Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 566 of 903 FirstFirst ... 66 466 516 556 564 565 566 567 568 576 616 666 ... LastLast
Results 11,301 to 11,320 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #11301 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai pentru poza, pot sa dau dublu click pe butonul de share si o salveaza automat.

    Si e cam aiurea cu ultimile 15 minute la video, pentru inafara faptului ca niciun video nu are mai mult de 14 mil (cam toate au 13 mil si putin), la sfarsitul clipului nu e in Photo Mode, sa zici ca atunci am intrat si am apasat pe video, ci la toate e la inceput, deci cumva a filmat 13 mil de cand am apasat accidental sa faca video.

  2. #11302 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Tine apăsat butonul de share, apoi intra în options sa configurezi butonul. La tine probabil la prima apăsare începe înregistrarea. Se oprește automat și salvează după 15 minute sau dacă Iași din joc.

  3. #11303 SP
    Junior Member baad newz's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    baad newz: nu inteleg o chestie: de ce ai acceptat routerul celor de la RDS daca stiai ca ai unul mai bun? Schimba-l inapoi cu cel initial... nu te pot obliga sa folosesti routerul lor.
    Eram la job.Acasa nu era decat mama. Au spus ca fac imbunatatiri. Nu stiu ce au facut dar mi-au distrus internetul pentru consola. Sunt total dezamagit. Daca sun sa mi-l dea inapoi pe cel vechi,spun ca echipamentul actual e mai performant si ca nu au motiv pentru o eventuala schimbare.Sau mi-o baga pe aia ca nu mai au routere disponibile. Daca imi cumpar alt router sunt atat de fraier incat nu as sti ce setari sa ii fac,ca sa ma pot bucura de experienta optima.

  4. #11304 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Sony announces God of War III Remastered for PlayStation 4 | N4G

    Sper sa nu fie doar un simplu remaster ci sa aduca si ceva noutati.

  5. #11305 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Sincer nu stiu ce ar vrea sa remasterizeze la gow 3. Arata superb si pe ps3...

  6. #11306 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    hm , eu sunt incantat , am inteles ca-i cel mai tare din serie

    cei ce l-au jucat pe ps3 probabil o sa-i dea pass, sunt curios la ce pret o sa-l aduca pe ps4 caci pe ps3 este degeaba

  7. #11307 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    Sony announces God of War III Remastered for PlayStation 4 | N4G

    Sper sa nu fie doar un simplu remaster ci sa aduca si ceva noutati.

    Ce fel de noutati? Gameplay'ul, grafica, povestea toate au fost excelente deja.

  8. #11308 SP
    Member dan1703's Avatar
    Dublu click e sa filmeze...nu sa faca poza...si supa apesi odata si salvezi doar bucatica aia

  9. #11309 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    poate va suna lame, dar eu sper sa aiba un pret decent, si sa nu coste 60 de USD ca alte remaster-uri


    la capitolul "noutati" pana acum n-am sesizat nimic decat: 1080p si 60 frames per second.



  10. #11310 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sony has announced the PlayStation Network will go down on Monday, March 23 for maintenance.
    The service will be offline for two hours starting at 4pm UK.

  11. #11311 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Voi chiar nu vreti sa intelegeti ca sunt oameni care acum sunt la prima lor consola (PS4 in cazul de fata) si care nu au cum sa joace titluri de PS3? Kratos merita sa fie si pe PS4, chiar si in varianta Remaster. Cine nu-l vrea, nu-l cumpara! Is that easy...

    In alta ordine de idei, cine nu vrea sa vada tzatze in 1080p la 60fps?

  12. #11312 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    MonkY are dreptate, penteru ca stiu ca s-au facut un studiu si o propotie foarte mare din utilizatorii de ps4 au trecut de la x360 sau wii si nu au avut o consola sony niciodata. Acela este publicul la care se adreseaza aceste lansari.

    Dar cu urmatoarea conditie, sa nu ocupe resurse prea importante si in paralele sa lucreze la un titlu nou sau ip noua si sa nu fie afectat de aceste portari. Cum a fost ND, au scos thou remastered dar au continuat proiectul cu U4. In plus in primii 2 ani e greu sa scoti un joc nou pe o generatie noua de consola si sa ridice stafeta, timp mare de productie asa ca se poate acoperi aceasta perioada cu remasteruri care nu necesita mult timp, dar sa aibe si un pret decent.

  13. #11313 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Voi chiar nu vreti sa intelegeti ca sunt oameni care acum sunt la prima lor consola (PS4 in cazul de fata) si care nu au cum sa joace titluri de PS3? Kratos merita sa fie si pe PS4, chiar si in varianta Remaster. Cine nu-l vrea, nu-l cumpara! Is that easy...

    In alta ordine de idei, cine nu vrea sa vada tzatze in 1080p la 60fps?


    ancient greek beeewwbs.


    eu unul nu am nicio problema, chiar abia astept sa apara. doar ca nu cred ca un remaster trebuie sa coste cat un joc nou. anyway am inteles ca va costa 40 de dolari (spuneau astia in timpul live stream-ului aniversar pe twitch).


    si apropos de beewwbs:



  14. #11314 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    A incercat cineva headset-uri third party pe PS4? Vreau sa cumpar un headset de Xbox One (cu standard jack) si sunt curios daca o sa mearga ok si pe PS4. Nu ma intereseaza sa am cate un headset pentru fiecare consola (avand in vedere ca e cel putin 300 lei unul).

  15. #11315 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu am incercat 2 headset-uri Bluetooth care imi mergeau pe PS3. Pe PS4 nu le vede deloc... am inteles ca se intampla asta pt. ca Sony nu vrea sa dea drumul la Bluetooth profiles. Cu alte cuvinte, trebuie sa cumperi de la ei (sau de la o firma licentiata de ei). And that sucks!

  16. #11316 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Ai incercat prin cablu Jack in conteoller sau Bluetooth?

  17. #11317 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bluetooth... cu jack n-am decat casca oficiala venita cu consola.

  18. #11318 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Eu am inteles ca prin Jack ar merge orice headset... De asta intrebam

  19. #11319 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eu in jack-ul de la consola am folosit 3 casti diferite, inclusiv unele de la un telefon LG cu microfon. Toate au funcționat fara probleme.

  20. #11320 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Alea de la iphone nu funcționează in chat

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts