Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 464 of 903 FirstFirst ... 364 414 454 462 463 464 465 466 474 514 564 ... LastLast
Results 9,261 to 9,280 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #9261 SP
    qdx
    Junior Member qdx's Avatar
    jocurile din lista aia pe care ati intins-o apar pana la vara multe din ele venind si pt pc.referitor la i6 imi mentin parerea ca este prea scump pt ce ofera.nu uitati sa jucati si natural doctrine.

  2. #9262 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    eu nu vand ps4-ule ca sa trec pe X1, pur si simplu imi place prea mult

    cum daca mi-as lua alta marca decat bmw , as suspina tot dupa bmw (asta daca nu ma imbogatesc si trec pe 911turbo S),sunt stricat , stiu.

  3. #9263 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    pana in decembrie o sa le rezolve ei problemele legate de ps4

  4. #9264 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by qdx View Post
    jocurile din lista aia pe care ati intins-o apar pana la vara multe din ele venind si pt pc
    Pai da.. N-ai zis tu ca pana la vară jucam Destiny, in lipsa de altceva? D-aia ti-am si listat jocurile care apar pana la vară.....

    Ca ies si pe PC e irelevant, asta nu ma impiedica pe mine sa ma bucur de ele pe PS4. Si oricum nu le-as fi jucat pe PC pt ca nu mai suport sa stau cu orele pe scaunul de birou, e foarte incomod si imi ajunge ca fac asta 8 ore pe zi la munca...

    In plus, unele sunt timed exclusives (GTA), altele sunt chiar exclusive (Bloodborne, The Order).. Chiar si Natural Doctrine pe care l-ai mentionat.

    Asa ca de jocuri nu ducem lipsa.....timp sa fie.. Mai am si restante neterminate, ca Batman Arkham Origins si Assassin's Creed 3 pe old gen, as vrea sa joc si The Witcher 2 inainte sa apara continuarea...... So there...

  5. #9265 SP
    Member Wagram's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Ca ies si pe PC e irelevant, asta nu ma impiedica pe mine sa ma bucur de ele pe PS4. Si oricum nu le-as fi jucat pe PC pt ca nu mai suport sa stau cu orele pe scaunul de birou, e foarte incomod si imi ajunge ca fac asta 8 ore pe zi la munca...
    QFT. Am ajuns sa urasc PC-ul si sa nu stau la el nici macar 5 minute in plus dupa ce termin munca.

  6. #9266 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Cam toţi cei care fac trecerea de la pc la consolă ajung în cele din urmă să vadă avantajele, pur şi simplu nu se compară comoditatea unui fotoliu cu statul la birou, eu nu ştiu cum de se vaită lumea de jocuri, momentan Destiny îmi ocupă tot timpul, mereu am ceva de făcut, numai zic de FIFA şi BF4, am ce face, singurul joc pe care îl aştept cu interes ar fi GT7, asta dacă apare.

  7. #9267 SP
    Member Ares's Avatar
    bai hai sa fim seriosi,nu faptul ca stam in canapea si ne jucam ne`a facut sa alegem consola ca si platforma ptr jocuri,orice pisi se poate lega la un tv si gata,s-a rezolvat si te joci din canapea. pe mine unul nu chestia asta ma facut sa o aleg ci faptul ca este altceva,faptul ca ma joc in 2 minute adliteram cu orice prieten,bag discul si gata,invite din lista de prieteni si suntem online ,faptul ca o cumperi si 6-7 ani dormi linistit din pct de vdr al performantei,nu are erori,nu face figuri ...... totul pe ea parca este pro jocuri si mai am un principiu, masina este ptr deplasat,cuptorul cu microunde este ptr incalzit mancarea,consola este ptr jocuri. pe fanii pc ii las sa-si conecteze un cuptor pe usb ca sa arate ca si pisiul poate. pana tunci....ma gasiti pe psn

    cele bune

  8. #9268 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Ares View Post
    . pana tunci....ma gasiti pe psn
    Care PSN?

  9. #9269 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Care PSN?
    hahahaah,touche

  10. #9270 SP
    Member vallio's Avatar
    Iar nu merge?

  11. #9271 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by vallio View Post
    Iar nu merge?
    ba da,dar mi-a placut gluma
    sper sa nu mai pice ca innebunesc fara online ....addictive

  12. #9272 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by vallio View Post
    Iar nu merge?
    In curand vei întreba: iar merge?

  13. #9273 SP
    Member Ares's Avatar
    am si eu o problema ca sa zic asa,vreau sa-mi cumpar o pereche de casti cu microfon ptr ps4. am ales modelul Casti PC gaming HAMA uRage xPlode Evo, USB, alb | ALTEX si le-am dus inapoi (btw...la pcgarbage sunt 160 lei )

    castile se aud bestial,au un super mega bass,doar ca se aud incet pe ps4 ((((((((

    are cineva sau stie cineva niste casti + mic pe usb ptr ps4 sa-mi recomande si mie? sunt putin cam dezamagit ca nu au mers astea,mi-au placut la nebunie.

    multumesc

    am uitat sa specific,ceva la un pret decent.hai sa spun 200 lei maxim (parca vad ca nu exista)

  14. #9274 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am încercat eu cu Mad Catz Freeq 5, se aud foarte bine, merge şi micul, doar că nu merge funcţia de mute.

  15. #9275 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Ares View Post
    am si eu o problema ca sa zic asa,vreau sa-mi cumpar o pereche de casti cu microfon ptr ps4. am ales modelul Casti PC gaming HAMA uRage xPlode Evo, USB, alb | ALTEX si le-am dus inapoi (btw...la pcgarbage sunt 160 lei )

    castile se aud bestial,au un super mega bass,doar ca se aud incet pe ps4 ((((((((

    are cineva sau stie cineva niste casti + mic pe usb ptr ps4 sa-mi recomande si mie? sunt putin cam dezamagit ca nu au mers astea,mi-au placut la nebunie.

    multumesc

    am uitat sa specific,ceva la un pret decent.hai sa spun 200 lei maxim (parca vad ca nu exista)
    http://www.altex.ro/casti-gaming-tri...ps4-si-ps-vita

    Ai 31 de zile sa le testezi

  16. #9276 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Nu e legat neaparat de PS4, dar voiam sa pun poza asta cu diferenta dintre presa (chiar si la modul general) din afara, si cea de la noi..... E amuzant, dar oarecum trist, ce inseamna sa fii "jurnalist" in romania..

    Spot the anomaly. Da, extrasul e dintr-un twitter post, dar stim cu totii ca asta se aplica la modul general..

    Si ca sa fiu ontopic, pt cei curiosi: căutati "Playbook 4". N-as vrea sa ajut la generarea de trafic pe site-ul acestor distinsi profesionisti...

    uploadfromtaptalk1413809859211.jpg

  17. #9277 SP
    Member valentin2007's Avatar
    A mai observat cineva o îmbunătățire a listei de prieteni și la trimiterea/primirea mesajelor or it's just me? Serios, nu s-a mișcat asa bine niciodată

  18. #9278 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Da, si eu am observat asta, plus că pot să văd prietenii online.

  19. #9279 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Cred ca e ceva placebo
    Si eu am observat ca merge mai bine.

  20. #9280 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Asa e si cu foamea, e cel mai bun bucătar

    ---------- Post added 20-10-2014 at 23:23 ----------

    The Share Play feature, which is built into the party chat app, will also follow the rules below:

    You can be in a Party with 8 people, but Share Play can be done only with one of them at the same time. The rest of the Party won’t be able to see the screen, but will still be able to chat with host and guest.When the host is visualizing any other screen than the game being shared, the guest is shown a “stand by” screen.The Share Play time is limited to one hour, and the remaining time is visualized in the party screen, but you can start a new session immediately after the one before expires.Certain games may have scenes that cannot be displayed during Share Play.While you use Share*Play, livestreaming and remote play are not available.The guest cannot save video clips and screenshots during share play.

    There’s some more info also about the USB Music Player app:

    It’s not possible to copy music files from USB to the internal hard disk of the PS4.The tile of the USB music player will be shown exclusively if the connected USB storage has a “Music” folder. Also, it cannot be used at the same time as Music Unlimited.Tracks played by the music player won’t be heard while livestreaming and in videos recorded by the PS4.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts