Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 564 of 903 FirstFirst ... 64 464 514 554 562 563 564 565 566 574 614 664 ... LastLast
Results 11,261 to 11,280 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #11261 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Cum ati rezolvat cu metoda de plata cu cardul? Am cont de US si vad ca nu merge sa platesc cu un card VISA din RO.

  2. #11262 SP
    Member ovydik's Avatar
    Nici nu o sa-ti mearga vreodata card din .Ro pe cont de US si nici nu-ti recomand ca poti sa iei ban.

  3. #11263 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Pentru a putea functiona plata cu un card, trebuie ca adresa de billing sa fie aceeasi cu adresa pe care e inregistrat cardul in sistemul bancar. Iar pentru un cont de us, in care nu poti introduce decat o adresa de us, in mod evident nu poti avea compatibilitate intre adrese. In pkus cum a spus si ovydik daca iti descopera aia date si card de romania in cont de us te pot bana si pierzi si ce ai cumparat digital pana acum. Deci iti recomand sa stergi datele cardului de romania din contul de us daxa le ai bagate acolo

    ---------- Post added 14-03-2015 at 13:50 ----------

    Quote Originally Posted by ovydik View Post
    Poate ma ajuta si pe mine careva cu vreo idee la problema mea: am ps+ pe un cont de america ce are setat primary consola.fifa15 m-am jucat de pe contul de anglia pe care am avut plus pana acum o saptamana.acum cand dau sa joc online de pe contul de uk primesc eroare "there was a problem getting your in online squad" or smt.data si timpul sunt ok,iar direct de pe contul cu plus merge.
    Pai e normal. Te poti juca multiplayer pe contul pe care ai ps+ activ.

  4. #11264 SP
    Junior Member pasar3's Avatar
    Daca are PS+ pe contul care este setat primary, ar trebui sa mearga multiplayerul de pe oricare cont.

  5. #11265 SP
    Member ovydik's Avatar
    Pai asta e chestia,ca acum nu ma mai directioneaza catre store sa iau plus,imi da eroarea asta,iar alte jocuri merg.damn you EA!

  6. #11266 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Cum pot sa scot screens-urile sau filmuletele facute in jocuri, inafara de share pe facebook ? Nu exista ceva ca la Xbox, unde le urca automat pe site sau pe un drive ?
    Poti sa conectezi linistit un USB stick si sa copiezi pe el pozele si filmuletele...

  7. #11267 SP
    Junior Member pasar3's Avatar
    Quote Originally Posted by ovydik View Post
    Pai asta e chestia,ca acum nu ma mai directioneaza catre store sa iau plus,imi da eroarea asta,iar alte jocuri merg.damn you EA!
    Daca nu ai rezolvat, incearca chestia asta
    Unable to access Online Seasons in FIFA Ultimate Team - Answer HQ

  8. #11268 SP
    Member ovydik's Avatar
    A mers,mersi!

  9. #11269 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Trine 3
    WOW, momente inedite de gameplay:


  10. #11270 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hai mai, iar e down??! WTH is wrong with Sony & weekends?!?
    Attached Images Attached Images 2015-03-15_065029.jpg

  11. #11271 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pe consola merge.

  12. #11272 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Si la mine

  13. #11273 SP
    Senior Member BizZare's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    In ultimul update pt Ps4 au bagat si custom button mapping?

  14. #11274 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    inca nu a aprut update-ul, dar da vor baga

  15. #11275 SP
    Member excess's Avatar
    Am dat zilele astea comanda de un PS4 la Altex dar cand a ajuns, am gasit inauntru doar factura emisa de Media Galaxy.
    Le-am dat un email si am primit un .jpeg cu numele "cg altex.pdf" al certificatului de garantie necompletat si un fisier pe care nu pot sa-l deschid ATT00001
    E valabila doar factura in caz de vreo problema cu consola??

  16. #11276 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Nu te complica cu pdf-ul lor de rahat. Mergi in orice magazin Altex sau MediaGalaxy cu factura, si o sa primesti garantie.

  17. #11277 SP
    Member excess's Avatar
    Da, aici ar fi o problema ca nu am niciun magazin in oras.

  18. #11278 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Atunci da-le un mail, sau suna mai bine, si discuta cu ei, sa vezi ce poti face.

  19. #11279 SP
    Member excess's Avatar
    o sa-i sun maine, poate dau factura cuiva din Buc sa se duca el sa ridice o garantie. Sper sa nu fie nevoie si de consola.

  20. #11280 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Atata timp cat ai factra nu-ti fa griji. Garantia o poti face cand/daca o sa ai probleme cu consola. Atunci oricum trebuie s-o duci la magazin si iti face pe loc hartia. Nu te stresa.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts