Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 502 of 903 FirstFirst ... 2 402 452 492 500 501 502 503 504 512 552 602 ... LastLast
Results 10,021 to 10,040 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #10021 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Shadow of Mordor este la oferta pe PSN la 29 USD. Ce spuneti, este un pret bun?
    Vad ca este nominalizat la GOTY

    PS: Welcome back CG.ro!

  2. #10022 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Pana cand e oferta ca nu sunt acasa

  3. #10023 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Pana cand e oferta ca nu sunt acasa
    Pana pe 29.

  4. #10024 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Pana cand e oferta ca nu sunt acasa
    Happy Thanksgiving everyone! To kick off the holiday celebrations, we’re pleased to announce our Black Friday Flash sale, which starts right now and runs until December 1st at 3pm Pacific. We’ve added some of the biggest titles of the fall for PS4, including Call of Duty: Advanced Warfare – Digital Pro Edition (PS4/PS3) Middle Earth: Shadow of Mordor (PS4/PS3), Destiny Digital Guardian Edition (PS4/PS3) and many more – up to 65% off.

  5. #10025 SP
    SAY
    Member SAY's Avatar
    Salut.o intrebare destul de ciudata.trebuie sa plec in Anglia si vreau sa iau consola ps4 cu mine.Am prin un job acolo pe o perioada de 12 luni.Cum ar trebuii sa procedez? Pot sa iau consola in bagajul de mana?S ar putea sa existe vreo problema? Zbor cu wizzair ul.merci anticipat de raspuns

  6. #10026 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    Dante unde esti ca am asteptat Black Friday degeaba pt oferta de PS Plus ) nici o reducere nimic e posibil asa ceva ?

  7. #10027 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    Quote Originally Posted by SAY View Post
    Salut.o intrebare destul de ciudata.trebuie sa plec in Anglia si vreau sa iau consola ps4 cu mine.Am prin un job acolo pe o perioada de 12 luni.Cum ar trebuii sa procedez? Pot sa iau consola in bagajul de mana?S ar putea sa existe vreo problema? Zbor cu wizzair ul.merci anticipat de raspuns
    Poti sa o iei fara probleme in bagajul de mana. Am facut asta recent cand am plecat tot in Anglia. Nu stiu daca era necesar, dar eu am scos-o la vedere, cum faci cu orice laptop, cand am trecut de portile de securitate.

  8. #10028 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Cgx View Post
    Dante unde esti ca am asteptat Black Friday degeaba pt oferta de PS Plus ) nici o reducere nimic e posibil asa ceva ?
    Lasa ca de săptămâna viitoare avem PS Store

    PS: am intrat pe contul de Romania de pe PS4 si scrie mentenanță
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1417228982073.jpg

  9. #10029 SP
    Senior Member mark's Avatar
    O ho, pana la store romanesc mai e muuult!

  10. #10030 SP
    Member cipvas's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Lasa ca de săptămâna viitoare avem PS Store

    PS: am intrat pe contul de Romania de pe PS4 si scrie mentenanță
    Scrie ca e mentenata de saptamani bune...

  11. #10031 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar

  12. #10032 SP
    Junior Member Genuine's Avatar
    Salut! Am vazut aici, pe forum, un user care vinde PS4 zona 1. Ce inseamna aceasta "zona 1" mai exact? Care sunt dezavantajele daca folosesc o consola de zona 1 in Europa? Merg jocurile? Mentionez ca vreau sa imi fac cont PSN pe UK, cum am avut si pe Xbox. Se poate?

  13. #10033 SP
    Member kingraa's Avatar
    Am pregatit un Mos Craciun darnic anul asta pentru mine si talibanii mei. PS4 + 8 jocuri.
    Ce vreau sa va intreb: consola am luat-o second, dar cu garantie de 1 an si 10 luni, se poate da un reset la "setarile" din fabrica? Adica, daca sunt create ceva conturi pe ea, sa se stearga/anuleze, ca sa-mi fac eu contul meu ?
    Multumesc.

  14. #10034 SP
    Admin MonkY's Avatar
    kingraa: cel mai bine intri in acel Recovery Mode si instalezi de la zero firmware-ul. Uite aici pasii: http://www.consolegames.ro/forum/f11...aystation-4-a/.

  15. #10035 SP
    Member kingraa's Avatar
    Multumesc. Ma inclin.
    Banuiesc ca e vorba de punctul 55 ?? Consola e luata din Altex. Deci se aplica punctul 55 ?

  16. #10036 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Exact (si in felul acesta esti 100% sigur ca nu a fost ceva instalat aiurea pe consola, iti verifica si sistemul de fisiere, se formateaza de la zero totul, etc. - eu asa as face daca as lua o consola SH, chiar daca stiu ca ar dura ceva mai mult toata operatiunea). Bafta!

  17. #10037 SP
    Member cipvas's Avatar
    Am Plus ➕ pe contul de România !!!!! Cine ma are în lista de prieteni poate verifica. Azi mi-a expirat Plusul de pe contul de UK(știam asta), eu jucând doar cu cont de Ro, dar de curiozitate am dat pe un multiplayer la nus' ce joc, Battlefield parca...zice ca nu mai am ➕ și ma invita frumos sa încerc 48h gratis sau sa-l cumpar. Am ales varianta free, pentru ca mai am ceva vouchere valabile cu ➕ pe 14,30,90 zile...etc(UK)
    Surpriza. Am Plus acum pe contul de România. chiar am și primit mail pe adresa respectiva cu tranzacția de 0,00 Ron.
    Trebuie sa-l caut pe @Dante...

  18. #10038 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sunt aici, eu v-am spus ca-i popa, dar unii...

  19. #10039 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Sta in Valcea si bea Radler
    Wow ce chestie, ma intreb cat costa plus pentru cont de Romania acum...

  20. #10040 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu stiu ca vreo 50€/an. Cu jocurile o sa fie jale, unii spun 70, altii vreo 60. Nu contează, oricum nu cumpăr digital. Dar o sa ma simt si eu mai "ieuropean"

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts