Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 661 of 903 FirstFirst ... 161 561 611 651 659 660 661 662 663 671 711 761 ... LastLast
Results 13,201 to 13,220 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #13201 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Eu am modelul CUH-1100, imi rezista pana la generatia urmatoare? Sau sa caut sa fac un schimb sau ceva cu CUH-1200, ca poate rezista mai mult?

  2. #13202 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Cum adica sa reziste....?

  3. #13203 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Sa nu fie probleme ca la PS3 Fat de exemplu

  4. #13204 SP
    Member musat's Avatar
    Sigur nu rezista: o sa se TOPEASCA !
    P.S. Glumeam ! (asta ca sa nu fie panica)

  5. #13205 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Reducerea vine și la noi, deși să fim serioși, în ultima vreme am avut prețuri foarte bune. Această scădere din prețul recomandat de producător nu înseamnă ca o să cumperi consola cu 1200 de lei. De BF se va găsi cu siguranță pe la prețul ăsta. Dar cea mai bună oferta mi se pare pachetul cu Uncharted și PS Plus

  6. #13206 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Pr3D4TH0R View Post
    Sa nu fie probleme ca la PS3 Fat de exemplu
    Ce probleme sunt la phat? Am 2-a phat-uri de 7 ani, merg perfect si in ziua de azi! Is mai fiabile si mai robuste ca orice alt model de PS3!

  7. #13207 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Ce probleme sunt la phat? Am 2-a phat-uri de 7 ani, merg perfect si in ziua de azi! Is mai fiabile si mai robuste ca orice alt model de PS3!
    Problema cu ylod, parca asa se chema, nu mai tin bine minte.

  8. #13208 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Reducerea vine și la noi, deși să fim serioși, în ultima vreme am avut prețuri foarte bune. Această scădere din prețul recomandat de producător nu înseamnă ca o să cumperi consola cu 1200 de lei. De BF se va găsi cu siguranță pe la prețul ăsta. Dar cea mai bună oferta mi se pare pachetul cu Uncharted și PS Plus
    Reducerile acelea nu cred ca au fost din bunavointa retailerilor, sigur au primit si ei preturi bune de la distribuitori si concurenta de piata sigur a ajutat.
    Nu ma astept sa vad preturi de 1200 dar as vrea sa vad bundle-uri de aproximativ 1300.
    Si pe la 1600 sa fie bundle-urile special edition sau de 1 TB

  9. #13209 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Găsești la 1699. Reducerea de 50€ se aplică doar la varianta simplă. Nu ma interesează dacă au fost reducerile din bunăvoința lor. E de apreciat ca am avut mereu de unde alege și mai ales ca nu mai sunt nevoit să apelez la băieți pt oferte bune fără garanție. Când imi aduc aminte ce prețuri erau înainte...

  10. #13210 SP
    Member valentin2007's Avatar

  11. #13211 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    @PrED4TH0R
    Nu cred ca o sa ai probleme, eu am avut un CUH-1100 si am schimbat cu un 1200 (dar am avut ocazia si am iesit cumva pe plus din treaba).
    Altfel nu merita sa dai bani aiurea.
    Nu se aplica aceeasi logica PS3 Phat / Slim (si ca tot fi vorba, nu este un model slim).

    Ca si idee noul model "parca se aude mai incet", cam asta ar fi primul feel. Totodata nu mai exista acea suprafata lucioasa enervanta.
    Altfel iti dai seama ca nu am cum sa "simt" partea de consum.
    De greutate la fel, tot pe mobila sta.
    Daca am observat ceva "in minus" este faptul ca mi se pare ca acea "banda" luminoasa, este mai scurta ... se aprinde mai putin de-a lungul.

    In concluzie, nu te stresa, schimb-o doar daca vrei tu sau doar daca ai ocazia.
    Altfel nu o sa se intample nimic cu ea.

    Pentru cei care doresc cumpararea uneia noi, incurajez cumpararea unui CUH-1200.

  12. #13212 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Attached Images Attached Images cap432423423ture.png

  13. #13213 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Găsești la 1699. Reducerea de 50€ se aplică doar la varianta simplă. Nu ma interesează dacă au fost reducerile din bunăvoința lor. E de apreciat ca am avut mereu de unde alege și mai ales ca nu mai sunt nevoit să apelez la băieți pt oferte bune fără garanție. Când imi aduc aminte ce prețuri erau înainte...
    Am urmarit preturile din UK si am vazut ca tot timpul pretul consolei era cu mult sub RRP, in concluzie nu numai la noi s-a intamplat lucrul acesta.
    Deci e clar ca Sony a decis sa vanda consolele un pic mai ieftin decat se astepta lumea pentru a avea vanzari mai bune in Europa.
    Si cum am zis mai sus, nu ma astept sa vad chiar o diferenta de 50 euro si la preturile noastre, dar vreau sa vad ca schimbarea asta are efect si la noi.

  14. #13214 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dacă te aștepți să vezi pachete la 1300 de lei în fiecare zi, aștepți degeaba. Profită de oferte când ai ocazia, găsești consola în stoc, vin oferte din ce în ce mai des, asta în cazul în care nu ai deja, nu știu ce să mai zic, baftă la cumpărături! Bani să fie ca oferte o să tot avem

  15. #13215 SP
    tbe
    Junior Member tbe's Avatar
    se joaca cineva call of duty advenced warfare sau battlefield 4 multiplayer?

  16. #13216 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Quote Originally Posted by tbe View Post
    se joaca cineva call of duty advenced warfare sau battlefield 4 multiplayer?
    Sunt thread-uri separate pentru jocurile respective, BF4 se joaca destui. Lasati username-ul pe thread-ul "PSN IDs".

  17. #13217 SP
    Junior Member Paulelo's Avatar
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Nu conteaza ca ai cont de ro , voucher este pe zona eu , uk.Deci trebuie sa iti faci un cont pe uk sau eu.Codurile nu sunt ro , daca te uiti pe carcasa arat zona 2 , dar nu sa implementat si voucherele de la jocuri zona 2 sa pot fi folosite pe ro.
    Da, dar dupa cum am zis , ciudat este faptul ca nu pot adauga nici 1 cod pe care il primesc la joc . De cand am cumparat consola defapt am aceasta problema dar am zis ca e de la ei .

    ---------- Post added 21-10-2015 at 22:18 ----------

    Quote Originally Posted by 3stripes View Post
    Unele coduri au probleme pe PSN România și alternativa e să ai un cont primary de UK concomitent cu cel de RO și să le încarci pe cel de UK, conținutul fiind pe urmă disponibil și pe celălalt cont. Nu știu dacă asta e problema în cazul tău, dar eu am pățit cu codul de Driveclub Special Edition așa. Nu e rezolvarea ideală dar măcar nu rămâi în aer.
    Da.. Inteleg , dar imagineaza-ti ce fel e daca ai jucat Destiny . Pana acum am jucat pe contul meu (am cumparat dlc de pe STORE) , acum ca a aparut taking king , am zis sa il vand pe asta vechi al meu si sa cumpar toata editia . Nu pot sa activez codul pe alt cont de UK de exemplu . Asta ar insemna sa pierd tot si sa o iau de la 0 pe celalalt cont.

  18. #13218 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu am activat jocul Destiny TTK pe cont românesc. Singurul cod care nu merge e cel pt PS Plus, dar o să funcționeze și acela în curând

    LE: uite încă o persoană care a reușit
    http://www.consolegames.ro/forum/sho....php?p=1289013

  19. #13219 SP
    Junior Member Paulelo's Avatar
    Deci tastez codul , dupa ce am terminat de scris , imi arata un semn OK cu negru si alb , dau next/continue si apoi imi arata asta (vezi attachmentul) .

    Invalid : Imposibil , asa imi arata la orice cod pe care il bag (din jocurile cumparate de mine din magazin)
    " Tastat gresit " , iarasi imposibil , l-am tastat de 15 ori.
    Attached Images Attached Images imag0031.jpg

  20. #13220 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Quote Originally Posted by Paulelo View Post
    Deci tastez codul , dupa ce am terminat de scris , imi arata un semn OK cu negru si alb , dau next/continue si apoi imi arata asta (vezi attachmentul) .

    Invalid : Imposibil , asa imi arata la orice cod pe care il bag (din jocurile cumparate de mine din magazin)
    " Tastat gresit " , iarasi imposibil , l-am tastat de 15 ori.
    In caz de nu se intelege: This product or content is not available for your account's country/region.
    Deci de vina e PS Store Romania. Nu cred ca ai ce sa faci... din pacate.
    uploadfromtaptalk1445460668769.png

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts