Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 793 of 903 FirstFirst ... 293 693 743 783 791 792 793 794 795 803 843 893 ... LastLast
Results 15,841 to 15,860 of 18054

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #15841 SP
    Member Hider141's Avatar
    Mersi de corectie, am sters prostia ce am scris-o legata de charging dock. Ma grabeam, si am uitat de portul folosit pentru dock-ul oficial.

  2. #15842 SP
    Junior Member VladS's Avatar
    Quote Originally Posted by Sir Dinu View Post
    Daca leg castile astea Casti gaming HyperX Cloud Drone KHX-HSCD-BK-AS, PC/PS4 la controllerul de PS4, vor merge stereo sau mono? Calitatea sunetului e buna?
    Am luat ieri o pereche de casti din acestea pentru utilizare ocazionala(4-5h/saptamana). Sunt destul de ok pentru niste casti entry level. Fata de restul gamei de la HyperX, scrie o gramada in chineza pe pachet, dar ca si calitate nu sunt cu nimic mai prejos decat modelul Stinger(in schimb designul e destul de basic). Aseara am jucat vreo 4 ore si nu mi-au picat urechile fiind si destul de comode. De auzit se aude decent, la fel functioneaza si microfonul. Sa vedem cum se comporta in timp si cat rezista.

  3. #15843 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Nu ma intereseaza sa se auda chiar foarte tare sau foarte clar, vad ca pretul ii decent, si ma intereseaza sa le tin dupa gat seara cand ma joc, sa aud daca scanceste copilul din alta camera, si nici sa nu ma joc aproape pe mute ca acum fara casti. Ideea era ca sa stiu ca jackul ala de 3.5 de la gamepad, scoate sunet stereo, inclusiv pe PS4 cat si pe Xbox One.

  4. #15844 SP
    Junior Member xardas's Avatar
    Daca vreti calitate audio pe consola nu va bazati pe DAC-ul inclus in controller. Cumparati un DAC extern, dar asta inseamna automat costuri maricele, cu tot cu casti sari de 150 euro.

    Unele jocuri au un sunet absolut bestial, pierdeti foarte mult, poate chiar jumtate din experienta jocului folosind niste solutii audio de compromis.

  5. #15845 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Eu recomand sa folositi audio de pe portul optic din consola daca aveti un sistem 5.1 ce stie decodare DD si DTS. O sa aveti o experienta de neuitat.

  6. #15846 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Am comis-o. Am dat initializare quick la consola. Am crezut ca raman salvarile in cont chiar daca nu am ps+. Mai pot face ceva sa le recuperez? In aplicatia de pe tel imi arata ce jocuri am jucat, daca are vreo relevanta. Pfu ce draci am.


    Da-le in ...., sa ne jucam amu in 4k, restu` nu mai conteaza. ))

  7. #15847 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Nope, ai pus-o


    Sent from my iPad using Tapatalk

  8. #15848 SP
    Member Sir Dinu's Avatar
    Asta e. Abandonez Evil Within in capitolul 11 din 15, nu il mai jucam oricum de frica lui dinozaurul ala ce tot circula prin apa, si la Killzone eram capitolul 4 ala il reiau. In rest sigur nu mai intru in care le-am terminat. Asa zic acuma dupa ce m-am calmat )). Un pic ma uit in U4 sa vad cum se vede dupa update.

  9. #15849 SP
    Member Striker09's Avatar
    U4 deocamdată nu are upgrade, conform gamespot si ign.

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  10. #15850 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    PS4 stie sa redea mkv-uri full hd cu subtitrări (embedded sau srt separat, nu contează)?

  11. #15851 SP
    Member toto's Avatar
    As avea o intrebare de novice : Daca pe consola mea primary , achizitiones ps+ , un amic daca selecteaza consola lui ca secondary , ar putea beneficia si el de ps+ , logandu-se pe contul meu ?

  12. #15852 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Da, dar e ar trebui sa joace doar de pe contul cu +, iar tu de pe alt cont. Nu puteți fi logați simultan cu acelasi cont.

  13. #15853 SP
    Member toto's Avatar
    ok, multumesc

  14. #15854 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    PS4 stie sa redea mkv-uri full hd cu subtitrări (embedded sau srt separat, nu contează)?
    Din cate stiu eu nu, doar xbox face asta.

  15. #15855 SP
    Member musat's Avatar
    Si a fost dezmembrat si PS4 PRO:

  16. #15856 SP
    Admin MonkY's Avatar
    musat: avem thread dedicat pentru http://www.consolegames.ro/forum/f11...02986-ps4-pro/.

  17. #15857 SP
    Member jon209's Avatar
    Mi-a apărut o mică zgarietura(o liniuță)în partea din fata sub zona unde intră discul zona lucioasa,este posibil să fie de la disc mă gândesc că nu l-am băgat vreodată bine.

  18. #15858 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    Mi-a apărut o mică zgarietura(o liniuță)în partea din fata sub zona unde intră discul zona lucioasa
    Oh ! A facut consola bubita? Care este problema cu o zgarietura ca doar nu este ditamai lovitura? Sa nu se strice blocul optic pentru ca atunci sa vezi probleme. In rest sa te bucuri de ea si sa te joci cat mai mult (pana o schimbi cu un model mai nou)!

  19. #15859 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    am pus primul ps4 pe olx azi cu 500ron si intr-o ora s-a dat.. nu ma gandeam ca o sa fie bataie pe el
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  20. #15860 SP
    Member cipvas's Avatar
    Pai din cauza pretului. 500 lei nu e cam putin?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts