Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 471 of 903 FirstFirst ... 371 421 461 469 470 471 472 473 481 521 571 ... LastLast
Results 9,401 to 9,420 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #9401 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nici nu vreau sa ma gandesc de cate ori o sa folosesc acest serviciu minunat.
    Fixed

    Visez si eu la o postare fără "rautacisme" din partea ta. Când e de criticat, criticam, dar dacă și acum cautam nod in papura...Hai sa așteptăm si sa vorbim dupa. Asa mi-ai zis si tu cand mi-am spus părerea vis a vis de Samsung VR.

  2. #9402 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Am o intrebare. Am avut 3 luni de plus pe un cont. Am jucat pe el tot ce am avut si am salvat in cloud tot. Acum, mie mi-a expirat plusul pe acel cont( momentan am acea luna trial de la destiny pe alt cont ). Daca nu voi ma activa niciodata plus pe acel cont, voi mai putea sa scot datele salvate in cloud, sau raman acolo pana iau iara Plus?

  3. #9403 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Am o intrebare. Am avut 3 luni de plus pe un cont. Am jucat pe el tot ce am avut si am salvat in cloud tot. Acum, mie mi-a expirat plusul pe acel cont( momentan am acea luna trial de la destiny pe alt cont ). Daca nu voi ma activa niciodata plus pe acel cont, voi mai putea sa scot datele salvate in cloud, sau raman acolo pana iau iara Plus?
    din ce stiu eu raman acolo pana iti iei din nou plus

  4. #9404 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    PS: Obligatoriu PS Plus pt ambele conturi
    PS+ doar pentru Host nu si pentru Guest, vezi minutul 0:59 din video-ul postat de tine. Din cate am inteles, PS+ pentru ambii useri doar in cazul ca vrei sa joci co op ceva prin play share.

  5. #9405 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Trofeele jocului primit prin share, sunt disponibile si pentru Guest?

  6. #9406 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu primesti trofee pe contul tău, tu esti guest, doar amicul tau

  7. #9407 SP
    Junior Member alexrobu's Avatar
    salut... am si eu o intrebare? tocmai mi-am cumparat si eu un nou controller si as dori sa joc Fifa 15 in doi... trebuie facut un alt user? sau cum se procedeaza?

  8. #9408 SP
    Member gabytro's Avatar
    Corect. Faci un alt user,, și în momentul în care trebuie să "select side" apeși butonul PS de pe controlerul celălalt,, alegi userul nou și gata

  9. #9409 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Quote Originally Posted by Ares View Post
    din ce stiu eu raman acolo pana iti iei din nou plus
    Parcă erau garantate doar 6 luni, pe urmă riscai să le șteargă.

  10. #9410 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    Nu este adevarat, iti vor ramane acolo mereu, atata timp cat le ai in download list

  11. #9411 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Stiti careva daca manetele de PS4 ce se vand separat de consola in prezent au baterie ce tine mai mult, sau mai corect daca au inbunatatit cumva ceva la manetele mai noi. Am ceva probleme cu R2 la cea care am primito cu consola la lansare si ma gandeam sa-mi cumpar alta, dar as mai astepta putin poate scot un DS4 v2.0 cu o baterie mai buna, asta daca nu au scos deja

  12. #9412 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu au baterie mai buna sigur, eu am consola Glacier White. Daca ai cumparat consola de la noi du-te cu DS4 in magazin, sunt obligați sa-l schimbe. Bafta!

    Astea doua sunt cele mai noi
    http://www.altex.ro/controller-wirel...-glacier-white

    http://www.altex.ro/controller-wirel...ps4-urban-camo

  13. #9413 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Eu tot nu inteleg cum au putut sa o dea in bara cu bateria controllere-lor. Am WiiU Pro controller de vro 3 luni si nu cred ca l-am incarcat mai mult de 2 ori.
    Dar de fiecare data cand vreau sa joc Destiny PS4 imi spune sa conectez controller-ul.

  14. #9414 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    O am de la unguri, deci nu are rost sa ma mai complic cu garantia, oricum acusi are 1 an de cand am luat consola cat e si garantia la ea. Ms, ma gandeam si eu ca nu au inbunatatit nimic, dar na m-am gandit ca nu strica sa intreb

  15. #9415 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    eu am garantie de 4 ani sper sa se strice o maneta o data sa-l schimb btw stie cineva cand apare si la noi DS4 camo?

  16. #9416 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    O am de la unguri, deci nu are rost sa ma mai complic cu garantia, oricum acusi are 1 an de cand am luat consola cat e si garantia la ea. Ms, ma gandeam si eu ca nu au inbunatatit nimic, dar na m-am gandit ca nu strica sa intreb
    Cauta pe ebay sau alte site-uri de profil modelul bateriei cu mai multi miliamperi, o comanzi pe-aia si doar desfaci gamepadul cu o surubelnita potrivita si schimbi bateria. Te uiti la tutorial pe net.

  17. #9417 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by Mayhem View Post
    Cauta pe ebay sau alte site-uri de profil modelul bateriei cu mai multi miliamperi, o comanzi pe-aia si doar desfaci gamepadul cu o surubelnita potrivita si schimbi bateria. Te uiti la tutorial pe net.
    Ms, dar nu vreau sa ma mai complic sa-i schimb bateria la o maneta noua, mai ales ca va fi si in garantie si vreau sa pot sa o returnez in caz ca are ceva probleme la butoane sau mai stie eu ce, vroiam doar sa stiu daca au modificat ceva le cele care se vand acum sau nu.

  18. #9418 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Stiti careva daca manetele de PS4 ce se vand separat de consola in prezent au baterie ce tine mai mult, sau mai corect daca au inbunatatit cumva ceva la manetele mai noi. Am ceva probleme cu R2 la cea care am primito cu consola la lansare si ma gandeam sa-mi cumpar alta, dar as mai astepta putin poate scot un DS4 v2.0 cu o baterie mai buna, asta daca nu au scos deja

    Is la fel de praf, am eu una cumparata de cateva saptamani si bateria dureaza la fel de putin, practic trebuie s-o incarc zilnic.

  19. #9419 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Q-Games’ PS4 exclusive the Tomorrow Children will run in 1080p, the developer has confirmed.

    Speaking following a live stream in 720p, Dylan Cuthbert confirmed the final resolution on Twitter.


    The Tomorrow Children is the newest project from the developer of the PixelJunk series, and has the player crafting buildings and weapons in a 60s Soviet era-influenced world.

    Attached Images Attached Images untitled.png

  20. #9420 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Teoretic nu ar trebui sa pierzi garantia ca bateria respectiva este un model folosit si acceptat de sony la DS4.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts