Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 409 of 903 FirstFirst ... 309 359 399 407 408 409 410 411 419 459 509 ... LastLast
Results 8,161 to 8,180 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #8161 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Inseamna ca nu stii ce reprezinta Gaikai. Tu te gandesti la backward compatibility.

  2. #8162 SP
    Member bogdan-theodor's Avatar
    Hello , am observat ca aerul iese pe partea din stanga a consolei (cea mata) dar pe unde trage aerul ? Prin spate ?

  3. #8163 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eu stiam ca prin lateral trage si prin spate il scoate

  4. #8164 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    tocmai i-am sunat pe cei de la servskills si mi-au zis ca ei nu se ocupa de PS4 si ca garantie nu ar fi valabila... cu cine trebuie sa ma cert? i-am sunat pe cei de la orange si mi-au zis sa le trimit un email cu certificatul si imi raspund intr-o zi doua, voi ati patit la fel? ideea e ca certificatul e in blank fiind consola sigilata, ce ziceti sa fac?

  5. #8165 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pai cearta-te cu cei de la care ai achizitionat (Orange) si vezi exact care e treaba... ca doar nu au pus certificat de garantie aiurea. E posibil sa fi pus certificate de garantie "la gramada", desi nu se ocupa servskills.

    Tu inca mai tii consola sigilata?!? Cum de rezisti?

  6. #8166 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu e sigilata am desfacut-o ziceam ca am luat consola sigilata, ca nu sh m-am certat si cu ei, le-am trimis un email cu certificatul de garantie si factura si astept rasp, am vb si cu sony romania si playstation romania pagina oficiala de pe fb astept rasp. am doua intrebari, pentru un produs achizitionat online e normal ca garantie sa vina necompletata? a doua intreabre: cum se face ca userul Uziwood a trimis un ps4 in service la ei acum 3 saptamani?

    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Da, dar fara ajutor din partea firmei Fit Distribution, sunt jenanti, veci nu o sa mai cumpar nimic de la ei, nici macar daca este garantia la ei. Am trimis mesaj celor de la Playstation Romania, care mi-au spus sa sun la Servskills, unde a fost foarte prompta tipa de la relatii cu clientii, i-am explicat ce are consola, a trimis curier si a plecat ieri. Acum astept
    mai pe larg aici: http://www.consolegames.ro/forum/f60.../index304.html

  7. #8167 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Eu stiam ca prin lateral trage si prin spate il scoate
    Asa e, prin spate iese aerul cald, prin laterale trage. Daca puneti mana, o sa vedeti ca prin laterale aerul este simtitor mai rece fata de aerul scos prin spate.

  8. #8168 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Are cineva idee ce fel de volane merg la PS4? Caut pe net o lista cu volane compatibile, dar nu gasesc vreuna completa. Driving Force GT-ul pe care-l am cica n-ar merge asa ca vreau sa-mi iau altul pentru Driveclub si Project Cars, dar parca nu as da 2200 lei pe un Thrustmaster.

  9. #8169 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Asta caut si eu de ceva vreme....am vazut ca G27 de la logitech nu e suportat...mai vazusem la Altex ceva Thrustmaster la ~500 lei, dar as vrea ceva mai altceva

  10. #8170 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Haz de necaz
    uploadfromtaptalk1407852076858.jpg

  11. #8171 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Are cineva idee ce fel de volane merg la PS4? Caut pe net o lista cu volane compatibile, dar nu gasesc vreuna completa. Driving Force GT-ul pe care-l am cica n-ar merge asa ca vreau sa-mi iau altul pentru Driveclub si Project Cars, dar parca nu as da 2200 lei pe un Thrustmaster.
    Special pentru Driveclub: Volan gaming THRUSTMASTER T80 RS Driveclub Edition PS3 / PS4 | ALTEX

  12. #8172 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sorry, dar ala e o gluma pe langa Driving Force GT, nu pot sa decad in asemenea hal

  13. #8173 SP
    Junior Member gustrita's Avatar
    Cred ca vor face un update ceva candva pt ca cei de la thrustmaster nu stiu cu volanele, o gramada de bani si sunt la fel ca alea de de 99 lei.

  14. #8174 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    "Candva" ala nu ajuta, eu planuiam sa iau Driveclub si Project Cars la lansare, nu vreau sa stau pana-n 2015 si refuz sa le joc cu Dualshock-ul.

  15. #8175 SP
    Member Emeraldu's Avatar
    Sunt surprins ca TR 2 v-a fi exclusiv Xbone ... pe langa seria Uncharted si 'The last of us' TR este joc de top pt mine.
    Se intampla sa fiu fericitul posesor al ambelor console next gen dar as fi preferat sa-l joc pe PS4 sau pe PC deoarece Xbone o arde dubios cu placa aia video comparabila cu Nvidia GTX 650Ti. 720p pe un TV cu diagonala mai mare se vede infect...


    Anyway... incepe conferinta playstation la ora 20:00 : http://streamingtank.tv/mission/53d8...fa7db/english/

  16. #8176 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Doar o singura chestie foarte ok am vazut azi la conf. Sony
    http://www.eurogamer.net/articles/20...uce-share-play
    Sony's next major system update for PlayStation 4, which will bring the firmware up to v2.00, will introduce the Share Play feature that was first announced at the console's initial reveal.

    Share Play allows players to share a game online with a friend, inviting them to watch a stream - and letting them take over control of the game as well. It won't be necessary for your friend to own that game , and the act of passing the controller to another player online has pushed Sony to imagine the feature as a 'virtual couch'.
    There are other social features coming in firmware v2.0, including a YouTube app that allows you to share videos directly to the platform and enhanced real-time activity in the What's New section of the dashboard.

  17. #8177 SP
    Member akzation's Avatar
    Si mie tot Share Playul mi-a atras atentia , cel mai interesant mi s-a parut ca au spus ca nici macar nu trebuie sa ai jocul descarcat pentru a-l juca.

  18. #8178 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Serios? Doar atat? Mie mi s-au parut o groaza de jocuri interesante. Si in legatura cu TR 2...cel mai probabil o sa ajunga si pe alte platforme. Si daca nu... nu e mare pierdere. Adica... avem Uncharted care o sa fie mai bun. Iar sincer sa fiu... nu am inteles niciodata care a fost faza cu primul TR. Am jucat definitive edition si mi s-a parut un joc mediocru...

  19. #8179 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Joc mediocru? De fapt nu mai dezvolt, o stii pe aia cu strugurii?
    Probabil il vom vedea pe PC, dar eu nu ma joc pe PC din păcate. E o lovitura ce sa o mai lalaim

  20. #8180 SP
    Member akzation's Avatar
    Pentru mine cel mai interesant joc care a fost (doar) confirmat pentru PS4 a fost DayZ , pentru ca e singurul joc care il mai joc pe PC si abia astept sa il vad pe PlayStation , pacat ca nu a fost niciun gameplay sau vreo imagine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4274 Last Post: 05-04-2024, 19:44
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts