Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 667 of 903 FirstFirst ... 167 567 617 657 665 666 667 668 669 677 717 767 ... LastLast
Results 13,321 to 13,340 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #13321 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Si mai exact ce?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #13322 SP
    Junior Member nafets's Avatar
    • The Walking Dead: Season 2, PS4
    • Magicka 2, PS4
    • Mass Effect 2, PS3
    • Beyond Good & Evil, PS3
    • Dragon Fin Soup, PS4, PS Vita (PS3 Cross-Buy when available)
    • Invizimals, PS Vita

  3. #13323 SP
    Member musat's Avatar
    The Walking Dead Season Two si Magicka 2:


  4. #13324 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Nice move Sony, sa curga vanzarile la The Walking Dead season 1. Oricum aveam de gand sa il joc.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #13325 SP
    Junior Member Paulelo's Avatar
    Ce parere aveti despre Need For Speed ?
    Am vazut pe twitch ca le-au dat la userii de pe Xbox One , 10 ore early acces. Tocmai ce am anulat precomanda de la Altex.
    Dezamagire totala . Ma asteptam la cu totul altceva ...

  6. #13326 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    @Rekinu

    CUH-1200:

    - nu mai are acea parte lucioasa (HDD cover mat)
    - nu mai are butoane digitale (power si eject sunt acum mecanice)
    - layout-ul porturilor din spate este putin schimbat
    - cantareste mai putin (~ 10%)
    - consum mai putin curent (~ 8%)
    - putin mai silentioasa (~ 6db mai putin)
    - sub "capota" are mai putine chip-uri de memorie (8 a cate 1GB, spre deosebire de modelul vechi 16 a cate 512MB, de aici si consumul mai mic probabil)

    De identificat o sa poti identifica usor modelul (la fel cum a spus si @Inuhanyou, este modelul complet mat).
    Totodata o sa gasesti modelul CUH-12xx inscris si pe cutie.

    Poveste lunga scurta, daca doresti sa iti cumperi acum PS4, mergi pe "noul" model.

    @nafets
    Controllerul nu are nimic schimbat.

  7. #13327 SP
    Junior Member nafets's Avatar
    Am vazut ca bundle-ul cu Until Dawn si cel cu Uncharted au versiunea noua, right?

  8. #13328 SP
    Junior Member Rekinu's Avatar
    Quote Originally Posted by Encman View Post
    @Rekinu

    CUH-1200:

    - nu mai are acea parte lucioasa (HDD cover mat)
    - nu mai are butoane digitale (power si eject sunt acum mecanice)
    - layout-ul porturilor din spate este putin schimbat
    - cantareste mai putin (~ 10%)
    - consum mai putin curent (~ 8%)
    - putin mai silentioasa (~ 6db mai putin)
    - sub "capota" are mai putine chip-uri de memorie (8 a cate 1GB, spre deosebire de modelul vechi 16 a cate 512MB, de aici si consumul mai mic probabil)

    De identificat o sa poti identifica usor modelul (la fel cum a spus si @Inuhanyou, este modelul complet mat).
    Totodata o sa gasesti modelul CUH-12xx inscris si pe cutie.

    Poveste lunga scurta, daca doresti sa iti cumperi acum PS4, mergi pe "noul" model.

    @nafets
    Controllerul nu are nimic schimbat.

    am inteles, o sa merg pe modelul nou atunci. Numai sa prindem o oferta buna va tin la curent

  9. #13329 SP
    Junior Member nafets's Avatar
    Rekinu daca gasesti ceva sa anunti si aici te rog pentru ca si eu caut sa-mi cumpar o consola Mersi!

  10. #13330 SP
    Junior Member Rekinu's Avatar
    o sa scriu la sectiunea dedicata, console cu preturi bune. Ma asteptam sa prin acuma cu ofertele Altex/MG sau Flanco, din pacate nu nimic in promotie.

  11. #13331 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Cred ca am scris tot pe acest thread, cu vreo 2-3 pagini in urma.
    Daca va ajuta cu ceva, in urma cu putina vreme au fost oferte la Altex / Media Galaxy ~ 1900 RON (consola HDD 1TB + extra controller + 1 joc) si daca faceai calculul bine, ajungea consola si controllerul ei pe la ~ 1400.

    In perioada urmatoare o sa se mai faca promotii, dar aveti grija sa fie "pe bune" (de aceea v-am zis si de pachetul de mai sus, orientativ).
    Mai vad si-acum magazine cu preturi de 1899 si "reduc" la 1500 sau mai stiu eu (varianta "veche", uitata prin vreun depozit, cu HDD de 500).
    Totodata sa va ganditi bine daca apelati la "baietii de pe forumuri" (vor sa faca un ban, e dreptul lor pana la urma) si aduc console de-afara.
    Merita sa pierzi o garantie de 2 ani pentru 100-200 lei "reducere" ?
    Atat e un joc pana la urma .. sau doua.

    Succes la vanat !

  12. #13332 SP
    Junior Member Rekinu's Avatar
    Eu caut una noua, din magazin ce e la vanzare pe forum mi se pare destul de scump, mai ales ca pretul la un resigilata din magazin este 1276 si garantie 2 ani. Deci, mergem pe nou.

  13. #13333 SP
    Junior Member nafets's Avatar
    Eu tot noua vreau sa-mi iau, am gasit ceva oferte ok la niste magazine online dar prefer sa iau de la emag, altex, flanco, mediagalaxy decat de la un magazin de asta fantoma.

  14. #13334 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    @Rekinu @nafets
    Nu sunt afliat in niciun fel cu Altex / Media Galaxy (si nici nu imi place sa fac reclama aiurea), dar ca idee eu mi-am luat 3 console de la ei.
    Si daca stau sa ma gandesc bine si 2 TV-uri pentru a servi micutele sus mentionate.
    Aveau cele mai bune oferte.

    Merita urmarit insa si Flanco sau EMAG si tot asa.
    Pana la urma sunt banii tai, ii lasi acolo unde gasesti cea mai buna oferta.
    Bine ar fi sa-i lasam in mai multe locuri, dar na .. sa se bata "astia" pentru banii nostri, altfel li se urca la cap

    PS: in cazul in care te gandesti deja .. cred ca pot spune ca:
    Mai jos de 1200-1300 nu o sa gasesti de BF.
    Mai jos de 1400 nu o sa gasesti de Craciun.

  15. #13335 SP
    Junior Member Rekinu's Avatar
    Quote Originally Posted by Encman View Post
    Merita urmarit insa si Flanco sau EMAG si tot asa.
    Pana la urma sunt banii tai, ii lasi acolo unde gasesti cea mai buna oferta.
    Bine ar fi sa-i lasam in mai multe locuri, dar na .. sa se bata "astia" pentru banii nostri, altfel li se urca la cap

    PS: in cazul in care te gandesti deja .. cred ca pot spune ca:
    Mai jos de 1200-1300 nu o sa gasesti de BF.
    Mai jos de 1400 nu o sa gasesti de Craciun.
    S-a facut o promisiune cu Uncharted si 90zile ps+, pe asta o astept eu, sau poate revine UntilDawn la 1400

  16. #13336 SP
    Junior Member nafets's Avatar
    Este deja uncharted cu 90 zile ps+ la altex/mediagalaxy cu 1750 lei sau ceva de genul... astept sa se ieftineasca ... sper sa se ieftineasca

  17. #13337 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Să încercați codurile de PS Plus primite cu jocul Destiny, ar trebui să meargă pe PS România, prin decembrie cel târziu ar trebui să găsim în magazine și abonamente pt România

  18. #13338 SP
    Junior Member itachi72's Avatar
    @Dant3
    abonament ps plus romania in magazine? ce bine ca face multe figuri cand folosesc cardu

  19. #13339 SP
    Junior Member Rekinu's Avatar
    De pe store am inteles ca oti poti cumpara direct abonament ps+, sa il actovezo pe contul de Romania, fara a mai fi necesar un cont de uk sau us, adevarat?

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  20. #13340 SP
    Junior Member Tarukido's Avatar
    Rekinu - Cumperi ps+ din store pe acontul care e activ, adica cada esti pe contul facut pe romania cand intri in store este ps+ in lei pentru romania, daca ai cont de uk si intri la store moneda va vi £ (lira), conteaza cu ce acount esti logat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts