986 SP
    Member chesterb's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Cam ce credeti ca o sa cada luna viitoare pe ps plus?
    Eu cred ca Knack.
    Sper să ai gura aurită.
    August PlayStation Plus Update to Boast Eclectic List of Free Games - Push Square

  7. #7987 SP
    Member ovydik's Avatar
    Am luat si eu injustice cu 8.4 dolari.supeeer.bine ca am vazut postul.Multam!

  8. #7988 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Foarte interesant, mai ales ca e vorba de cineva care se pricepe, nu fanboys
    PS4 vs Xbox One: Dev Hitting 1080p on PS4 At Will Due To GDDR5 vs DDR3, DX12 To Help In Some Cases & More

  9. #7989 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Semne bune, pare-se

  10. #7990 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Naughty Dog a confirmat ca Uncharted 4 va fi 60fps/1080p, o sa fie o generatie frumoasa!

  11. #7991 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu am citit ca isi doresc, mai e mult pana departe

  12. #7992 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Daca il fac compatibil cu Morpheus, poate mai scade din fps, but I don't mind

    Uite inca ceva care sa te tina treaz, The last of us 2 pe Morpheus Just think about it.

  13. #7993 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Neah, nu cred in acel proiect, chiar vorbesc serios. Sper sa ma înșel si anul viitor sa vad ca e ceva extraordinar. Tot mai sper ca cineva de pe forum ajunge anul asta la Gamescom si ne spune cum e VR-ul

  14. #7994 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Si cu ce te ajuta? Pana nu incerci tu, nu ai cum sa-ti dai seama cum e. Eu nu pot sa zic nici ca sunt increzator nici ca nu, dar vorba ta, sper sa fie super.

  15. #7995 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by flavi_us View Post
    Uite inca ceva care sa te tina treaz, The last of us 2 pe Morpheus Just think about it.
    Sorry, dar nu se preteaza un third person shooterele pe VR. Nu vrea nimeni sa vada in VR ceafa personajului. Daca-l trec in first person, atunci da - insa un TLoU FPS nu cred ca ar mai avea acelasi farmec...

    ---------- Post added 24-07-2014 at 00:24 ----------

    BTW, guys, voi dupa ce cumparati un joc de pe web (PS Store) si dati "Download to PS4", va functioneaza treaba? La mine dupa ce dau click se tot invarte chestia aceea de loading si nu se intampla nimic. Si da, am PS4 in Standby si activat background downloads/updates (si PS+).

  16. #7996 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Evident ca ma gandeam la o varianta first person, nu vreau sa-i vad fundul lui Joel timp de 10 ore Ellie nu m-ar deranja

    Poate ca ar strica, poate ca nu, dar nu m-ar deranja sa stiu ca pot intra in optiuni si am buton de on/off pentru Morpheus.

  17. #7997 SP
    Member Buyk's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Sorry, dar nu se preteaza un third person shooterele pe VR. Nu vrea nimeni sa vada in VR ceafa personajului. Daca-l trec in first person, atunci da - insa un TLoU FPS nu cred ca ar mai avea acelasi farmec...

    ---------- Post added 24-07-2014 at 00:24 ----------

    BTW, guys, voi dupa ce cumparati un joc de pe web (PS Store) si dati "Download to PS4", va functioneaza treaba? La mine dupa ce dau click se tot invarte chestia aceea de loading si nu se intampla nimic. Si da, am PS4 in Standby si activat background downloads/updates (si PS+).
    Da merge dar cu conditia sa ai contul activat ca primar pe consola, asa am facut eu o data am dat sa downloadeze de pe web si am uitat ca nu am contul meu setat ca primar pe consola mea si a inceput sa downloadeze la persoana cealalta cu care facusem share.

  18. #7998 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    In sfârșit, hai si cu mp3
    uploadfromtaptalk1406181526915.jpg

  19. #7999 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Ar fi un lucru firesc si de bun-simt ca PS4 sa fie capabil sa faca ce facea PS3, adica redare continut media. Eu astept cu mare interes si aplicatia de youtube.

  20. #8000 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nici eu n-am inteles ce e asa mare greutate sa faci un player pe un OS pe care deja au facut toate cele... Pana acum se plangeau ca nu au RAM, acum ca au gramada, nu e soft. Eh, asta e... asteptam. Oricum de la Xbox (primul) cu XBMC, n-am mai vazut o consola care sa merite pt. multimedia. In ziua de azi, si un Android on a stick face mai multe chestii multimedia... si te costa 25-30 de dolari.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts