Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 724 of 903 FirstFirst ... 224 624 674 714 722 723 724 725 726 734 774 824 ... LastLast
Results 14,461 to 14,480 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #14461 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Exista vreo diferenta intre cele Gold (Negru cu Albastru) care au fost scoase pe piata mai de mult, sau cele 2.0 (Alb) care sunt mai recent aparute? Din ce am vazut par cam la fel, doar poate cineva stie mai exact, mai ales din punct de vedere al materialului.

  2. #14462 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Daca va arat cum arata castile mele Gold ziceti ca acuma le-am scos din cutie, si le folosesc intens de 2 ani.
    ale mele au 4-5 luni si tot asa , arata ca noi, nu stiu ce sa zic..daca ma tin 2 ani sunt ok

  3. #14463 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Eu le am tot de aprox 2 ani si n-au nicio problema momentan. Ce-i drept, cand le pun pe cap sunt cu mare bagare de seama, pt ca am impresia ca trosneste plasticul ala. Mi se pare ca nu este prea flexibil.

  4. #14464 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Pai eu am mare grija de orice din colectia mea, asa ca nu imi fac griji, ca daca e sa depinde de mine vor rezista. Chiar vreau sa le iau zilele astea, doar mai astept opinia voastra daca e vreo diferenta intre cele Gold (negre) si 2.0 (albe).

  5. #14465 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    ^ Ia ce-ti place tie mai mult man, daca ai grija de ele nu patesc nimic. Ale mele Sony Pulse Elite, sunt ca noi, trebuie doar putina atentie cu ele, si totul o sa fie ok

  6. #14466 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Intrebam daca exista vreo diferenta intre ele, de au si denumiri diferite, adica Gold vs 2.0 dar in fine, am sa iau pe cea care o mai gasesc, ca am mai vazut doar cate o bucata din fiecare la un Altex si nu as vrea sa comand de la un magazin mai dubios.

  7. #14467 SP
    Member musat's Avatar
    Ma joc World of Tanks si am o problema. Nu am gasit setarea din meniul consolei sa opresc sunetul de la ceilalti jucatori (canta, plange copilul si multe zgomote aiurea). Un pic de ajutor se poate.....?

  8. #14468 SP
    Junior Member DefinedArt's Avatar
    Despre versiunea dr soft 3.11 si 3.15 ce stiti?
    Consola mea a venit cu 3.11 si ma tot streseaza sa-i fac updrade la 3.15

  9. #14469 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Poti sa-i faci liniștit update. Oricum fără update nu ai acces la partea de online, store, multiplayer

  10. #14470 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Quote Originally Posted by musat View Post
    Ma joc World of Tanks si am o problema. Nu am gasit setarea din meniul consolei sa opresc sunetul de la ceilalti jucatori (canta, plange copilul si multe zgomote aiurea). Un pic de ajutor se poate.....?
    Fa un Party si o sa joci linistit!!

  11. #14471 SP
    Junior Member DefinedArt's Avatar
    "Cannot activate this system as your primary PS4.... "
    Pentru ca l-am setat pe alta consola acum 2 zile si apoi aia am dus-o la garantie bla bla bla... Asta e a III a consola care o primesc de la ei si pare sa fie totul Ok pana acum... Dar cum fac sa dezactivez contul primary de pe consola aia care nu o mai am?

  12. #14472 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    intra pe web in contul tau de la sony, ala de SEN. nu ala de psn
    acolo iti arata sistemele care sunt asignate pe contul tau, selectezi platforma si dezactivei consola

  13. #14473 SP
    Junior Member DefinedArt's Avatar
    Mulțumesc pt sfat

  14. #14474 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Fa un Party si o sa joci linistit!!
    Multumesc de sfat ! Dar nu vreau sa mai aud vorbaria aia de la ceilalti, acum se cearta unul cu nevasta/prietena si mai plange si un copil la altul. Trebuie sa inchid sonorul la tv ca ma ia cu dureri de cap . Stiu ca era un sfat pe thread acum multeeee pagini in urma in legatura cu taierea sunetului de la celilati jucatori, am cautat dar nu am mai gasit.

  15. #14475 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    El a zis sa faci un party in care sa fii doar tu, in felul asta nu ii mai auzi pe cei din joc. Pui privat si n-ai stres. Asa jucam si eu GTA Online cand eram singur si nu stiam ca poti opri sunetul din joc

  16. #14476 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  17. #14477 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ce spuneti de asta ?

    BTW: arata super coverul
    Attached Images Attached Images 3utdck9.jpg

  18. #14478 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Would you kindly.. buy this?!

  19. #14479 SP
    Junior Member faststrike's Avatar
    Am si eu o intrebare.... exista vreun magazin din eu sau chiar romania de unde se pot achizitiona controllere modate ? Nu ma intereseaza moding gen scuf , ma intereseaza un controller cu combinatii de culori , gold, purple , whatevet

    Re : cred ca m-am exprimat gresit. Nu modate , mai degraba personalizate. Spre ex negru cu butoane si analoage galbene

  20. #14480 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts