Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 704 of 903 FirstFirst ... 204 604 654 694 702 703 704 705 706 714 754 804 ... LastLast
Results 14,061 to 14,080 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #14061 SP
    Member viezure's Avatar
    Stii ca e si pe Steam, da?

  2. #14062 SP
    Member musat's Avatar
    @RonanN1: o sa-l iau si eu pentru ca nu trebuie sa-mi lipseasca din colectia de la PS4

  3. #14063 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Voi ce faceti dupa ce se uzeaza stick-urile de la gamepad? Dupa un timp de folosire, observ ca acum se misca putin ciudat stick-ul stang, nu e 100% fluid.

    Trimis de pe al meu LG-D955 folosind Tapatalk

  4. #14064 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mie dupa ce mi s-au uzat, am trecut pe Xbox One!

    Trimis de pe al meu iPhone 7 folosind Uber

  5. #14065 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Pr3D4TH0R View Post
    Voi ce faceti dupa ce se uzeaza stick-urile de la gamepad? Dupa un timp de folosire, observ ca acum se misca putin ciudat stick-ul stang, nu e 100% fluid.

    Trimis de pe al meu LG-D955 folosind Tapatalk
    Prin stick te referi la tot mecanismul nu doar la cauciucurile de pe el, da? Mie m-i sa stricat tot mecanismul(forward mergea cand si cum vroia) si l-am inlocuit. Gasesti pe ebay cu 1-2 dolari piesa din poza, transport gratuit.

    Chestia este ca daca nu ai o statie de lipit/dezlipit cu aer cald si putine cunostinte in domeniu asta esti "fript" si cu un ciocan de lipit simplu mai bine nu te pui sa incerci fiindca nu vei reusii sa dezlipesti piesa aia care are vreo 12/14 picioruse. Iar daca totusi gasesti la cineva o statie de lipit cu aer cald sa ai grija sa nu-ti topesti plasticaraia din jur sau sa-ti strici alte piese. Demonteaza tot si lucreaza strict pe placa si pe picioarele piesei!
    Attached Images Attached Images s-l500-1-.jpg

  6. #14066 SP
    Member musat's Avatar
    Si la mine a inceput sa faca figuri, in GTA (asta ma joc din cand in cand) intra in meniul de arme singur, daca eram pe calculator credeam ca este virus. Am mai cumparat inca un controler de rezerva asa ca o sa lucram cu ala (deocamdata).

  7. #14067 SP
    Member PayPerView's Avatar
    Daca am cont ps4 pe Romania, pot sa folosesc un cod ps+ de uk?Sau ce zona trebuie sa fie codul?

  8. #14068 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Nu, nu poti. Codurile de UK nu merg pe Romania.

  9. #14069 SP
    Member PayPerView's Avatar
    Atunci ce coduri merg pe romania?

  10. #14070 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Nu exista coduri pentru Romania, inca.

  11. #14071 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    cum pot face sa urc toate salvarile de pe ps4 in cloud deodata ?
    ma duc in settings->application saved data management->saved data in system stoarage>Upload to online stoarage
    si la ultimul pas ma pune sa selectez manual fiecare joc. nu pot da cumva upload all?

  12. #14072 SP
    Member musat's Avatar
    @DeathOfArt:Nu se poate decat cate un joc in parte (cel putin asa am facut si eu) dar jocurile sunt deja salvate automat in cloud.

    Si am primit o zi extensie la PS+ din partea Sony pentru ziua in care sa intrerupt reteaua

  13. #14073 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Ce ziceam?

    Hi raducucosmin84,
    Due to the recent PlayStation®Network interruption we are giving you a 1-day extension to your PlayStation®Plus subscription.* Please redeem the following voucher code** by*March 31, 2016, 11:59 PM*GMT:

  14. #14074 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am dat si eu redeem si a crashat site-ul

  15. #14075 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Salut. Este vreo modalitate sa scot sunetul din ps4 intr un amplificator (yamaha A-S201) analog fara sa l trec prin tv? Oare pot sa l trec prin placa audio de la pc? Sau exista alta solutie mai directa? Multumesc

  16. #14076 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Am dat si eu redeem si a crashat site-ul

  17. #14077 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Quote Originally Posted by Andrei260191 View Post
    Salut. Este vreo modalitate sa scot sunetul din ps4 intr un amplificator (yamaha A-S201) analog fara sa l trec prin tv? Oare pot sa l trec prin placa audio de la pc? Sau exista alta solutie mai directa? Multumesc
    http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B00K...QiL&ref=plSrch

    E posibil sa gasesti si la noi , 70-100 ron.

  18. #14078 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Multumesc mult. Este si la noi la 150 de lei. Deocamdata am preferat sa mi cumpar o placa de sunet pt pc in defavoarea lui, fiind la acelasi pret (asus xonar dx) dar probabil imi voi lua si asa ceva in curand.

  19. #14079 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Andrei260191 View Post
    Salut. Este vreo modalitate sa scot sunetul din ps4 intr un amplificator (yamaha A-S201) analog fara sa l trec prin tv? Oare pot sa l trec prin placa audio de la pc? Sau exista alta solutie mai directa? Multumesc
    Din pacate amplificatorul tau nu pare sa aiba si iesire HDMI, si nici intrare optica... prin urmare nu vad o solutie usoara (decat poate cu adaptoare de la digital la analog - ale carora calitati audio nu ma pot pronunta). La amplificatorul acela nu ai si un receiver? El te-ar fi salvat de problemele cu conexiunile...

  20. #14080 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Deocamdata nu. Doar amplificatorul, boxele si placa de sunet. Cautam o solutie sa trec sunetul prin pc in loc sa l trec prin tv in speranta ca se va auzi putin mai bn. Daca nu probabil cu prima ocazie imi voi lua si un DAC low budget dar momentan fac o pauza.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts