Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 622 of 903 FirstFirst ... 122 522 572 612 620 621 622 623 624 632 672 722 ... LastLast
Results 12,421 to 12,440 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #12421 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Exact

  2. #12422 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    În situația în care doresc să achiziționez un monitor pe care să îl folosesc și la consolă, cum trebuie să procedez cu sunetul? (majoritatea monitoarelor nu au boxe încorporate)

  3. #12423 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    E important sa aiba iesire jack pt audio... Majoritatea stiu ca au. Eu conectam consola prin HDMI si scoteam sunetul prin jack la casti sau boxe.

    Da-mi un link la model.

  4. #12424 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    încă nu m-am hotărât, îl voi achiziționa la începutul lui septembrie. doar voiam să știu cum trebuie să procedez.

    LE: am găsit acest monitor pe eMag și mi se pare că arată superb, iar pe lângă asta mai are și boxe.
    http://www.emag.ro/monitor-led-ips-d...?tree_ref=1059

  5. #12425 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  6. #12426 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    La fel și aici.

  7. #12427 SP
    Junior Member itachi72's Avatar

  8. #12428 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru View Post
    încă nu m-am hotărât, îl voi achiziționa la începutul lui septembrie. doar voiam să știu cum trebuie să procedez.

    LE: am găsit acest monitor pe eMag și mi se pare că arată superb, iar pe lângă asta mai are și boxe.
    http://www.emag.ro/monitor-led-ips-d...?tree_ref=1059
    Boxele sunt cam caca maca. Insa monitorul are audio out, asa ca poti conecta orice la el.

  9. #12429 SP
    Banned Templier's Avatar
    eu o sa votez Zombie Vikings

  10. #12430 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    si eu to Zombie Vikings voi vota

  11. #12431 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Numai oameni răi

  12. #12432 SP
    Banned Templier's Avatar
    aici o sa apara probleme ca nu mai putem da vina pe Sony ca baga jocuri proaste la PS+ de acum in colo

  13. #12433 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Ce parere aveti de Logitech G29 ? Chiar ma gandesc sa-l achizitionez cu tot cu schimbator, insa multi zic ca Thrustmaster T300S ar fi mai bun...

    Inclin spre logitech chiar daca G29 e un G27 mai scump.
    T300rs este clar peste G27/G29. Am avut Driving Force GT si am sa schimb actualul G27, pe care il am de un an si ceva tocmai pe T300rs. Ca pret evident iti va fii greu ca trebuie sa cumperi un alt set de pedale dar se merita. Eu il cumpar ca vreau la F1 2015 sa trec pe consola pentru campionatele mari si cred ca va fii o diferenta pozitiva, dar nu pot sa zic ca un G27 pentru timpul lui nu a fost grozav. G29 e la fel doar cu un set de pedale putin mai bun, butoane pe volan ca la DFGT, fara schimbator ( platesti in plus pentru el ) si cu supportul pentru PS4, dar motorul de force feedback este old-gen.

  14. #12434 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  15. #12435 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Daca imi iau http://m.emag.ro/sistem-home-cinema-.../pd/DCZJ4BBBM/ pot conecta ps4 sau pc la el si sa am sunet 5.1 in jocuri si filme?

  16. #12436 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Da, poti sa conectezi prin optic in. Problema e ca nu stiu daca decodeaza DD si/sau DTS. De regula ar trebui insa nu specifica nicaieri acest lucru.

  17. #12437 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

    "cannot upload"

    Nu mai reusesc sa uploadez videoclipuri(de fapt, cred ca nimic). Acum am gasit rezolvarea:
    https://www.reddit.com/r/PS4/comment...e_or_facebook/
    Go into the Uploads section of the notifications tab and clear everything out.


    Abia astept sa incerc cand ajung acasa.


    LE: Functioneaza bine.

  18. #12438 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nimeni, nimic? Au trecut vreo 24 de ore și nu am văzut nici măcar o plângere, înseamnă că sunteți foarte mulțumiți, o să îmi notez ziua în calendar

  19. #12439 SP
    Member bdevil's Avatar
    In afara ca lucrurile astea trebuiau implementate de la primele utilizari PS, ce sa mai zicem?

  20. #12440 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Nimeni, nimic? Au trecut vreo 24 de ore și nu am văzut nici măcar o plângere, înseamnă că sunteți foarte mulțumiți, o să îmi notez ziua în calendar
    Este o rușine că-l numesc trei.
    Absolut nimic la interfață? Foldere?

    Atâtea probleme pe #BetterPSN și ei aruncă rahatul ăsta de listă?

    Eu deja am obosit. Majoritatea am văzut că se complace așa că nu mai am ce comenta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Yesterday, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts