Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 516 of 903 FirstFirst ... 16 416 466 506 514 515 516 517 518 526 566 616 ... LastLast
Results 10,301 to 10,320 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #10301 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by Andrus4000 View Post
    Mda de mult timp ma gandesc pc sau consola si este o alegere foarte grea.Consola ma gandesc sa-mi iau pentru ca vreau doar gaming si plus ca sunt foare ocupat cu liceul si nu am timp prea mult apreciind conceptul plug&play de la ps4.

    ---------- Post added 17-12-2014 at 14:33 ----------

    Dar o intrebare care ma macina de mult daca iau un joc sh voi putea juca multiplayer?
    da,iti trebuie doar ps plus

    dupa pareea mea un mare avantaj pe care il au consolele,este ca odata cumparata 6-7 ani pana se schimba generatia jocurile iti vor rula perfect. la pc trebuie mereu ugrade ptr a tine pasu`

  2. #10302 SP
    Junior Member Andrus4000's Avatar
    Inca un argument sa-mi iau consola.Cred ca m-am hotarat chiar daca voi regreta asta e momentan mi se pare o decizie buna.Poate voi reusi sa o cumpar de craciun varianta alba cu gta v.

    ---------- Post added 17-12-2014 at 14:40 ----------

    Mda si ca tot mam hotorat poate intru intr-un alt subiect dar ce televizor mi-ai recomanda???

  3. #10303 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    cat mai mare, in cati bani ai

  4. #10304 SP
    Junior Member Andrus4000's Avatar
    Aaa ok ms.Daca o voi cumpara voi reveni cu primele impresii de la cineva care nu a avut un mare contact cu o consola.

  5. #10305 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Conteaza si camera in care joci, distanta de la canapea/pat/fotoliu pana la TV. Nu iti iei un TV de 150 cm sa stai la 1 metru de el.

    E bine sa fie ceva echilibrat daca spatiul nu permite.

  6. #10306 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    E visul meu de-o viata sa am tv cu diagonala de 2m si sa stau atat de departe cat sa il cuprind la limita cu privirea.

  7. #10307 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pt mine nu a existat vreodată tv prea mare, doar camera prea mica

  8. #10308 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Orice tv o sa-ti iei dupa max 6 luni o sa ti se para mic.

  9. #10309 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Mare adevar graiesti, eu am avut de 81, apoi de 107, acum urmeaza sa achizitionez unul de 139, nu dispun de unul mai mare, ca daca as avea bani mi-as lua mai mare....

  10. #10310 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Dar cum putem proceda sa inchiriem o sala de cinema sa ne jucam pe proiectorul salii

  11. #10311 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mereu când ajung într-o sala de cinema avem aceeași discuție, un PS4 pe ecran de cinema si sunet pt dărâmat pereții

  12. #10312 SP
    Junior Member ovi008's Avatar
    visul oricui

    ---------- Post added 17-12-2014 at 20:19 ----------

    Quote Originally Posted by Asghaar View Post
    Salut,

    A incercat cineva sa foloseasca remote play app de pe XDA pt android,cu telefonul sau ?
    Daca da,intrebare -> trebuie sa fii pe aceeasi retea wireless sa functioneze ?


    Multumesc
    am incercat eu. pe retea interna. dar cred ca merge si prin internet. mi-a mers aproape perfect. aplicatia e geniala

  13. #10313 SP
    Junior Member fish07's Avatar
    remote play app.ce face mai exact aplicatia asta?m-am uitat pe youtube si am vazut.interesant

  14. #10314 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    "Butonezi" PS4 pe ecranul mobilului. Mie imi merge cam prost, lag mare pe reteaua interna.....

  15. #10315 SP
    Member Asghaar's Avatar
    Da subscriu, am încercat în seara asta :
    -pe aceeași rețea wireless mi-a mers foarte ok, reușit sa fac pair și la controler.. Jucam destiny ok.. Fără mare lag
    -prin 4g de la operator mobil mergea acceptabil. Oricum este o alternativa interesanta.. Iei controlerul cu tine faci pair cu telefonul.. Și pac dacă nu se poate altfel te poți juca ceva chestii.. Sau măcar gen sa verifici ce are xur de vanzare.

    *butoanele de pe ecran deși sunt ok.. Joystick-urile virtuale sunt varză de imprecise.. Chiar și pentru navigare.

  16. #10316 SP
    Junior Member Easy peasy's Avatar
    Salut am cateva intrebari si v-as fi recunoscator daca mi-ati raspunde, am vazut o oferta pe amazon.com pt un ps4 la 400 dolari si scrie FREE One-Day Shipping:
    1. transportul e gratis pana in Romania?
    2. daca pretul e in dolari inseamna ca va fi aprox 1280 lei? se ia cotatia dolarului?
    3. imi trebuie jocuri din alta regiune ca nu ma prea pricep, consolele aduse de pe amazon.com au jocuri region locked?

  17. #10317 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Tu iti dai seama ca free one day shipping nu are cum sa fie gratuit decat pana in locatiile unde pot ajunge ei maxim in 24 de ore cu mijloacele de transport aferente? Adica in functie de cum au punctele de lucru, ce oameni au care sa raspunda la comanda, etc. Nimeni nu o sa iti trimita peste ocean in 24 de ore gratuit, cat despre livrare in Romania se prea poate sa nu livreze, vezi ce scrie la shipping.
    2. Da normal, se face conversia dolar - leu
    3. Colegii de pe forum care s-au lovit de treaba asta pot veni cu adaugiri mai pertinente decat mine.

  18. #10318 SP
    Junior Member fish07's Avatar
    mi-am facut cont pe uk si acum as vrea ps+ pe un an.e ok sa il cumpar pe asta?PlayStation Plus - 365 Day Subscription - AllRoMedia.com - Your Gaming Source mai gasit si pe electronicfist dar platind prin paypall iese mai scump.

  19. #10319 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Te ajutam eu azi dupa cum am spus in pm. Dar daca tot sunt trezit hai sa iti raspund Da, e bun

  20. #10320 SP
    Junior Member fish07's Avatar
    Merci.il cumpar cand ajung acasa si daca mai am nevoie de ajutor iti spun.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts