Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 531 of 903 FirstFirst ... 31 431 481 521 529 530 531 532 533 541 581 631 ... LastLast
Results 10,601 to 10,620 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #10601 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Si eu imi doresc sa-mi dea tot store-ul gratis. Discutiile despre ce-am putea primi sunt inutile, fiind vise ale unora sau altora. Putem comenta dupa ce primim sau nu ceva.

  2. #10602 SP
    Junior Member Andrei Gabriel's Avatar
    😂😂😂😂😂

  3. #10603 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Andrei Gabriel : nu suntem pe facebook aici .

    On : sper sa vina un joc AAA odata cu cele gratuite

  4. #10604 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    din punctual meu de vedere un hacker ar trebui sa atace corporatii uriase si organizatii care transforma oamenii in sclavi, nu sa atace oamenii de rand care si asa abia mai supravietuiesc. asta lasand la o parte atacurile cu ddos, fiindca astea nu sunt decta opera unor onanisti.


    acestor onanisti nu le pot dori decat sa aiba o intalnire cat mai curand cu pestele Candiru (google it).


    iar celor de la Sony... in contrast cu stirea privind extinderea PS Now... ce sa zic? e super ca au decis sa faca serviciul PS Now disponibil pe platforme Samsung, acum poate ar fi bine sa faca serviciul PSN disponibil pe platformele Sony.

  5. #10605 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Mda...
    Attached Images Attached Images ghdie5a.jpg

  6. #10606 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Daca mai continua asa, pentru ca si in vara PSN-ul a mai fost spart de acelasi grup, eu sper sa-mi vand consola si toate jocurile si sa-mi iau un PC de gaming si sa nu mai am dureri de cap cand ma conectez la serverele EA, fara a mai depinde de PSN.

  7. #10607 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Nu cred că lumea înțelege ce înseamna tipul ăsta de atac, nu ai cum să-l oprești cu niciun firewall, sistem de securitate, etc. Explicat simplu e o bombardate a serverelor psn cu milioane de requesturi pe secundă din surse diverse până acestea își dau ortul. Când își revin, again, șamd. Ce poate are Sony vină e că nu și-au cumpărat destulă influență în FBI, că erau la bulău demult copii ăștia cu atacurile lor de 2 lei

  8. #10608 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Daca aia care fac atacuri DDOS sunt niste onanisti, astia de la alde Sony si Microsoft, care se lasa "loviti" de acei onanisti, cum sunt? Asta spune multe despre ei. Noi suntem la mana lor, oricum o sa uite lumea repede episodul si o sa fie in continuare oameni multumiti sa dea bani cu roaba astora din companiile mai sus mentionate. Este strigator la cer sa te darame niste pusti/hackeri pe bune cand tu ai atatea resurse, trebuie doar sa vrei sa investesti. Dar cand timpul trece, leafa merge, sa nu ne miram ca este in continuare o problema. Ai zice ca sunt romani de-ai nostri la conducere, asa sunt de pasivi.


    Sunt doua tipuri de "hackeri". Aia teribilisti si aia care au un scop. Astia sunt doar teribilisti, nu o sa atace ei alte organizatii pentru a aduce pacea pe pamant si mancare in Africa. Cei care fac ceva relativ asemanator, nu au cont de Twitter si nu cer followers si retweet-uri. They are doing it for the lolz si sa arate cate de usor este.

  9. #10609 SP
    Member nutzule's Avatar
    am si eu o intrebare, xboxlive merge? daca da... ma duc sa mi iau un xbox one

  10. #10610 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Ei spun ca o fac pentru a-i determina pe Sony&MS sa "investeasca mai mult in securitatea serverelor" so much bull****.
    @nutzule: Da merge. Daca te duci, sa-mi iei si mie unul.

  11. #10611 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Nutzule, intreaba pe aria xbox.

  12. #10612 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Updates lol.
    Mai bine ziceau asa: If you received a PlayStation console over the holidays and have been unable to log onto the network, you can try to sell it and buy xbox one
    Attached Images Attached Images screen-shot-2014-12-27-22.10.59.png

  13. #10613 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by goguxxx View Post
    Nu cred că lumea înțelege ce înseamna tipul ăsta de atac, nu ai cum să-l oprești cu niciun firewall, sistem de securitate, etc. Explicat simplu e o bombardate a serverelor psn cu milioane de requesturi pe secundă din surse diverse până acestea își dau ortul. Când își revin, again, șamd. Ce poate are Sony vină e că nu și-au cumpărat destulă influență în FBI, că erau la bulău demult copii ăștia cu atacurile lor de 2 lei


    FBI ce sa faca daca atacatorii nu sunt pe teritoriul US?

  14. #10614 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Quote Originally Posted by tezuka_2014 View Post
    FBI ce sa faca daca atacatorii nu sunt pe teritoriul US?
    Mă, da tu ești Gică Contra...

  15. #10615 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Quote Originally Posted by tezuka_2014 View Post
    Daca mai continua asa, pentru ca si in vara PSN-ul a mai fost spart de acelasi grup, eu sper sa-mi vand consola si toate jocurile si sa-mi iau un PC de gaming si sa nu mai am dureri de cap cand ma conectez la serverele EA, fara a mai depinde de PSN.
    Battlelog-ul pe PC este picat si el tot de ddos

  16. #10616 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Quote Originally Posted by tezuka_2014 View Post
    FBI ce sa faca daca atacatorii nu sunt pe teritoriul US?
    FBI-ul este SRI-ul american , daca sunt rusi , actioneaza KGB-ul samd...deci daca cineva vrea sa ii "darame" pe acesti oameni de nimic , poate sa o faca.
    PSaca cineva poate sa ia legatura cu ei , spuneti-le sa nu mai cumpere carne de revelion ca le-am bagat eu destula in frigider

  17. #10617 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    Mă, da tu ești Gică Contra...

    Iti meriti numele.

  18. #10618 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    De ce arunci atacuri gratuite asa? Ti-a facut omul ceva? Sau iti place ca tu sa fii ala care are ultimul cuvant mereu?

  19. #10619 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by DeeJay-RainY View Post
    FBI-ul este SRI-ul american , daca sunt rusi , actioneaza KGB-ul samd...deci daca cineva vrea sa ii "darame" pe acesti oameni de nimic , poate sa o faca.

    Dar FBI are jurisdictie in afara US?

    ---------- Post added 27-12-2014 at 22:43 ----------

    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    De ce arunci atacuri gratuite asa? Ti-a facut omul ceva? Sau iti place ca tu sa fii ala care are ultimul cuvant mereu?


    Pai cine a inceput?

  20. #10620 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    De ce arunci atacuri gratuite asa? Ti-a facut omul ceva? Sau iti place ca tu sa fii ala care are ultimul cuvant mereu?
    Lasa l, nu i mai da de mancare

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: 29-04-2024, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts