Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 462 of 903 FirstFirst ... 362 412 452 460 461 462 463 464 472 512 562 ... LastLast
Results 9,221 to 9,240 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #9221 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla View Post
    Din cand in cand adica zilnic ? Buna asta.
    zilnic in ultima vreme poate e doar o etapa big deal imo.

  2. #9222 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Doar o etapa de vreo 2 saptamani, pe banii nostri. Si nu cred ca o sa-mi dea Sony 2 saptamani in plus la PS+.

  3. #9223 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    prea mult qq in lumea de azi

  4. #9224 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Atatea luni de zile de asteptare doar pentru un amarat de music player si niste culori? Si tot nu au o data de lansare concreta. Penibil, mai ales cand concurenta lanseaza updateuri semnificative lunar.

    Si s-au gasit si cand sa faca anuntul asta. Tocmai cand le-a picat reteaua complet. Sony, ai auzit cumva de online multiplayer si vizualizarea listei de prieteni? Ca in momentul de fata aceste functii sunt mai mult absente si am impresia, nu stiu sigur, ca ar cam fi esentiale, mai ales cand platesti pentru ele. Am avut mai multe probleme cu PSN-ul intr-o luna pe PS4 decat am avut in ani de zile pe PS3, unde nici nu plateam vreun ban.

    Sony, trezirea! Alo, e cineva acolo? Va straduiti macar?
    S-au trezit, au vândut vreo 12 milioane de console si s-au culcat la loc. Felicitări pt. postare, eu cand am enumerat câteva porcarii au venit niste deștepți sa ma facă fanboy MS. Stiu ca ma repet dar au noroc mare cu Naughty Dog, Quantic Dream, Santa Monica. Daca anul viitor pe vremea asta sunt in aceeași situație plus o nesimțire gen Driveclub eu le-am spus la revedere. Sper sa ajungă XBox-ul pe maini mai bune, poate Amazon. Inca o data, bravo pt rândurile de mai sus. Respect!

  5. #9225 SP
    Banned asperas's Avatar
    greedy bastards si atat ( valabil pt toti din actuala industrie )! Buna dimineata.

  6. #9226 SP
    Senior Member Srachi's Avatar

  7. #9227 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Aplicaţia de youtube este bine venită, temele nu mă pasionau aşa de mult, dacă rezolvă toate problemele de acum cu 2.0 le iert toate greşelile.

    Ştie cineva concret, când vine update-ul ?

  8. #9228 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Eu asteptam un player care sa redea mai multe tipuri de fisiere media nu doar music player, asta mai mult pentru a reda inregistrari video in 2.7k pe care nu le duce laptopul meu. Share play probabil va fi interesant.

  9. #9229 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Imagini FW 2.0

    PS4 2.0 - Imgur

  10. #9230 SP
    Member vallio's Avatar
    Sincer, sunt chiar dezamagit de ce se intampla si nu imi vine sa cred ca isi bat joc de propriul produs.Detin ambele console next gen si chiar intentionam sa vand XB1, dar la felul in care decurg lucrurile am mari dubii.Aseara am primit suport DLNA pe XB1 si alte chestii,iar pe PS4 am primit un drop chiar in mijlocul un party si imposibilitatea de a mai vedea lista de prieteni si de a putea juca ceva in MP.

  11. #9231 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Da, asa e, e bataie de joc. Parca nu ar fi intregi la minte ...

  12. #9232 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Destiny, PS4 lead sales boost for US games biz in Sept - NPD | GamesIndustry.biz

    Destiny in particular was huge for Sony, as the company noted that PS4 has been the lead platform for the game in terms of units sold through October 4. Additionally, while NPD doesn't provide specific digital sales yet, Sony boasted that Destiny helped the PlayStation Store set a new record for the month. And the limited-edition Destiny PS4 bundle drove PS4 hardware sales to its biggest month in 2014 - Sony said PS4 hardware numbers "nearly tripled" those of August.

    “September 2014 was a record-breaking month for PlayStation's digital business, thanks in large part to the success of Destiny,” said Eric Lempel, vice president of Sony Network Entertainment International. “Last month's PlayStation Store revenue increased nearly 90 percent compared with Sept. 2013. Working closely with Activision and Bungie, we wanted to make the launch of Destiny a special experience for PlayStation fans. We're thrilled to see this high engagement from PS4 and PS3 owners.”
    O informatie interesanta si din comunicatul de presa:

    In addition, the PS4 sold more copies of every EA Sports game released last month than any other system and was the largest console for Destiny.
    De asemenea, numarul de abonati PS+ s-a dublat de cand s-a lansat Destiny.

    https://twitter.com/iansherr/status/522867437268520960

  13. #9233 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Cu atat mai mult sunt nesimtiti sa aiba problemele astea!

  14. #9234 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Destiny, PS4 lead sales boost for US games biz in Sept - NPD | GamesIndustry.biz



    O informatie interesanta si din comunicatul de presa:



    De asemenea, numarul de abonati PS+ s-a dublat de cand s-a lansat Destiny.

    https://twitter.com/iansherr/status/522867437268520960

    Poate fac si ceva benefic cu toti banii astia pe care ii castiga.
    I lol'd, analistii parca ziceau ca xb1 a vandut mai multe console in Septembrie.

  15. #9235 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai nu ai citit cum trebuie, in septembrie intre orele 4 si 5 cei de la MS au vândut mai multe console decât concurenta

  16. #9236 SP
    Member Kupy's Avatar
    Who gives a fck. Noi nu avem psn!!

  17. #9237 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    O sa avem, de-abia aștept luna noiembrie sa vad marea cu sarea

  18. #9238 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Sunt curios cum va fi acel share play...cat timp se poate juca cel caruia ii dau controllerul, daca va costa etc.

    Mai bine stateam fara plus lunile astea, ca vad ca l-am activat degeaba.

  19. #9239 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Nu prea va inteleg. In loc sa umplem paginile de facebook, twitter si toate celelalte site-uri cu plangerile noastre, scriem aici 5 pagini unde nimeni nu se uita inafara de comunitatea noastra. Daca vreti schimbare, oameni buni, faceti pasii in fata, schimbati consola, nu mai cumparati PS+, sa le injurati de mame si de rude, fiecare in felul lui. Daca ne adunam si ne plangem (pe buna dreptate de altfel) nu o sa realizam schimbarea asteptata. Ieri am avut si eu probleme cu PSN, i-am scris pe facebook (nu am cont altundeva). Daca toti am face la fel (10 milioane de utilizatori) cu siguranta s-ar sesiza.

  20. #9240 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Se vorbeste ca share play va fi free to use si va avea o perioada limitata la 60 min.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts