Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 463 of 903 FirstFirst ... 363 413 453 461 462 463 464 465 473 513 563 ... LastLast
Results 9,241 to 9,260 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #9241 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    deci efectiv destiny ne-a distrus psn-ul ! ) d-aia nu l-am luat, stiam eu ca-i ceva nasol la mijloc

  2. #9242 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    damn activision. nu degeaba i-au boicotat aia de la zona (ma rog din alt motiv, but still). si mai nou scot joc dupa Duck Dynasty. de asta au nevoie gamerii. nu de o investitie calumea intr-un joc (teoretic) AAA pe care l-a cumparat aproape orice gamer. ci intr-un joc inspirat dintr-un serial reality cu rednecks. kudos activision, kudos

  3. #9243 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Se vorbeste ca share play va fi free to use si va avea o perioada limitata la 60 min.
    da va avea o perioada limitata de 60 de minute dar dupa aia mai poti sa faci inca 60 si tot asa

  4. #9244 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Trebuie sa ai PS+ sa folosesti Share Play? Daca da, ambele persoane sau doar host-ul?

  5. #9245 SP
    Member Duni's Avatar
    Cel mai probabil ambele persoane trebuie sa fie abobate la PS+.

  6. #9246 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by eNHajeL View Post
    Nu prea va inteleg. In loc sa umplem paginile de facebook, twitter si toate celelalte site-uri cu plangerile noastre, scriem aici 5 pagini unde nimeni nu se uita inafara de comunitatea noastra. Daca vreti schimbare, oameni buni, faceti pasii in fata, schimbati consola, nu mai cumparati PS+, sa le injurati de mame si de rude, fiecare in felul lui. Daca ne adunam si ne plangem (pe buna dreptate de altfel) nu o sa realizam schimbarea asteptata. Ieri am avut si eu probleme cu PSN, i-am scris pe facebook (nu am cont altundeva). Daca toti am face la fel (10 milioane de utilizatori) cu siguranta s-ar sesiza.
    Si eu sunt genul care instant scriu la tech support, pun mana pe telefon, le scriu pe paginile oficiale, etc... insa in cazul de fata trebuie sa fim seriosi. Sony stie foarte clar ca are probleme si incearca sa repare. Faptul ca vom posta noi undeva o plangere sau un milion de plangeri, pt. ei e irelevant. Se pare ca folosesc aceiasi oameni, aceleasi servere - in alte domenii, daca se intampla asa ceva, in secunda doi isi dadea demisia CEO-ul (cel putin) si venea altcineva care sa inceapa cu damage control si better tech staff. La ei n-am vazut nicio miscare in acest sens - ce inseamna sa-ti intre banutul si sa te simti prea mult timp lider de piata?

    Cat despre "ne adunam si ne plangem", suntem la urma urmei un grup... o comunitate. Eu cand postez pe forum imi imaginez ca stau cu voi toti la o terasa, la o berica, un gin... si discutam pe diverse teme. Iar daca aici e tema PS4 si PS4 are probleme, nu putem sa ne facem ca nu vedem. Stiu, cateodata pare exagerat... si mai sunt cate unii care zici ca stau cu drobul de sare, gata sa cada... dar, asa e la o bere (doua, trei... patru)

    Eu nu voi renunta la PlayStation niciodata, nici daca va da Sony faliment... insa recunosc ca daca o vor tine tot asa, va trebui sa schimb main console, si sa ramana PS4 ca secondary. Am tot zis asta, in speranta ca vor citi zeii ce-am scris si repara toate problemele de PS... dar se pare ca trebuie mai mult. Ne bagam la un sacrificiu, ceva?

  7. #9247 SP
    Member Wagram's Avatar
    Nu există nicio poză cu un deget mijlociu şi dedesubt "This is for the players" ? S-ar cam impune.

  8. #9248 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sau maciuca de la Move...

  9. #9249 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Ma bate gândul sa cumpăr un joc de pe psn us având în vedere prețul fata de UK. Contul principal este pe Uk, îl voi putea juca pe contul principal cumpărat fiind de pe US? Ca la ps3? Mulțumesc

  10. #9250 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    dap. eu as am luat shadow of mordor. de pe us dar l-am jucat pe contul de UK

  11. #9251 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Dintre shadow of mordor și the Evil within? Ambele îmi plac dar nu ma pot hotărî

  12. #9252 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Evil within

  13. #9253 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by valentin2007 View Post
    Ma bate gândul sa cumpăr un joc de pe psn us având în vedere prețul fata de UK. Contul principal este pe Uk, îl voi putea juca pe contul principal cumpărat fiind de pe US? Ca la ps3? Mulțumesc
    Doar daca faci contul primary

  14. #9254 SP
    qdx
    Junior Member qdx's Avatar
    la ce jocuri apar pt ps4 o sa jucati in continuare tot destiny pana la vara

  15. #9255 SP
    Member gabytro's Avatar
    Cred ca glumesti. Numai GTA5 si e destul. Nu mai zic de call of duty,battlefield, far cry4, AC...

  16. #9256 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Oh really?

    4 Nov - CoD Advanced Warfare
    11 Nov - PES 2015
    13 Nov - Assassin's Creed Unity
    18 Nov - Grand Theft Auto V
    21 Nov - Far Cry 4
    21 Nov - Dragon Age Inquisition
    21 Nov - WWE 2k15
    28 Nov - LittleBigPlanet 3
    2 Dec - The Crew
    30 Jan - Dying Light
    06 Feb - Bloodborne
    10 Feb - Evolve
    20 Feb - The Order 1886
    24 Feb - The Witcher 3
    20 Mar - Project Cars
    14 Apr - Mortal Kombat X
    02 Jun - Batman Arkham Knight

  17. #9257 SP
    Member legokid220's Avatar
    ne mai da si noua sony jocurile free to play promise?

  18. #9258 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Si asa mi se par ca sunt destule jocuri. Am doar cateva ore in Destiny si Infamous:First Light nici n-am apucat sa-l incep inca.
    De Driveclub, Evil Within, Shadow of Mordor nici nu mai vorbesc. Si apoi vor mai fi si astea:


  19. #9259 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Oh really?

    4 Nov - CoD Advanced Warfare
    11 Nov - PES 2015
    13 Nov - Assassin's Creed Unity
    18 Nov - Grand Theft Auto V
    18 Nov - Far Cry 4
    21 Nov - Dragon Age Inquisition
    21 Nov - WWE 2k15
    28 Nov - LittleBigPlanet 3
    2 Dec - The Crew
    30 Jan - Dying Light
    06 Feb - Bloodborne
    10 Feb - Evolve
    20 Feb - The Order 1886
    24 Feb - The Witcher 3
    20 Mar - Project Cars
    14 Apr - Mortal Kombat X
    02 Jun - Batman Arkham Knight
    Fixed!
    Ai ce juca...pentru mine problema nu este ca n-am ce juca, ci ca n-am timp
    L.E: Vad ca userul de mai sus se plange pe toate threadurile, dand argumente ieftine. Sunt acri strugurii?

  20. #9260 SP
    Member legokid220's Avatar
    Iar o ard astea aiurea. ba e mentenanta.. ba nu merge .
    Eu 1 m-am saturat de ei .... cred ca imi strang niste banuti pt X1

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts