Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 736 of 903 FirstFirst ... 236 636 686 726 734 735 736 737 738 746 786 836 ... LastLast
Results 14,701 to 14,720 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #14701 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    Pot sa am , 2 conturi diferite cu aceeasi adresa ?

    Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
    Nu poti avea doua conturi psn pe o adresa de email.

  2. #14702 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Dar cu 2 adrese de email diferite? .

    Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

  3. #14703 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    Dar cu 2 adrese de email diferite? .
    Asa poti. Majoritatea avem conturi pe mai multe regiuni pentru ofertele specifice fiecareia.

  4. #14704 SP
    Member Victor420's Avatar
    Am cumparat pana la urma o canistra de aer comprimat si am curatat urmatoarele: sursa, heatsink-ul si ventilatorul consolei. Procesul a fost foarte usor. A iesit mai putin praf decat ma asteptam, pentru o consola de un an. Nu am avut ghemotoace de praf mai mari decat unghia mica. E mai silentioasa acum. Urmeaza sa curat PS3-ul acum care are 3 ani Merci de sfaturi Tudy

  5. #14705 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Pai lasa, ca unii nu pricep nicicum. I-am zis lui poiuyt sa o intinda pe toata suprafata si el a pus in X, apoi mi-a zis ca nu e bine in X
    pai asa zicea in articolul postat de tine, ca cel mai bine a iesit varianta de aplicare in X.

    bun , acum ca am testat 3 variante de aplicare , pot sa fac si un clasament daca tot m-am prostit cu testele astea

    deci , judecand pe baza zgomotului facut de ventilator dupa 5-6 ore de jucat BF4 / Division clasamentul ar fi :

    1. un punct mic in mijloc intins cu degetul pe toata suprafata cipului (cel mai putin zgomot)

    2. un punct mediu pus in mijloc intins prin presarea (insurubarea) ansamblului (zgomot acceptabil dupa o perioada)

    3. un X peste procesor intins prin presare (cel mai mult zgomot intr-un timp relativ scurt, culminand spre o turbina) ,probabil prea multa pasta

    ca sa si adaug un extra , conteaza si cat de mult indoi tabla (cea care se prinde in 2 suruburi ) si cat de mult strangi suruburile , caci daca e prea strans are tendinta de a presa mijlocul foarte mult si imprastie surplusul pe lateral , mijlocul fiind aproape "storcit"


    asadar , TUDY a avut dreptate cu metoda de a intinde pasta inainte fara a astepta ca aceasta sa se intinda prin presare, insa as adauga aici ca nu cumva sa puneti prea multa si nici sa nu "storciti" prea tare prin stransul si indoitul table pt extra storcire caci deja este intinsa pasta.

    aseara dupa ce am incercat si metoda 1 , pot sa spun ca nu am avut consola niciodata atat de "linistita" dupa mai multe ore de functionare

  6. #14706 SP
    Member vallio's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Nu poti avea doua conturi psn pe o adresa de email.
    Tin sa te contrazic, eu am doua conturi de psn pe acceasi adresa de mail.Dau exemplu: [email protected] si [email protected] sunt interpretate de Google ca aceeasi adresa de mail,iar PSN le interpreteaza ca doua adrese de mail diferite.Diferenta este facuta de acel punct care desparte numele si prenumele.

  7. #14707 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Sunt doua adrese de email diferite.

  8. #14708 SP
    Member vallio's Avatar
    Diferite ca semantica dar au acelasi inbox.

  9. #14709 SP
    Junior Member real.girl's Avatar
    Salut tuturor...!!.. imi cer scuze daca postez gresit aici, dar mi s-a parut cel mai indicat topic.

    Caut un joc : Beach Buggy Racing pentru PS4. Nu il gasesc deloc in tara. Aveti idee daca l-as putea gasi la noi?

    Thx

  10. #14710 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Quote Originally Posted by real.girl View Post
    Salut tuturor...!!.. imi cer scuze daca postez gresit aici, dar mi s-a parut cel mai indicat topic.

    Caut un joc : Beach Buggy Racing pentru PS4. Nu il gasesc deloc in tara. Aveti idee daca l-as putea gasi la noi?

    Thx
    Pe store uk este 8 GBP ~45 de lei. Pe store RO cred ca va fi mai ieftin.

  11. #14711 SP
    Junior Member real.girl's Avatar
    Da...am vazut si eu...dar ma interesa fizic, daca il pot gasi undeva.....anyway, thx

  12. #14712 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Nu este fizic, doar digital.

  13. #14713 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by vallio View Post
    Diferite ca semantica dar au acelasi inbox.
    ce simpatic esti. Eu am 3 adrese de email pe telefon si au acelasi inbox in gmail. A asta nu inseamna ca poti sa folosesti o singura adresa de email pt doua conturi psn.

  14. #14714 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Am facut pana la urma , doua conturi , cu aceesi locatie ( strada , tara , judet etc) , dar cu adrese de email diferite.

  15. #14715 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by vallio View Post
    Tin sa te contrazic, eu am doua conturi de psn pe acceasi adresa de mail.Dau exemplu: [email protected] si [email protected] sunt interpretate de Google ca aceeasi adresa de mail,iar PSN le interpreteaza ca doua adrese de mail diferite.Diferenta este facuta de acel punct care desparte numele si prenumele.
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    Sunt doua adrese de email diferite.
    Quote Originally Posted by vallio View Post
    Diferite ca semantica dar au acelasi inbox.
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    ce simpatic esti. Eu am 3 adrese de email pe telefon si au acelasi inbox in gmail. A asta nu inseamna ca poti sa folosesti o singura adresa de email pt doua conturi psn.

    La gmail este ceva special:
    https://support.google.com/mail/answer/10313?hl=ro
    Adresa dvs. este similară, dar conține un număr diferit de puncte (.) sau majuscule diferite.
    Uneori, este posibil să primiți un mesaj trimis către o adresă care seamănă cu a dvs., dar care conține un număr diferit de puncte sau ale cărei puncte sunt aranjate diferit. Deși știm că poate fi deranjant, în cazul în care considerați că e-mailurile unei alte persoane sunt direcționate către contul dvs., nu vă faceți griji: ambele adrese sunt ale dvs.
    Gmail nu recunoaște punctele din numele de utilizator ca fiind caractere. Puteți adăuga sau elimina punctele dintr-o adresă Gmail fără ca adresa de destinație respectivă să se schimbe; toate mesajele vor ajunge exclusiv în căsuța dvs. de e-mail. Pe scurt:
    Toate aceste adrese aparțin aceleiași persoane. Puteți observa acest lucru dacă încercați să vă conectați cu numele dvs. de utilizator, adăugând sau eliminând un punct din acesta. Nu veți accesa un cont diferit de al dvs.
    Dacă primiți e-mailuri care par a fi adresate unei alte persoane, este posibil ca expeditorul să fi introdus adresa greșită, așa cum ați forma un număr de telefon greșit. În aceste cazuri, vă sugerăm ca, atunci când aveți posibilitatea, să contactați expeditorul sau site-ul web respectiv pentru a trimite o alertă în privința greșelii.
    Încă ceva: Google Apps recunoaște punctele. Dacă doriți ca numele de utilizator să conțină un punct, solicitați administratorului domeniului dvs. să adauge numele de utilizator dorit drept pseudonim.

    Altfel spus, poti folosi o singura adresa de mail de pe gmail pentru a face mai multe conturi PSN. Asta deorece PSN face diferenta intre [email protected] si [email protected] dar Google nu.

  16. #14716 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu ai mai avut răbdare până la Paște, cred ca o sa fie ceva reduceri

  17. #14717 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Noi sa fim sanatosi, si consolele fara probleme.

  18. #14718 SP
    Member DiablQ's Avatar
    In plus trebuia sa fi luat si tu macar de 1TB sa te tina pe o perioada lunga.

  19. #14719 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sunt mai mult decat suficienti 500GB, atat pe PS4 cat si pe Xbox One...ca doar nu joci 10 jocuri in acelasi timp.

  20. #14720 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu cred ca ideea ta de gaming este universal valabila.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts