Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 802 of 903 FirstFirst ... 302 702 752 792 800 801 802 803 804 812 852 902 ... LastLast
Results 16,021 to 16,040 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #16021 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Bv ... parca ziceai ca o sa iti faci multe conturi , sa folisesti trial


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #16022 SP
    Junior Member bonoman's Avatar
    Quote Originally Posted by aceOTriver1 View Post
    Salut,am si eu o problema daca ma poate ajuta cineva o sa fiu foarte recunoscator.Am vrut sa fac un abonament de 12 luni la PlaystationPlus cu cardul,numai ca imi zice ca nu sunt detaliile corecte cu toate ca sunt, le-am verificat de n ori dar tot imi da eroarea asta(The credit card information is not valid.Please check your entries carefully WC-34891-5).Ajutati-ma si pe mine va rog frumos.
    ai incercat din consola sa cumperi sau de pe pc sau telefon?Si eu am card la transilvania si doar de pe consola pot cumpara,din browser de pe pc sau telefon nu pot lua nimic.Nu stiu care e treaba si la banca am fost si aia dau din umeri ca la ei nu este nici o problema

  3. #16023 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Bv ... parca ziceai ca o sa iti faci multe conturi , sa folisesti trial


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Am un cont vechi din 2010 cu prea multe jocuri strânse de la Plus, peste 300, nu am rezistat tentației Dupa anunțul de ieri mi-a trecut supărarea

  4. #16024 SP
    Junior Member asdw's Avatar
    Salutare. Neavand fonduri necesare pentru battlefield 1, m-am gandit sa-mi iau battlefield 4 sh (fara dlc-uri). Intrebarea mea este: poate cineva care detine jocul sa-mi spuna daca inca mai sunt jucatori online ?

  5. #16025 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Mai sunt dar.. nu prea

  6. #16026 SP
    Junior Member asdw's Avatar
    mersi de replay. acum am gasit un site (bf4stats) care zice ca momentan sunt 9000 online, cu un peak de 21.000 in ultimele 24 de ore. il iau sigur.

  7. #16027 SP
    Junior Member MONT's Avatar
    buna ziua.
    este primul meu post pe acest forum si va spun "bine v-am gasit" pe acesta cale.

    Am intrat si eu de cateva zile in lumea consolelor. Mi-am luat mun PS4 si fifa 17(cu gandul sa ma joc la modul ultimate team) . mi-am facut cont si apoi am descoperit ca ma pune sa imi fac cont si PS Plus ca sa pot juca acest mod.( stiu ca pe PS3 si PC nu era nevoie de asta..), exista o solutie in care sa pot juca fifa 2017 ultimate team fara sa dau 50 euro pe an pe acel cont ?
    Tin sa precizez ca daca ma interesa sa am reduceri la alte jocuri , sau alceva beneficii ce mi le ofera aces cont as fi platit fara sa stau pe ganduri . Dar nu ma joc altceva, nici gratis daca mi se ofera , doar fifa, pentru asta l-am si cumparat pentru ca pe pc, desi este unul destul de performant , nu functioneaza..
    Deci mi' se pare ca nasol sa platesc 1500 pe ps4, 250 pe cd cu fifa 17, si sa ma mai puna sa pletesc inca 250 ron sa il pot juca online (cu prieteni din strainatate.)

    Va multumesc anticipat
    O zi placuta .

  8. #16028 SP
    Member sahara's Avatar
    Online merge numai cu subscriptie PS plus.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  9. #16029 SP
    Junior Member MONT's Avatar
    Quote Originally Posted by sahara View Post
    Online merge numai cu subscriptie PS plus.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    adica?

  10. #16030 SP
    Member sahara's Avatar
    Adica iti faci abonament. Nu mai functioneaza ca pe PS3.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  11. #16031 SP
    Junior Member MONT's Avatar
    Quote Originally Posted by sahara View Post
    Adica iti faci abonament. Nu mai functioneaza ca pe PS3.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    deci , nu platesc, nu pot sa joc?

  12. #16032 SP
    Member marv's Avatar
    cam asa ceva. Poti si sa dai 31 de lei lunar pe abonament daca ti se pare mai convenabil.

  13. #16033 SP
    Member sahara's Avatar
    Ceea ce nu e daca joci in fiecare luna online

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  14. #16034 SP
    Junior Member MONT's Avatar
    Quote Originally Posted by marv View Post
    cam asa ceva. Poti si sa dai 31 de lei lunar pe abonament daca ti se pare mai convenabil.
    nu mi' se pare convenabil deloc...

  15. #16035 SP
    Member Game101's Avatar
    Quote Originally Posted by Game101 View Post
    Salut. Am si eu o problema. Acum o saptamana am avut un application crash...in fifa 17 am impresia. Am dat system initialise, toate bune si frumoase pana azi cand ma jucam mirrors edge pentru prima data. Dupa 20 de minute de jucat iar aceeasi chestie. Application crashed, plus ca nu puteam sa mai instalez deloc jocul, imibdadea mereu corrupted data cand incercam sa instalez jocul. Am instalat din nou firmwareul cu system initialise. Sper sa nu mai am parte de erori din astea dar sunt cam pesimist. A mai patit cineva asa ceva, e ceva de facut ? Multumesc
    Nu stie nimeni ?

  16. #16036 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Mi s-a intamplat si mie odata, ma jucam Uncharted 2, crash, am pierdut si salvarea pe cand sa termin jocul pe Brutal. De atunci nici nu l-am mai bagat in consola, dar la alte jocuri nu am mai avut probleme.

    Quote Originally Posted by MONT View Post
    deci , nu platesc, nu pot sa joc?
    Perspicace.

    Sa stii ca ratezi lumea gamingului jucand doar (mizeria de) Fifa. E pacat.

  17. #16037 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dacă tot ați fost cuminți, cel puțin unii dintre voi și dacă tot e ziua mea m-am gândit să vă cinstesc. Nu va spun ce este, vedeți singuri. Aș avea totuși o rugăminte, sa postați dacă folosiți un cod, sa nu mai caute în ghetuțe degeaba și alt coleg.

    PS: Codurile funcționează doar pe conturi US sau Canada




    Edit: Va mai las un spoiler cu explicație pentru colegul sau pentru cei care au aceeași problemă. Codurile au fost probate, funcționează fără probleme.


  18. #16038 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    La multi ani, Dante! Sa ne traiesti!
    Legat de coduri, la mine n-a functionat niciunul pe cont de US...

    L.E. E un motiv pt care n-au functionat la mine. Nu vreau sa dau spoilere

  19. #16039 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Dacă tot ați fost cuminți, cel puțin unii dintre voi și dacă tot e ziua mea m-am gândit să vă cinstesc.
    La multi ani Dant3 !
    Multumim de cadouri. (nu am folosit nici unul - cont de Ro)

  20. #16040 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    La multi ani!

    Codurile merg (am folosit doar unul din cele luate la licitatie)

    Si da

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts