Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 701 of 903 FirstFirst ... 201 601 651 691 699 700 701 702 703 711 751 801 ... LastLast
Results 14,001 to 14,020 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #14001 SP
    Member seven1994's Avatar
    Jocul se instaleaza automat la prima inserare a jocului.Cat despre playroom,de ce ai vrea sa il stergi?

  2. #14002 SP
    Member musat's Avatar
    Peste 35.9 milioane console PS4 vandute pana acum:
    Over 35.9 Million PlayStation 4 Systems Sold - IGN

  3. #14003 SP
    Junior Member EuGeniu's Avatar
    Quote Originally Posted by seven1994 View Post
    Jocul se instaleaza automat la prima inserare a jocului.Cat despre playroom,de ce ai vrea sa il stergi?
    Da, stiu ca automat, ma gandeam poate undeva prin setari iti arata procentul de instalare.
    Nu am camera ps, si nu am nevoie de playroom, ocupa loc degeaba.

  4. #14004 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Stie cineva de ce nu pot descarca prin cablu? Am descarcat cam 4gb din joc, apoi am observat ca a scazut viteza de download si am zis sa pun pauza si dupa sa dau iar resume download si de atunci nu a mai mers. Daca ma conectez prin wi-fi imi descarca. Am facut un rebuild database, am inchis si deschis router-ul si nimic...

    EDIT: Vad ca acum a inceput sa mearga, dar descarca cu 2mb. Am dat din nou pauza si apoi resume download si iar nu merge....

    Trimis de pe al meu LG-D955 folosind Tapatalk

  5. #14005 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    Quote Originally Posted by abrakadaver07 View Post
    Asigura-te ca subtitrarea are acelasi nume ca si filmul, ar trebui sa mearga.
    Merge. Va multumesc mult

  6. #14006 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  7. #14007 SP
    Member musat's Avatar
    Dant3: Daca are si subtitrare pentru Ro, macar pentru o parte din continut, ma bag si eu.

  8. #14008 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ai o lună gratuit

  9. #14009 SP
    Member musat's Avatar
    Am vazut dar nu are rost sa stric luna aia gratis, banuiesc ca o sa ceara cardul la inregistrare, inca sunt la inceput (in Ro) si sigur nu au traduceri pentru serialele lor pe care vreau sa le vad. Prefer sa le vizionez de la "sursa" decat sa le dau jos de pe net (nu dati cu pietre ! ). O sa astept ceva timp si ma bag dupa aia. Sau poate o sa apara oferte la RDS cu ei.

  10. #14010 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    N-am stiut unde sa le postez asa ca le pun aici avand in vedere ca PlayStation-ul ii adevarata casa a lu' Crash





    Unofficial Crash Bandicoot Game Being Developed on Unreal Engine 4

  11. #14011 SP
    Member musat's Avatar
    O intrebare de incepator: trebuie casti speciale (cu specificatie pentru PS4) pentru a le conecta la controler, sa aud sunetul dintr-un joc prin ele si nu prin Tv? Am schimbat din meniul consolei iesirea prin casti (devices-audio devices-output devices-headset connected to controller), am incercat castile de la telefon (Samsung) si sunetul din joc se auzea tot prin tv.

  12. #14012 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Da si sa coste minim 2000 lei. Altfel nu merge.

  13. #14013 SP
    Member seven1994's Avatar
    Quote Originally Posted by musat View Post
    O intrebare de incepator: trebuie casti speciale (cu specificatie pentru PS4) pentru a le conecta la controler, sa aud sunetul dintr-un joc prin ele si nu prin Tv? Am schimbat din meniul consolei iesirea prin casti (devices-audio devices-output devices-headset connected to controller), am incercat castile de la telefon (Samsung) si sunetul din joc se auzea tot prin tv.
    Merg orice casti cu jack 3.5.Vezi poate nu le-ai bagat destul in controller

  14. #14014 SP
    Member musat's Avatar
    Multumesc de raspuns dar inca nu am gasit casti de 2000, inca mai caut ! In alta ordine de idei puteai sa dai un sfat bun privind o setare, ceva pe acolo, pentru ca am incercat si alta pereche de casti si acelasi rezultat: se aude doar prin tv.

  15. #14015 SP
    Member seven1994's Avatar
    Quote Originally Posted by musat View Post
    Multumesc de raspuns dar inca nu am gasit casti de 2000, inca mai caut ! In alta ordine de idei puteai sa dai un sfat bun privind o setare, ceva pe acolo, pentru ca am incercat si alta pereche de casti si acelasi rezultat: se aude doar prin tv.
    Sincer eu nu imi aminesc sa fi facut nicio setare,plug and play..

  16. #14016 SP
    Member musat's Avatar
    In devices-audio devices-output devices-headset connected to controller apar castile, inclusiv microfonul dar in meniul de "sound and screen" la audio output settings-primary output port, apare numai hdmi out. In alta parte nu stiu unde sa ma mai uit. O sa mai incerc si maine.

  17. #14017 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Cu alea din controller nu cred ca poti, cred ca poti face asta doar daca le conectezi prin USB.

  18. #14018 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Adjust sound and devices-output to headphones, iti alegi all audio sau chat audio

    Trimis de pe al meu E2303 folosind Tapatalk

  19. #14019 SP
    Member musat's Avatar
    Va multumesc de ajutor (in special flightcrank), tocmai gasisem pe net si raspunsul: trebuia pe all audio setat.
    http://www.tech-recipes.com/rx/46201...-4-controller/

  20. #14020 SP
    Junior Member EuGeniu's Avatar
    salut, cum e mai bine, dupa ce sting consola, sa scot discul, sau poate sa ramana inauntrul consolei ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts