Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 791 of 903 FirstFirst ... 291 691 741 781 789 790 791 792 793 801 841 891 ... LastLast
Results 15,801 to 15,820 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #15801 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by masterninja View Post
    Are ceva daca incarc controller-ul la laptop sau daca il bag in charger-ul USB (prostia aia in care e bagat si cablul de date ca sa incarci telefonul ,am detaliat deoarece nu stiu sigur cum se numeste) ?
    Ai nevoie de un incarcator cu "Output" 5v si cat mai multi mA(cu cat mai multi cu atat se incarca mai repede). Daca incerci sa-l incarci la un teansformator de 12v posibil sa simti miros fum.

  2. #15802 SP
    Junior Member masterninja's Avatar
    Scrie asa :
    INPUT 100-240V-50/60Hz 0,2A
    OUTPUT 5.0V=0,85A sau 0,65A nu se vede clar daca e 6 sau 8

    sau o sa mai am unul de la un Sony Xperia Z1

    Sunt ok ?

  3. #15803 SP
    Member Hider141's Avatar
    Da, e ok incarcatorul. Orice incarcator normal (fara Quick charge, Adaptive fast charge sau alta tehnologie de incarcare rapida) pentru telefoane/tablete scoate 5V (dar e bine totusi sa verifici inainte) si are doar amperajul diferit.
    Amperajul are legatura cu timpul de incarcare (un amperaj mai mare scurteaza timpul de incarcare).
    Controllerul de PS4 il poti incarca cu orice incarcator de telefoane mobile (atat timp cat are la iesire 5V), de la porturile USB ale PC-ului, de la consola si chiar de la baterii externe folosite pentru incarcarea telefoanelor mobile.

  4. #15804 SP
    Junior Member masterninja's Avatar
    Telefonul cu care a venit incarcatorul e lg e460 de prin 2012 cred ,deci nu cred ca are quick charge,adaptive ,etc.
    Multumesc mult pt raspunsuri

    ---------- Post added 03-11-2016 at 22:05 ----------

    Asta asa e ok ?
    Acumulator extern Mediacom M-PB22C, 2200mAh, indicator LED status incarcare, Alb - eMAG.ro

  5. #15805 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Cel mai simplu este sa ai doua controllere pe care le folosesti prin rotatie.
    Dar daca vrei baterie externa, exista o solutie mai eleganta.
    http://altex.ro/acumulator-extern-tr...controller-ps4

  6. #15806 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Care mai bine n-o cumperi pt ca e extrem de incomoda la grip. Nu mai poti tine controler-ul la fel in mana. Try it!

  7. #15807 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Eu am incarcat doar la inceput cu cablu de date in consola. Apoi am inceput sa incarc ambele (negru si rosu) la incarcatoare de S3 si S4. Iar din martie anul acesta am inceput sa le incarc cu incarcatoare de S5 si S6. Nu au patit nimic si tin la fel bateriile. Am preferat sa le incarc asa pentru ca priza este fix langa pat si imi este mai comod.

  8. #15808 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by dark18 View Post
    Eu am incarcat doar la inceput cu cablu de date in consola. Apoi am inceput sa incarc ambele (negru si rosu) la incarcatoare de S3 si S4. Iar din martie anul acesta am inceput sa le incarc cu incarcatoare de S5 si S6. Nu au patit nimic si tin la fel bateriile. Am preferat sa le incarc asa pentru ca priza este fix langa pat si imi este mai comod.
    eşti norocos. eu am ars unul cu un încărcător de S6 (prima încercare), a trebuit să schimb plăcuța care includea şi portul microusb.

    Sent from my SM-G925F using Tapatalk

  9. #15809 SP
    Senior Member silvian92's Avatar


    Ps are nevoie de bani !!!

  10. #15810 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Astia acum scot jocurile separat?

  11. #15811 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Anuntasera de ceva vreme. Astea sunt pentru cine le vrea la colectie separat, avand in vede ca poti lua colectia cu primele 3 la pretul unuia singur separat. Cel putin in asta poti face la noi.

  12. #15812 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post


    Ps are nevoie de bani !!!
    Adevaratul colectionar nu are nici in clin nici in maneca cu fenomenul de masa..!fck gaming this day..is only money!

  13. #15813 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Doamne ferește, cu ce naiba va mai deranjează si chestia asta? Cum va poate afecta asa ceva? Eu nu mai înțeleg nimic uneori pe forumul asta...

  14. #15814 SP
    Member tudort's Avatar
    E la ofertă pe stare toată colecția undeva la 80 lei. 80 GB. Poate s-au gândit să facă individual jocurile pentru colecționarii înrăiți. Care să aibă distinct fiecare aventură.

    Sent from my HTC One M9PLUS using Tapatalk

  15. #15815 SP
    Junior Member BRiaN's Avatar
    Salut,

    Sunt oferte bune la jocuri de Black Friday?

    Intreb deoarece anul trecut nu m-a interesat acest aspect avand in vedere ca aveam consola.

  16. #15816 SP
    Member musat's Avatar
    De care BF întrebi pentru că este un BF și acum și poți să vezi prețul direct pe site laAltex/MG. Pentru așa zisul BF de la sfârșitul lui noiembrie cine crezi că știe prețurile? Doar poți să încerci să ghicești .

  17. #15817 SP
    Junior Member BRiaN's Avatar
    Quote Originally Posted by musat View Post
    De care BF întrebi pentru că este un BF și acum și poți să vezi prețul direct pe site laAltex/MG. Pentru așa zisul BF de la sfârșitul lui noiembrie cine crezi că știe prețurile? Doar poți să încerci să ghicești .
    Ai dreptate, la noi nu prea se mai respecta termenul de Black Friday.
    Ma refeream daca cineva la editia de anul trecut si-a luat niste jocuri la un pret foarte bun din magazinele de la noi.

  18. #15818 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Am observat ca in ultimul timp consola, mai ales in BF1, o lua razna. La modul ca ventilatorul facea extrem de urat, il auzeam din alta camera cu usa inchisa. Azi l-am desfacut, avand in vedere ca nu mai e in garantie. Horror ce era in el. I-am schimbat pasta si l-am curatat si acum abia se aude.

    Chiar va recomand, daca a iesit din garantie consola, sa o desfaceti si sa o curatati.


  19. #15819 SP
    Junior Member xardas's Avatar
    Nu se poate pune un cooler mai serios (calitativ)? acela seama a cooler de gpu stock, adica foarte slab.

  20. #15820 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Cat de greu se desface doar pentru curatat fara a schimba pasta? Ca al e magnet de praf in pozitia in care se afla

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts