Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 664 of 903 FirstFirst ... 164 564 614 654 662 663 664 665 666 674 714 764 ... LastLast
Results 13,261 to 13,280 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #13261 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Abia astept sa primesc iar niste indie-uri de care n-a auzit nimeni
    Nu fi asa de pretențios ca iar îți sar băieții în cap. Nu știi tu, de fapt indie-urile acela sunt de o valoare neprețuita

  2. #13262 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Eu am luat DNF de 3 ori azi din cauza la PSN....

  3. #13263 SP
    Member bdevil's Avatar
    Sunt probleme cu PSN-ul? Pe PSN Status toate-s verzi si frumoase, mie nu mi se conecteaza deloc la PSN, nu se incarca lista de prieteni, jocurile nu se conecteaza la servere. Uneori la testing network da ca merge dar nu se conecteaza la nimic. Primesc eroare CE-33987-0.

  4. #13264 SP
    Member musat's Avatar
    Acum (la 16.32) sunt online si ma joc Rocket League.

  5. #13265 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Iara merge PSN-ul ca ceapa

  6. #13266 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cei care primesc în mail așa ceva sunt rugați să completeze, sper să fim ascultați. Eu vreau tot ce e în lista de mai jos
    uploadfromtaptalk1445786385776.jpg

  7. #13267 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Da, sunt probleme.
    Am incercat si eu mai devreme sa ma joc Destiny, tot zic ca ii mai dau sanse ... dar de data asta PSN-ul nu ma lasa

    La faza cu indie games, pai ca tot fi vorba, oricum plateste omul pentru multiplayer.
    Inainte era alta treaba cu acest serviciu, tocmai aia era faza, plateai sa iei jocuri "gratis" (ca de fapt nu sunt gratis, dar asta e o alta discutie).
    Acum deja te prind de nas "baietii" pentru ca ai nevoie de multiplayer, prin urmare nu mai este necesar sa se chinuie cu nu stiu ce titluri pe PS+, "gratis".

  8. #13268 SP
    Senior Member Danny's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    Nu pot sa accesez trofeele daca nu e conectata la internet/ probleme cu PSN? WTF? Sa inteleg ca daca castig un trofeu in joc il deblocheaza da nu mi-l pune la profil? Nu pot sa intru de loc sa le vad, NP-37680-4 la fiecare secunda, nu pot sa umblu de loc prin lista de jocuri.
    Mai enervant e ca am jucat Tales from the borderlands ep. 2&3, intru sa vad trofeele, pauza. Dau un restart la consola, nu mai am jocul. Intru in Unmechanical, ma joc vreo 10 min si ies in meniu. Dau close application si dupa turn off console. O aprind dupa 10 min si surpriza, nu mai e jocul. Sunt cu nervii la pamant. As returan-o da am cumparat ca prostu season pass la TftB si 12 luni de PSN, macar daca luam 3 sau 1...

    LE: Imi place ca au search playstation.com Support care desigur, nu gaseste codul. Bine ca pot sa folosesc google-ul de pe consola.

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #13269 SP
    Junior Member meitza's Avatar
    Aham... Sa înțeleg că de aici și problemele mele? E PSN -ul varză și nu mai este cazul să-mi frământ creierii și resursele?

  10. #13270 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Tare curios sunt care e cauza acestor probleme. Mie imi merge perfect si n-am avut deloc deconectari & altele... Ba mai mult, si viteza de download si-a mai revenit.

  11. #13271 SP
    Member cosmins's Avatar
    Nici eu nu am avut probleme cu PSN. Am jucat ieri Destiny cam o ora dimineata apoi am jucat de pe la ora 21 pana pe la 00, dar nu am avut probleme.
    AM si eu o intrebare. E OK sa las CD-ul in consola? Eu cam de 2 saptamani nu am mai scos CD-ul cu Destiny din consola.

  12. #13272 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Eu las cd-ul de la fifa cu lunile in consola si n am avut probleme . Singura problema care am avut , mi se deconecta controller ul in timpul jocului.

    Trimis de pe al meu GT-I9301I folosind Tapatalk

  13. #13273 SP
    Member Mousey's Avatar
    Quote Originally Posted by Danny View Post
    Nu pot sa accesez trofeele daca nu e conectata la internet/ probleme cu PSN? WTF? Sa inteleg ca daca castig un trofeu in joc il deblocheaza da nu mi-l pune la profil? Nu pot sa intru de loc sa le vad, NP-37680-4 la fiecare secunda, nu pot sa umblu de loc prin lista de jocuri.
    Mai enervant e ca am jucat Tales from the borderlands ep. 2&3, intru sa vad trofeele, pauza. Dau un restart la consola, nu mai am jocul. Intru in Unmechanical, ma joc vreo 10 min si ies in meniu. Dau close application si dupa turn off console. O aprind dupa 10 min si surpriza, nu mai e jocul. Sunt cu nervii la pamant. As returan-o da am cumparat ca prostu season pass la TftB si 12 luni de PSN, macar daca luam 3 sau 1...

    LE: Imi place ca au search playstation.com Support care desigur, nu gaseste codul. Bine ca pot sa folosesc google-ul de pe consola.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Când deblochezi un trofeu, ți-l salvează local. Ca să ți se sincronizeze cu serverul, trebuie să mergi la trophies. Teoretic n-ai cum să le pierzi, în final tot se vor actualiza.

  14. #13274 SP
    Member cosmins's Avatar
    A jucat cineva Thief? E interesant?

  15. #13275 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    E interesant dar nu s-a ridicat la nivelul francizei si e de departe de a fi un clasic. Exista demo daca doresti sa il testezi inainte.

  16. #13276 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Mie nu mi-a plăcut și am rămas doar cu demo.

  17. #13277 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Cei care primesc în mail așa ceva sunt rugați să completeze, sper să fim ascultați. Eu vreau tot ce e în lista de mai jos
    Attachment 258546
    Omg vreau sa bifez toate optiunile de acolo pentru ca trebuia sa vina din fabrica cu asa ceva, nu sa intrebe daca le baga acum.

  18. #13278 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Să nu uitați, mâine, poate ne "auzim" pe chat
    http://www.consolegames.ro/forum/sho....php?p=1277466

  19. #13279 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by cosmins View Post
    A jucat cineva Thief? E interesant?
    Slab.. mi-a cam parut rau ca l-am luat, si digital pe deasupra... Mai bine iti iei Dishonored daca ai chef de first person stealth.

  20. #13280 SP
    Member cosmins's Avatar
    Multumesc de rasunsuri, vreau sa achizitionez cateva jocuri, era si Thief pe lista. Am jucat cred ca acum aproximativ 10 ani pe PC Thief 2 sau 3 si m-a prins.

    AndyZ merci, pare interesant un fel de Comandos doar ca e first person.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts