Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 641 of 903 FirstFirst ... 141 541 591 631 639 640 641 642 643 651 691 741 ... LastLast
Results 12,801 to 12,820 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #12801 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Crezi ca nu o repara ?
    Inainte sa o trimiți, ai resetat consola ?

  2. #12802 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu au voie să umble în ea, o trimit în Anglia direct la Sony. Dacă îmi spun ca au desfăcut consola, să se joace ei cu ea după reparații . Serios acum, chiar nu au voie să umble în ea.
    Referitor la a doua problemă, am dezactivat conturile apoi am dat full format, a durat o oră și un pic.
    http://manuals.playstation.net/docum...re_system.html

  3. #12803 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Înseamnă ca o sa am de așteptat mult si bine..
    O luna o sa fie sigur daca zici ca o trimit in Anglia .

  4. #12804 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu, durează cel mult 15 zile calendaristice

  5. #12805 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Am o nelămurire. Daca am mai multe conturi pe PS4, pot să joc jocuri cumpărate și de pe alt cont decât cel primar? Aș lua Dark Souls Scholar of the First Sin de pe US...

  6. #12806 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Sigur, fără nicio problema, cu condiția sa fie activate conturile ca primary.

  7. #12807 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    De curand am inceput sa am probleme cu controller-ul . In timpul meciului (Fifa16Demo) mi se deconecteaza sau nu pot controla jucatorii timp de cateva secunde sau pana cand pun pauza . Sa fie controller ul de vina ? La amandoua am aceeasi problema . Am incercat sa le resetez dar fara nici un rezultat .
    Nu iti merge pana cand pui pe pauza? Ce inseamna asta? Pui pauza de la controler, intri prin butonul options? Intreb asta sa stiu daca nu-ti mai functioneaza complet controllerul sau doar partial.

    Daca nu-ti mai functioneaza complet am o idee de ce se intampla asta. Nu sunt de vine cotroller-ele, pateam si eu des la un PS3. A fost de vina bluetooth board-ul.
    Am primit cadou de la cineva un PS3 cu YLOD pt piese la care i-am scos placa receptie/emisie bluetooth si am inlocuito cu placa de la PS3-ul meu.
    Cu asta am si rezolvat problema, nu mi sa mai intrerupt controlerul niciodata din momentul ala.

    Probabil se intampla la fel si la PS4. Mai jos ai o poza cu bluetooth board-ul de la un PS3, pt idee.
    Attached Images Attached Images 69p1fo.jpg

  8. #12808 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    foarte posibil sa fie BT board-ul...pentru ca in party si sunetul i se intrerupe...

  9. #12809 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Salut ,
    Am o nelemurire:
    Cate ore maxim pot lasa ps4 in standby mod?
    Are ceva daca am lasat-o in jur de 10 ore?

  10. #12810 SP
    Member marv's Avatar
    nu exista limita pentru asa ceva, deci nu trebuie sa-ti faci griji ca se strica ceva.
    E preferabil s-o lasi in stand-by daca download-ezi ceva sau daca planuiesti sa revii la joaca in scurt timp. In rest ar fi bine s-o opresti ca sa mai economisesti curent electric.

  11. #12811 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Da am pus la download Tearaway si a durat destul de mult .
    Merci pentru raspuns!

  12. #12812 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  13. #12813 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Partial iar dupa ce imi schimb poziția iti revine. Prin butonul Options pun pauza sau doar daca inchid controller ul isi revine. O sa ma duc cu ea la Media Galaxy sa o rezolv.

  14. #12814 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Sigur, fără nicio problema, cu condiția sa fie activate conturile ca primary.
    Eu am ca primary contul unui amic, cont de ro. El are contul meu ca primary, cont de uk. Pe langa astea doua eu am si un cont de us pe consolă. Jocurile de pe uk si ro merg ambele chiar daca primar e ro. Daca îmi iau Dark Souls pe ro va trebui sa pun contul de us primar ca sa il pot juca deci? De cate ori se poate schimba care cont sa fie cel primar?

  15. #12815 SP
    Junior Member Game's Avatar
    Băieți,am și eu nevoie de ajutorul vostru! Îmi vând consola pentru a lua un ps4 cu ceva jocuri de craciun. Puteți sa va dați cu ideea de anunțul făcut de mine? Link removed
    Dacă știți și vreo persoana care ar fi interesata,dar sa fie și serioasa informați-o și sa ma contacteze la anunțul de mai sus prezent pe forum pentru detalii,salut!

  16. #12816 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    1. Ai gresit sectiunea.
    2. Nu inteleg cu ce te putem ajuta noi in vanzarea unei console
    3. Parerea mea personala este ca mai mult de 400 de lei nu as da pe el, avand in vedere ca arata joystick-ul ala de parca a supravietuit Primului Razboi Mondial.

  17. #12817 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Pai nu stie romaneste prea bine probabil a fost "obtionala" materia asta. Si na ps3 e la fel ca ps4 doar ca 10 ani inainte nu?

  18. #12818 SP
    Junior Member Game's Avatar
    Eu doar doream,ca, în cazul în care cineva știe o persoana care vrea un ps3 sa o informeze sa ma contacteze și de acolo sa vorbesc eu cu ea,și nu am greșit secțiunea,ci aici am vrut sa postez și pentru ultima data încetați sa îmi criticați scrisul! Este treaba mea cum scriu!

  19. #12819 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Nu e treaba ta pt ca exista niște reguli si trebuie respectate.

  20. #12820 SP
    Junior Member Game's Avatar
    Și cam ce regula am încălcat? Ca am întrebat ceva? Vorba aia nu m-am luat de nimeni și nici nu am început cu obscenități! Am fost civilizat și nu am criticat pe nimeni! Aici ar trebui sa se vorbească de problemele utilizatorilor unei console nu sa se critice!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts