Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 713 of 903 FirstFirst ... 213 613 663 703 711 712 713 714 715 723 763 813 ... LastLast
Results 14,241 to 14,260 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #14241 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    PSN is currently undergoing maintenance.
    Eu nu ma pot juca pe consola, wtf? GTA5 ramane blocat la 90%, CoD AW se blocheaza in loading screen, Shadow of Mordor la fel. DriveClub merge. Nici DVD-ul nu vrea sa il scoata.

  2. #14242 SP
    Junior Member faststrike's Avatar
    Pe la 18 30 nici la mine nu mergea psn-ul .

  3. #14243 SP
    Junior Member sandu_marius's Avatar
    Gasesc in Romania ceva similar cu asta http://www.mcmelectronics.com/product/22-24120 ... vreau sa imi fac ps4 portabil cu un monitor de 21/22 inchi pentru deplasari :d

  4. #14244 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Dar de PSTV ai auzit? PS4 sta acasa frumusel iar tu pe o conexiune la net buna vei juca remote.


    Sent from my iPad using Tapatalk

  5. #14245 SP
    Junior Member sandu_marius's Avatar
    Tu de tari precum Sudan Kuweit si Libia unde conexiunea la net poate lipsi cu desavarsire ai auzit? ... ideea e ca tv full hd am gasit dar deocamdata nu am gasit cutie la un pret rezonabil

  6. #14246 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Atunci ai mare grija ca mai toate jocurile trebuie sa se autentifice cu conturi pe net. Jocurile ce ti le iei sa le testezi inainte ca o sa ai surprize altfel


    Sent from my iPad using Tapatalk

  7. #14247 SP
    Senior Member mark's Avatar
    + ca e cam nerecomandabil sa mergi cu aparatura electronica de asa volum si ce sare in ochi in acele tari, nu de alta dar ft posibil sa ramai fara ele.

  8. #14248 SP
    Junior Member boyfromthemooon's Avatar
    Jocurile pe disc si cele cumparate digital (primary) nu au nici o treaba cu 'autentificare pe net' (or whatever)... eventual pt. update te mai conectezi la net si atat... te poti juca linistit fara net (local playing)... pt multiplayer e alta poveste. Cine drak o mai inventat si net-ul asta... ce mai jucam Gran Turismo pe doua console PS2 legate prin I-link cu prietenii pe o canapea cu berile la picioare... viata tata...

  9. #14249 SP
    Junior Member deepsky85's Avatar
    Quote Originally Posted by boyfromthemooon View Post
    JCine drak o mai inventat si net-ul asta...
    Blame the scientists

  10. #14250 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Salut baieti, am o intrebare pentru cei care au cumparat consola de la Orange:
    Unde trebuie trimisa consola in caz de garantie, pe certificat scrie servskills, dar vad ca s au transformat in Depanero mai nou, nu am lucrat niciodata cu ei

    Si mai important, am o problema cu controllerul, nu mai merge butonul R2/ramane blocat, am vreo sansa sa mi l schimbe, sau pierd doua-trei saptamani pe drumuri. ca dupa sa imi cumpar eu altul ? Si ma gandesc ca nu pot sa trimit doar controllerul, nu ?
    Multumesc anticipat

    PS: Intreb aici pentru ca i am sunat acum pe astia de la depanero, si nu raspunde nimeni

  11. #14251 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Suna la Orange si iti spun ei. Un coleg ce avea problema tot cu un controler, dar de xbox one, a trebuit sa trimita toata consola numai ca sa schimbe joystick-ul. Ft posibil sa trebuiasca sa faci si tu acelasi lucru. Sigur ti-l schimba ca doar e in garantie, insa cei de la Orange trebuie sa-ti spuna unde sa-l trimiti.

  12. #14252 SP
    Member musat's Avatar
    O tema gratis pentru PS4 (pana in 24.02.2015), Helldrivers Dynamic Theme:
    https://store.playstation.com/#!/en-...H0000000000093

  13. #14253 SP
    Member Drag05azs's Avatar

  14. #14254 SP
    Junior Member roger_koger's Avatar
    salut,

    vreau sa mi achizitionez si eu un playstation 4 si am gasit un site la noi unde pretul e destul de acceptabil.
    Sony Playstation 4 500GB (negru) (CUH-1216A) - 220volt.ro
    stie cineva daca acest site e de incredere si daca intr adevar este modelul cel nou?

  15. #14255 SP
    Member Kratos666's Avatar

  16. #14256 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by roger_koger View Post
    salut,

    vreau sa mi achizitionez si eu un playstation 4 si am gasit un site la noi unde pretul e destul de acceptabil.
    Sony Playstation 4 500GB (negru) (CUH-1216A) - 220volt.ro
    stie cineva daca acest site e de incredere si daca intr adevar este modelul cel nou?
    Îți recomand Altex și Sony Center, în cazul în care consola are probleme să nu te doară capul Nu recomand site-uri no name, asta dacă nu cumva e vreo reclama ascunsă

  17. #14257 SP
    Junior Member faststrike's Avatar
    Haideti sa va povestesc ce am patit si sa nu faceti ca mine. In urma achizitionarii fifa 16 , probabil stiti bug.ul datorita caruia nu poti gasi adversar online. Cautand pe net am gasit peste tot o groaza de oameni care si.au modificat niste setari la router , mai exact si-au deschis porturile. Ca un dobitoc am facut acelasi lucru bucurandu.ma ca pot gasi jucatori online mai repede. Partea proasta este ca cel mai probabil nu am mai avut securitate si un hacker a putut sa-mi afle datele cardului ( oare e posibil asa ceva ) ? Asadar tocmai am vorbit cu un tip de la banca de la fraude online si mi.a spus ca de aseara ora 12 pana acum 5 minute incerc disperat sa fac plati online, in suedia catre o companie de transporturi, in anglia haine pentru femei, in australia etc.... sa fie oare din cauza setarilor facute ?

  18. #14258 SP
    Member xenocid's Avatar
    Nu cred ca are legatura cu ps4. Daca ai folosit cardul de pe mobil sau alt calculator e foarte probabil sa ti se fi furat datele. Daca cineva "incerca" de 12 ore sa cumpere ceva cu cardul tau presupun ca nu reuseste si are acces doar la nume, nr card si data de valabilitate, nu si la codul de siguranta de 3 cifre.

  19. #14259 SP
    Junior Member faststrike's Avatar
    Am modificat si dmz ( demilitarized zone sau cv. De genul ) si cred ca are de-a face cu acete setari fiindca cardul respectiv nu a mai fost folosit pentru alte plati online. Iar cand am facut plata si am inregistrat acest card am primit notificare ca cardul respectiv va fi asociat contului de playstation... eu stiam de la ps3 ca nu apare numarul de card etc daca este hackuit... cunoaste cineva mai multe detalii?

    ---------- Post added 05-02-2016 at 13:32 ----------

    Da intr-adevar, incearca .... dar se pare ca a reusit.... noroc cu cei de la banca fiindca au sunat sa verifice tranzactiile respective si mimau blocat cardul. Fiindca platile erau efectuate, doar ca suma totala este blocata 24 d eh inainte de a fi livrata in contul celorlalte companii....

  20. #14260 SP
    Junior Member MILANISTU's Avatar
    Un online beta pt. MKX ps4 are cineva de dat ?
    merci.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts