Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 712 of 903 FirstFirst ... 212 612 662 702 710 711 712 713 714 722 762 812 ... LastLast
Results 14,221 to 14,240 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #14221 SP
    Member cosmins's Avatar
    Deoarece nu am gasit un thread pentru WOT sper ca nu se supara nimeni daca postez aici.
    Imi apar doar 3 natiuni de unde pot alege tancuri (Germania, USA si Rusia), m-am uitat in store in ideea ca celelalte natiuni le poti cumpara dar nici acolo nu am gasit nimic.
    Asa au implementat jocul pe PS4 doar cu 3 natiuni? Si de cateva zile de cand joc, in multiplayer joc doar pe maxim 5 harti, din care Ruinberg, Ensk si Port m-au disperat, pe langa faptul ca nu imi plac deloc din 10 meciuri 6-7 sunt pe hartile astea trei..

  2. #14222 SP
    Member musat's Avatar
    Sunt mult mai multe harti de joc (nu stiu exact cate ca nu am stat sa le numar) si da, sunt numai 3 natiuni de joc. Pe mine ma deranjeaza ca toate tancurile sunt modele din generatia veche, nici un model recent fabricat sau in uz.

  3. #14223 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Noul joc de la Insomniac Games si apare anul asta pe toate platformele.


  4. #14224 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Insomniac mai bine lansa Sunset Overdrive...
    Sau mai bine nu

  5. #14225 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Sunset Overdrive e chiar bun. Inca astept sa il lanseze pe alta platforma inafara de XOne .

  6. #14226 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    O să-l joci pe PC, stai liniștit

  7. #14227 SP
    Member cosmins's Avatar
    Quote Originally Posted by musat View Post
    Sunt mult mai multe harti de joc (nu stiu exact cate ca nu am stat sa le numar) si da, sunt numai 3 natiuni de joc. Pe mine ma deranjeaza ca toate tancurile sunt modele din generatia veche, nici un model recent fabricat sau in uz.
    Stiu ca sunt mai multe dar hartile astea trei se repeta foarte des, am jucat WOT pe PC acum ceva timp. Pe PC aveai si Franta, China si Marea Britanie ca si natiuni.

  8. #14228 SP
    Senior Member solecon's Avatar

  9. #14229 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mă așteptam la un 36-18, dar tot pe acolo. Păcat, Sony are nevoie de o sulă în coaste, si-au cam luat-o în cap. Nu știu cum mai pot recupera ăștia de la Ms terenul pierdut, la capitolul jocuri exclusive sunt sub Sony, părerea mea, hâc!

  10. #14230 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    E simplu, sa isi indrepte atentia mult mai mult catre jocuri, nu catre draci baltati ca nu stiu ce controller sau ca mult discutata compatibilitate cu jocurile xbox360 de care nu stiu daca mai pomeneste cineva.

  11. #14231 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Cum pot sa vad comentarile de pe youtube? Nu vad decat subscribe, like si dislike...

  12. #14232 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    A incercat careva PS Now? Am vrut sa incerc trial-ul dar imi cere la sfarsit 20$...

  13. #14233 SP
    Member seven1994's Avatar
    Am incercat eu sa folosesc varianta trial dar imi cere sa atasez un card si spune ca e invalid..

  14. #14234 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    abia astept sa apara

  15. #14235 SP
    Junior Member faststrike's Avatar
    De ce grafica de ps4 este mult mai buna pe o plasma sony bravia de 82 cm veche de 10 ani in timp ce conectat la monitorul de la pc , un philips de 27 inch full hd ambele conectate hdmi ? Pe tv arata a ps4 in timp ce pe monitor se vede zici ca e alt joc..... a mai intampinat cineva si daca da la ce monitoare ?

  16. #14236 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    e de la televizor. eu am un samsung 2011 sau 2012 si am fost la un coleg acasa care avea tot samsung dar 2015. claritatea si sharpness-ul imaginii erau de 100 de ori mai mare la el

  17. #14237 SP
    Junior Member faststrike's Avatar
    Dar la mine este diferenta prea mare iar monitorul "se vroia sa fie bun " ... pe tv se vede grafica super.... daca joc fifa 16 arata incredibil pe tv si daca mut pe monitor zici ca e fifa 10 varianta pc.... m.am uitat prin setari se pare ca e setat pe 1080... cred ca este doar prost monitorul ... am mai patit acelasi lucru pe xbox 360 ... conectat la acelasi tv se vedea bine in timp ce pe un tv mai nou philips se vedeau pixelii zici ca jucam software....

  18. #14238 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Este de la monitor / panelul acestuia (nu intotdeauna pretul sau cat de nou aparut este un produs dicteaza si nivelul calitatii).
    Nu bag mana in foc dar probabil are si un panel TN.

  19. #14239 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Foloseste cineva PS4 legat la un monitor FullHD prin VGA?

    Ce adaptor folositi/recomandati? Nu vreau sa dau bani foarte multi pe adaptor...

    Monitorul are input doar VGA tata.

  20. #14240 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Nu ma pot conecta la psn. Anyone else?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4277 Last Post: Today, 09:55
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts