Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 707 of 903 FirstFirst ... 207 607 657 697 705 706 707 708 709 717 757 807 ... LastLast
Results 14,121 to 14,140 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #14121 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Vezi ca versiunea pt Europa vine fără acel stand/Clip care ajuta la fixarea pe un tv. Doar versiunea pt US are așa ceva. Noi suntem mai fraieri, cumpărăm separat...

  2. #14122 SP
    Member musat's Avatar
    bicky1310: O sa ajung azi la Auchan Titan si o sa ma uit acolo dupa camera.
    Azi sa dat drumul la World of Tanks: World of Tanks on PlayStation 4 is Live! | World of Tanks

    https://store.playstation.com/#!/en-...-now:null:null

  3. #14123 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Am găsit la pcgarage, in stoc furnizor, cica ajunge in câteva zile. Are rost sa dau bani si pe suport?

  4. #14124 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Quote Originally Posted by Danny View Post
    Cum pot sa editez un video? Vreau sa tai o parte din el si nu gasesc deloc optiunea de crop.
    Te duci pe clip, apeși pe butonul Options de pe controller și acolo (printre altele) ai opțiunea "Trim". Nu trebuie să te mai complici cu Sharefactory (dar este și aia o variantă viabilă).

  5. #14125 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Nu am trim. Doar upload, information si delete. Am luat Sharefactory si e super usor de folosit, perfect pentru mine.
    Si clipul:

  6. #14126 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Merge cum a spus colegu', eu numai așa urc pe YT, fără SF

  7. #14127 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Tare Mi-am adus aminte de un clip mai vechi.

  8. #14128 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Merge cum a spus colegu', eu numai așa urc pe YT, fără SF
    Merge din meniul de Upload.
    Uploading a video clip | PlayStation®4 User's Guide
    1.Press the SHARE button, and then select [Upload Video Clip].
    The video clip is saved.
    2.Select a video clip.
    3.Select an online service.
    4.Edit the video clip
    You can limit a video clip to a scene you like by trimming its start point and end point. Select [Trim]. You can also add comments, and if you link your Twitter account to your Sony Entertainment Network account, you can adjust settings for features such as posting a link to the broadcast.
    5.Select [Share].
    How to Record and Edit Video on the PS4

  9. #14129 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Dar sa tai o bucata dintr-un videoclip de pe la mijloc se poate? Ca eu nu am gasit. Doar de la inceput si de la sfarsit se poate trimui, insa intermediar nope
    @ Danny: da stiu asta, am folosit si eu SF. Insa eu la altceva ma refer. Vreau sa sterg de ex. minutul 5 dintr-un video, si sa-mi ramana un video format din primele 4 minute, sa sara peste min 5 sters si sa continue de la min 6 in colo. Nu am gasit inca optiunea asta.

  10. #14130 SP
    Senior Member Danny's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    Mrog, nu mai conteaza. E usor de folosit SF-ul. Multumesc oricum.
    Am mai intrebat o data, cum fac sa functioneze mouse-ul si tastatura? Le conectez si mi le arata ca sunt conectate dar nu le pot folosii in browser.

    @koba, cu SF poti sa tai video-ul de la ce minut/secunda vrei. E interesant ca poti sa pui intro si outro.

    imageuploadedbytapatalk1453302280.413582.jpg

  11. #14131 SP
    Member musat's Avatar
    Am fost la Flanco, la MG și la Auchan Titan dar nu am găsit camera pentru PS4.

  12. #14132 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Am găsit la pcgarage, in stoc furnizor, cica ajunge in câteva zile.

  13. #14133 SP
    Junior Member faststrike's Avatar
    Baieti am adaugat in bazar un anunt pentru kontrolfreeks vortex . Check it out daca va intereseaza !

  14. #14134 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Dar sa tai o bucata dintr-un videoclip de pe la mijloc se poate? Ca eu nu am gasit. Doar de la inceput si de la sfarsit se poate trimui, insa intermediar nope
    @ Danny: da stiu asta, am folosit si eu SF. Insa eu la altceva ma refer. Vreau sa sterg de ex. minutul 5 dintr-un video, si sa-mi ramana un video format din primele 4 minute, sa sara peste min 5 sters si sa continue de la min 6 in colo. Nu am gasit inca optiunea asta.
    P'asta poți să o faci doar cu Sharefactory. Ai opțiunea de "Split" acolo. Faci split înainte și după segmentul de care nu mai ai nevoie și pe urmă îl ștergi.

  15. #14135 SP
    Member seven1994's Avatar
    Dupa maxim 10 minute de butonat in shareplay am reusit sa inteleg in mare cu ce se mananca,nu e mare mancare de peste,va spune"doua maini stangi".Eu l-as folosi mai des,dar sunt asa de neindemanatic la jocuri incat nu am ce sa filmez

  16. #14136 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    A mai avut cineva problema in care consola dadea eject brusc la disc si nu se mai oprea? Uneori incearca sa-i dea si cand e inchisa

  17. #14137 SP
    Member seven1994's Avatar
    Eu am avut acea problema.Cand e inchisa e si mai nasol daca ai disc in ea pentru ca se aprinde.Daca nu ai nimic,o sa se auda doar acel sunet.Eu ma trezeam noaptea din cauza bipuiturilor,parca era blestemata,facea asta doar noaptea.La mine,cum am mai spus,cred ca s-a rezolvat in drum spre serviceDin cauza zdruncinatului celor de la curier,tind sa cred,pentru ca dupa ce mi-au spus ca nu are nimic consola,am constatat si eu ca si-a revenit.Drept urmare,de cel putin 5 luni nu am mai avut niciun incident de genul.O alta explicatie,mai putin plauzibila,este ca inainte tineam cablul de incarcare al controllerului mereu bagat fara a tine controllerul.Dupa ce a venit din service,am schimbat cablul si nu l-am mai tinut non stop pentru ca era foarte lung cel nou.Acum eu iti recomand sa trimiti consola in garantie si daca se intampla destul de frecvent(incat sa se intample si la ei)poate ai mai mult noroc si ti-o inlocuieste.In caz contrar,stai fara consola 2 saptamani in zadar si poate vine consola si fara cablu hdmi ca in cazul meu

  18. #14138 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    O iau si o dau si eu usor de perete ca sa o zdruncin, poate se rezolva
    In ce pozitie tineai consola? I-ai schimbat pozitia dupa ce s-a intors de la garantie?

  19. #14139 SP
    Member seven1994's Avatar
    O tineam in pozitie orizontala,acum o tin la fel,nu am schimbat nimic in rutina ei

  20. #14140 SP
    Junior Member faststrike's Avatar
    Cheama un preot este cumva una dintre variantele lansate ? Cea glossy si cu butoane pe touch ? Am citit pe forumuri ca acelea ar avea astfel de probleme... service clar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4274 Last Post: 05-04-2024, 19:44
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts