Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 548 of 903 FirstFirst ... 48 448 498 538 546 547 548 549 550 558 598 648 ... LastLast
Results 10,941 to 10,960 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #10941 SP
    Member dan1703's Avatar
    Pai depinde ce zona e...daca e zona 2 mi se pare ca nu poti...nu sunt inca sigur...stiu ca nu mai e ca la ps3...

  2. #10942 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    de folosit poti folosi doar add-on-uri pentru Europa pe un joc pentru Europa. de cele mai multe ori conteaza doar zona 2

  3. #10943 SP
    Banned Templier's Avatar
    am si eu o intrebare si incerc aici sa gasesc raspunsul.

    cum pot sa dezactivez o consola ( ps vita ) din contul meu de PS+? nu am acces la ea si as vrea sa fac asta din contul meu de pe PC.

  4. #10944 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    din contul de PSN poti dezactiva doar toate consolele deodata, si doar o data la 6 luni.


    intri aici pentru asta:


    https://account.sonyentertainmentnet...vigation=false

  5. #10945 SP
    Banned Templier's Avatar
    si pe urma le activez pe cele pe care le am?

  6. #10946 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    yep. individual din fiecare consola. singura buba e activarea ptr video si muzica. alea pot fi dezactivate doar in consolele in sine. stiu din experienta.

  7. #10947 SP
    Banned Templier's Avatar
    ok. mersi mult de ajutor

  8. #10948 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Am si eu o nelamurire:
    Daca vreau sa fac streaming pe twitch de pe PS4, dar nu sub nickname-ul id-ului PSN ci sub un alt cont de twitch, e posibila treaba asta?

  9. #10949 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    @eagle din cate tin minte o sa poti alege ce nume sa iti arate ala de pe twitch sau psn... daca nu atunci o sa iti arate ala de pe twitch pentru ca tu oricum de acolo faci stream

  10. #10950 SP
    Member musat's Avatar
    Gata. De azi am intrat si eu in clubul PS4

  11. #10951 SP
    Member bdevil's Avatar
    Salut. Prietena mea vrea s-o initiez si pe ea in tainele PS4-ului, dar nu vreau s-o iau cu jocurile mele FIFA14, Far Cry 4 si alte nebunii. As dori sa-mi recomandati niste jocuri fun care se pot juca in cuplu, gen family. Nu dispun de camera si nici de controller din acela de miscare. Multam in avans!

  12. #10952 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Rayman, Diablo 3, Knack.

  13. #10953 SP
    Member nutzule's Avatar
    Rayman Legends, Angry Birds, Little Big planet 3, Lego Games, Monopoly, Putty Squad, Flockers, Minecraft, Lara Croft Temple Of Osiris, Knack, Worms, Plants vs Zombie, Playstation Plus games, etc

  14. #10954 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    Salut. Prietena mea vrea s-o initiez si pe ea in tainele PS4-ului, dar nu vreau s-o iau cu jocurile mele FIFA14, Far Cry 4 si alte nebunii. As dori sa-mi recomandati niste jocuri fun care se pot juca in cuplu, gen family. Nu dispun de camera si nici de controller din acela de miscare. Multam in avans!
    LittleBigPlanet 3 fara discutii. Probabil cel mai potrivit in cazul vostru.

  15. #10955 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    si Rayman Legends

  16. #10956 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    Salut. Prietena mea vrea s-o initiez si pe ea in tainele PS4-ului, dar nu vreau s-o iau cu jocurile mele FIFA14, Far Cry 4 si alte nebunii. As dori sa-mi recomandati niste jocuri fun care se pot juca in cuplu, gen family. Nu dispun de camera si nici de controller din acela de miscare. Multam in avans!
    Tot ce-i mai bun in genul ala s-a spus mai sus, dar gandeste-te ca e posibil sa abordezi situatia gresit. Si eu am incercat s-o initiez pe prietena mea tot in din-astea, dar in schimb a sarit direct in The Last of Us, Wolfenstein si Mortal Kombat (pe PS3). Nici nu s-a mai uitat la Rayman Legends, LBP sau altele de genul
    Asa ca incearca sa-i dai si niste Far Cry, poate o sa-i placa. Sau poate nu vrei sa-i placa sa nu-ti ia locul

  17. #10957 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    Salut. Prietena mea vrea s-o initiez si pe ea in tainele PS4-ului, dar nu vreau s-o iau cu jocurile mele FIFA14, Far Cry 4 si alte nebunii. As dori sa-mi recomandati niste jocuri fun care se pot juca in cuplu, gen family. Nu dispun de camera si nici de controller din acela de miscare. Multam in avans!
    Paseste in biroul meu. Ia loc pe canapea. Elibereaza-ti mintea de orice balast inutil. Esti doar tu, impreuna cu tine insuti. Esti gata?

    Primul pas ar fi catre jocuri care se concentreaza cat mai mult pe gameplay, nu neaparat pe abilitatea de a folosi controllerul. Asta pentru a nu-i crea senzatia ca n-o sa ajunga niciodata sa poata folosi cu succes asa ceva.

    Primul exemplu:


    Avantajul principal este ca se poate juca in doi. As lua in considerare si achizitia unei camere pentru PS4. Ar trebui sa coste acum sub 200 lei iar cele cateva joculete disponibile sunt gratuite. Stiu, s-ar putea sa nu ofere longevitate, insa va asigura un liant de... cuplu. Fun - fun - FUN!

    Nivelul doi ar fi story based: The Wolf Among Us si The Walking Dead ar fi exemple bune, insa si Valiant Hearts e ok.

    Nivelul trei: toate fetele care au trecut pe la mine si-au vazut un racer bine facut au spus "asa ceva mi-ar placea sa joc". Si toate au si incercat. Driveclub este un exemplu bun. Sigur, nivelul de aptitudine de control s-ar putea sa para frustrant la inceput, insa cu rabdare s-ar putea sa ofere satisfactie.

    Ia in considerare si un alt element: s-ar putea ca iubita ta sa-si doreasca sa se simta inclusa in pasiunile tale, sa fie mai aproape de tine. Daca este cazul, ar fi o idee sa identifici cat mai repede situatia si sa-i acorzi mai multa atentie.

    Oh, time's up! Ne vedem la urmatoarea sedinta, sa-mi trimiti adresa la care sa trimit factura.
    Scuze pentru eventualele inadvertente si/ sau erori, scriu de pe mobil. Hope it helps!

  18. #10958 SP
    Member cipvas's Avatar
    Cum gasiti voi fetele astea? A mea nevasta a jucat acum ceva ani in urma 10 minute de Motorstorm pe PS3 si atat. A zis ca ia placut...dar atat.

  19. #10959 SP
    Member dan1703's Avatar
    Eu zic ca ai putea incerca si gta v...include multe moduri de joc(curse,arme,etc) si este si usor de controlat...racing game-urile sigur o sa-i placa, dar trebuie sa aiba rabdare sa invete sa foloseasca controlleru...

  20. #10960 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    A mea abia ma Mai suporta Cand ma joc

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts