Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 807 of 903 FirstFirst ... 307 707 757 797 805 806 807 808 809 817 857 ... LastLast
Results 16,121 to 16,140 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #16121 SP
    Junior Member Catalinn's Avatar
    Am si eu o problema ,încerc sa cumpar un joc de pe ps store RO si cand bag numarul cardului si toate cele necesare imi da eroarea WC-34891-5 ,am card la ING


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #16122 SP
    Member sahara's Avatar
    Suna la ei sa-ti deblocheze tranzactiile catre PSN.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  3. #16123 SP
    Junior Member Catalinn's Avatar
    Quote Originally Posted by Catalinn View Post
    Am si eu o problema ,încerc sa cumpar un joc de pe ps store RO si cand bag numarul cardului si toate cele necesare imi da eroarea WC-34891-5 ,am card la ING ,imi arata ca la Card Number ar fi o problema dar nu inteleg care ,l-am bagat de 100 de ori


    Sent from my iPhone using Tapatalk



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #16124 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Având în vedere că e ING, cel mai probabil trebuie să suni la call center să îți deblocheze tranzacțiile către PSN.

  5. #16125 SP
    Junior Member Catalinn's Avatar
    Am fost la ING pentru ca stau foarte aproape de ei si mi-au spus ca ei n-au auzit pana acum de deblocarea tranzacțiilor către PSN ,mi-au facut alt card si o sa încerc sa vad daca merge


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #16126 SP
    Member sahara's Avatar
    ))) suna la ei. Is blocate.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  7. #16127 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    E a nu știu cata oara cand se întreabă si se răspunde la problema asta. Un mic search pe forum si ai fi văzut. Cu siguranță nici al doilea card nu o sa meargă. Suna la ei. Daca ai fost la banca si ti-au spus ca ei nu au auzit nu înseamnă ca si au habar.

  8. #16128 SP
    Junior Member Catalinn's Avatar
    Imi cer scuze pentru neatenție ,nu am vazut că s-a mai discutat asta ,multumesc pentru sfaturi ,am rezolvat .


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #16129 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Si cum ai rezolvat totuși?

  10. #16130 SP
    Junior Member Catalinn's Avatar
    Am sunat ,trebuia sa fac asta de prima data dar am zis ca mă pot duce pana la ei având in vedere ca au sediul la 50 de metri de mine


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #16131 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Eu am card la Banca Transilvania si am aceeasi problema.Am fost la banca si mi-au deblocat ei ceva pe acolo,limita la tranzactii parca.Degeaba,tot imi apare acest cod WC-34891-5 cand incerc sa introduc datele pe PSN.O sa-i sun si eu dupa Anul Nou.

  12. #16132 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Incercati din consola asociata contului, la fel facea si la mine din calculator, dar din consola merge. Am umblat pe la banca de nebun, zeci de telefoane, mail la Sony, mail la banca, la cei responsabili cu 3D secure, degeaba. Dupa mii de nervi am incercat din consola si ...... a mers. De pe PC nu vrea nici mort nici viu. Din consola merge.

  13. #16133 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by awaytokill View Post
    Eu am card la Banca Transilvania si am aceeasi problema.Am fost la banca si mi-au deblocat ei ceva pe acolo,limita la tranzactii parca.Degeaba,tot imi apare acest cod WC-34891-5 cand incerc sa introduc datele pe PSN.O sa-i sun si eu dupa Anul Nou.
    Eu la BT am internet banking si de fiecare data, înainte sa plătesc pe psn intru in bt24 și imi modific limita la tranzacțiile fara cvv. Asta au modificat si cei de la banca? Altfel nu merge.

  14. #16134 SP
    Junior Member ticaaa's Avatar

  15. #16135 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Am si eu o problema cand ma joc se distorsioneaza imaginea pentru 1-2 secunde ,cam la 1h sau mai mult timp se repeta,de obicei in fifa (ceva de genu o ceata colorata )
    De la ce credeti ca e? tv e nou are cam 2luni samsung seria 6 ,consola e noua am trecut la pro(am activat hdmi uhd color ptr modul joc )
    Cand ma uit pe tv normal sau la un film prin share dp pc sau pe youtube nu se intampla nimic

  16. #16136 SP
    Junior Member AGKill0's Avatar
    PLAYSTATION®4 (PS4™) SELLS THROUGH 6.2 MILLION UNITS WORLDWIDE DURING THE 2016 HOLIDAY SEASON ~PS4 Software Sell through 50.4 Million over the Same Period, UNCHARTED 4: A Thief’s End, reached a cumulative sell through of more than 8.7 Million co

    PS4 has sold through more than 6.2 million units during the 2016 holiday season.
    PS4 has now cumulatively sold through more than 53.4 million units globally as of January 1, 2017.
    PS4 software sales also remained strong during the 2016 holiday season with more than 50.4 million copies sold in retail stores worldwide and through digital downloads on PlayStation Store as of January 1, 2017. Uncharted 4 A Thief’s End reached a cumulative sell through of more than 8.7 million copies globally as of December 21, 2016.

    hardware sales YoY up, software sales YoY up, Uncharted 4 cel mai bine vandut joc exclusiv generatia asta, pe scurt ps4 distruge totul, nu e de mirare ca Microsoft/Nintendo abandoneaza xbox one/wii u pt scorpio/switch, lupta aia e pirduta de mult, acum sa vedem daca ps4 o sa bata si scorpio/switch

  17. #16137 SP
    Junior Member masterninja's Avatar
    Are cineva 0.34 de centi pe un paysafecard ? Raman dator.

  18. #16138 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    @masterninja Ce mah

    @AGKill0 Trebuie să bagi Xbox în ecuație, nu puteai să spui simplu cate console au vandut.



    Sent from my EVA-L09

  19. #16139 SP
    Junior Member masterninja's Avatar
    Stie cineva ce as putea face cu un paysafecard ? Gen vreun site de unde sa cumpar un joc si sa platesc cu el ?

    ---------- Post added 06-01-2017 at 23:11 ----------

    Daca am 2 zile de ps+ free pe America si iau Driveclub la 7,50$ dupa ce se termina alea 2 zile o sa ma mai pot juca ?

  20. #16140 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Da, poți.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts