Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 693 of 903 FirstFirst ... 193 593 643 683 691 692 693 694 695 703 743 793 ... LastLast
Results 13,841 to 13,860 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #13841 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    "Extinctor" my bad


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #13842 SP
    Member marv's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Adica nu avea reflexele la el in caz de-i lua foc consola doh.
    that's the viezure i remember!

  3. #13843 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    A mea e rece de cateva zile.
    Am fost plecat putin, ma gandesc ca e posibil sa se incalzeasca in urmatoarea perioada ...

  4. #13844 SP
    Junior Member Rekinu's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Ce e ăla?
    instinctor, instinctoare s. n. (er., glum.) *****. Deci, ***** :-) nu avea *****

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  5. #13845 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  6. #13846 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Un fel de mega bombă. Bravo Sony.

  7. #13847 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Super.

    Probabil ca stia ceva
    Attached Images Attached Images ixuji9h.png

  8. #13848 SP
    Member Bogditza's Avatar
    Imi poate spune cineva daca a mai patit sa i se blocheze consola si sa fie nevoit sa o scoata din priza pt a mai putea face ceva? Eu jucam watch dogs cand deodata s-a blocat si mai exact cand am fost descoperit intr-o misiune, am vrut sa dau restart la misiune dar nu am stiut cum si am fost nevoit sa intru in meniul consolei dar cand am facut asta s-a si blocat si am scos acum din priza si sper sa nu mai patesc la fel


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #13849 SP
    Member musat's Avatar
    Cum anume ai intrat in meniul consolei? Pe ce buton ai apasat?

  10. #13850 SP
    Member Bogditza's Avatar
    Cand iesi din joc si apesi P de pe controler


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #13851 SP
    Member musat's Avatar
    Da, este ok. Si aici sa blocat consola?

  12. #13852 SP
    Member Bogditza's Avatar
    Da


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #13853 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Mda, dupa 2 luni de folosire, castile Sony Gold Wireless s-au fisurat in partea dreapta a benzii. Ma duc la garantie maine, dar oare o sa le ia fara sa comenteze?
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1450374563008.jpg

  14. #13854 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Nu cred ca face parte din garantie.Dar sunt curios ce vei rezolva pt ca am si eu de gand sa mi cumpar o pereche.Acum am primul model 7.1,merg super dupa 4 ani,i am schimbat si bateria,singurul defect este ca s au cojit ear pad urile,dar asta time de estetic, nu ma deranjeaza


    Trimis de pe al meu E2303 folosind Tapatalk

  15. #13855 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mai multi ati sesizat problemele cu acele casti de la Sony, eu le am de cand au aparut, cred ca nici nu mai au garantie, si nu au nicio fisura, zgarietura, etc. Iar de multe ori le-am luat cu mine cand plecam la drum si nu le-am ferit niciodata de mare lucru.

    Daca castile nu prezinta urme de uzura intensiva sau ca ar fi fost scapate, aruncate, etc, ar trebui sa intre in garantie.

  16. #13856 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    In saculet le-am tinut. Sa vedem ce zic. Urme de uzura nu au.

  17. #13857 SP
    Junior Member ticaaa's Avatar
    dualshockers.com/2015/12/15/shuhei-yoshida-2016-will-be-amazing-for-games-promises-more-features-for-ps4s-system-software

  18. #13858 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Cred ca problema vine atunci cand le scoti de pe cap. Am observat si eu ca am intentia trag de ele in lateral cand le scot si parca imi dau seama ca s-ar putea rupe plasticul de sus.
    Cel mai bine este sa le tragi de pe cap fara sa incerci sa le largesti, ca sa nu pui prea multa presiune pe plastic.
    In alte conditii nu vad cum s-ar putea rupe, doar daca stai pe ele sau daca le folosesti pe post de minge

  19. #13859 SP
    Member musat's Avatar
    Si daca tragi putin de ele in lateral de ce trebuie sa se distruga banda? Sunt atatea modele de casti cu banda care la fel se scot de pe cap: tragand putin de ele. Poate materialul este mai slab calitativ la modelul asta, mai ales ca FishyBon3 a spus ca a avut grija de ele in timpul utilizarii.

  20. #13860 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Probabil nu este f bun/elastic materialul, daca se rupe asa repede. Cel putin asta am constatat si am oferit un sfat pt utilizare, dat fiind fragilitatea lor.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: 27-04-2024, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts